dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilchwy

Wodzisław Śląski,śląskie

96 000 zł57 m² 1 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie specjalny rabat na usługi pośrednictwa. Zapraszamy. M-4 w dobrej cenie! Polecamy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Wodzisławiu dzielnicy Wilchwy o pow. 57m2 na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

99 600 zł57 m² 1 749,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowo budowane apartamenty w Świebodzicach. Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym - stan wykończenia pod klucz. Na mieszkanie składa się: aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Pięść

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł38 m² 7 029,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Ciche, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie na Woli. Budynek 3 piętrowy zarządzany przez prężnie działającą Wspólnotę po termoizolacji oraz wymianie poszycia dachu. Na 2014 planowana wymiana instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł54 m² 4 713,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| doskonała lokalizacja W niskiej cenie!polecam duże i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie do remontu. Z salonu wyjście na duży balkon zlokalizowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! Polecam na sprzedaz mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku. Lokal usytuowany jest na parterze, posiada rolety antywłamaniowe. Zaletą mieszkania jest niski czysz- 270zł, dobra cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

247 000 zł48 m² 5 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Chcesz zacząć życie w nowym miejscu? Twoje dzieci studiują we Wrocławiu lub chcesz zainwestować w nieruchomość? mieszkanie W nowym bloku W centrum miasta zlokalizowane na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

89 000 zł38 m² 2 342,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymano! Przedstawiam Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,99 m2 w Wodzisławiu Śląskim na dogodnym pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrzebnioka

Ruda Śląska,śląskie

155 000 zł60 m² 2 565,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie położone w rejonie ul. Zgrzebnioka w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Koszalin,zachodniopomorskie

142 000 zł44 m² 3 212,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie (44,2 m2) z loggią, w śródmieściu, w otoczeniu zieleni. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, położone na II piętrze w budynku z cegły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bieruń

Bieruń,śląskie

148 600 zł50 m² 2 977,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie w Bieruniu Nowym. Lokalizacja - centrum miasta, w okolicy przedszkola, szkoła, przychodnie zdrowia, przychodnia dla zwierząt, biedronka, Lidl, marko - Hit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Godula

Ruda Śląska,śląskie

45 000 zł28 m² 1 603,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Goduli w rejonie osiedla Paryż. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, wc i przedpokoju powierzchnia 28,07 mkw. Dodatkowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Siemianowice Śląskie,śląskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze w niskim ocieplonym bloku, w pobliżu budynku znajdują się szkoły, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, bank, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze wykładzina pcv. Łazienka z wanną i wc. Okna pcv. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.I kto powiedział, że W wielkiej płycie nie można mieszkać nowocześnie I komfortowo.?NIETUZINKOWE POLECAM. . Zwykło się w inwestowaniu w nieruchomości mawiać, że tak na prawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży nieruchomości o łącznej powierzchni 37,5 m2 w tym powierzchnia mieszkania 33,5 m2 / piwnica 4,0 m2. Nieruchomość za względu na położenie parter, dostęp tzw. Bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Chabry

Opole,opolskie

149 000 zł28 m² 5 321,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe Sprzedaż Opole Chabry, kawalerka. Proponujemy ładne, jasne mieszkanie 1 pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 27,80 m2, składające się z 1 dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

334 000 zł95 m² 3 505,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam Państwu ładne, duże (95,29m2) mieszkanie w pobliżu centrum Koszalina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy z lat trzydziestych dwudziestego wieku. Ulica Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Lewandów

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł57 m² 5 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Niedrogie, 3 pokojowe mieszkanie na ładnie położonym, nowoczesnym osiedlu Lewandów I. cicha, spokojna okolica. Teren strzeżony, monitorowany, osiedle zamknięte. Miejsca dla samochodów: do wyboru garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo atrakcyjne, przytulne, ciche mieszkanie, okna (do wymiany) widok na podwórko, strona południowa. Doskonałe połączenia tramwajowe i autobusowe z każdą dzielnicą Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowy Sad

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł52 m² 6 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Uwaga nowa niższa cena. Mieszkanie funkcjonalne, wysoki standard wykończenia kameralne osiedle Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51,59 m2 z 2011 roku przy ul. Wiśniowy Sad, w odległości 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

85 000 zł46 m² 1 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, pomieszczenia na łazienkę, wc, budynek w dobrym stanie, klatka schodowa czysta, okna drewniane, instalacje do wymiany, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł59 m² 6 661,02 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja! Mieszkanie 3 pokojowe, centrum Woli, bardzo dobra lokalizacja blisko znajduje sie przystanek tranwajowy i autobusowy - ok. 10 minut do Centrum, wkródce będzie dostęp do stacji metra. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Huby. Mieszkanie o wielkości 61m2, 3- pokojowe z dużym balkonem, na 3 piętrze, w 5-piętrowym, nowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie w pełni rozkładowe; 3 przestronne, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ruczaj

Kraków,małopolskie

411 643 zł61 m² 6 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Willa skalica - nowa kameralna inwestycja W pychowicach lokale mieszkalne na sprzedaż lokalizacja Willa Skalica to nowy, prestiżowy adres na mapie Krakowa. Zaprojektowany z dużym smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

| okazja mieszkanie na osiedlu Z 2013r.! W sprzedaży świeżo wykończone mieszkanie 1 pokojowe na nowoczesnym osiedlu oddanym do użytku w tym roku. Mieszkanie usytuowane na iip. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł67 m² 8 751,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne 3- pokojowe mieszkanie o pow. 67,42 m² usytuowane na 1 piętrze w 8- piętrowym budynku z roku 2008 na osiedlu ewen shiraz na warszawskim Bemowie Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 37m2, na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym na Piaskowej Górze. Budynek i mieszkanie zadbane nadające się do zamieszkania. Bardzo blisko szkoła i market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Opole

Opole,opolskie

120 000 zł23 m² 5 167,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Sprzedaż Na sprzedaż kawalerka na Chabrach, o powierzchni użytkowej 23,22 m2, na 3 piętrze niskiego budynku, składająca się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł54 m² 6 212,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

| trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, położone na pierwszym pietrze, bardzo blisko Placu Grunwaldzkiego. Jego dodatkowe atuty to wysokość 3,2m, jasne pomieszczenia oraz rozkład. Zachęca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

199 000 zł55 m² 3 611,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie osiedla N. Mieszkanie jest po remoncie, nowocześnie urządzone. Na ścianach gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł38 m² 9 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta - przy rondzie onz a mimo to, dzięki odpowiedniemu położeniu w budynku, bardzo ciche. Idealne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaodrze

Opole,opolskie

224 000 zł45 m² 4 967,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie - Sprzedaż - Nowe Budownictwo - osiedle przylesie Opole Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 45,09 m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 42m2 w kamienicy niedaleko placu Bema składające się z dwóch pokoi ( w tym jeden z aneksem kuchennym) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

289 000 zł76 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis: II etap budowy "nowe horyzonty" to nowe kameralne osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 341,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,06 m2 zlokalizowane przy ulicy Kordiana (kurdwanów), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1999 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zajmujące piętro urokliwego domu dwurodzinnego w spokojnym zakątku Szczawna Zdroju.Mieszkanie w chwili obecnej składa się z dwóch pokoi i trzech pakamer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

239 000 zł56 m² 4 267,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, osiedle Paderewskiego, sikorskiego~~trzy niezależne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka i wc na 10-piętrze w 10-piętrowym bloku w Katowicach, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie rozkładowe, trójstronne. Kuchnia otwarta na salon, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc, z oknem. Salon, dwie sypialnie oraz pomieszczenie gospodarcze. Wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł58 m² 2 755,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Wałbrzych, pisakowa Góra, budynek ocieplony, w okolicy, szkoła, przedszkole, przychodnia, biedronka, LIDL, carrfour, sklep całodobowy, mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zofii

Szczecin,zachodniopomorskie

143 000 zł28 m² 5 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Polecam ładną, wyremontowaną kawalerka z dużym balkonem w budynku z lat 90-tych. Wymieniono okna na pcv, ościeżnice oraz drzwi wewnętrzne, jak i wejściowe. Na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł56 m² 4 092,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bez prowizji kupującego! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,2m2, na którą składają się 3 pokoje, duża widna kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz.Lokal usytuowany jest.