dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

249 000 zł49 m² 5 100,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na osiedlu Centrum A (nowa Huta), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50 - tych. Blok odnowiony, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Budynek znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, na którym znajduje się przedszkole, a także basen. Mieszkanie przestronne w bardzo dobrym stanie. Okna wychodzą na teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! okazja! Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na IX-piętrze w X-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

214 412 zł48 m² 4 426,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Poręba, to część dzielnicy Lublina- czuby, która rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe bloki czy nawet całe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

224 000 zł36 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Budynek na spokojnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze. W dobrym stanie. W pokoju na podzłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedania luksusowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, na kameralnym osiedlu domków 4-rodzinnych. Lokal usytuowany na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wczasowa

Ustka,pomorskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament niedaleko morza w spokojnej okolicy. Nowe budownictwo. Umeblowana kuchnia. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

537 059 zł68 m² 7 851,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie z loggią usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

244 584 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka typu studio o powierzchni 33,97mkw, w nowo realizowanej Inwestycji z widokiem na Odrę. Otwarty plan mieszkania pozwala na ciekawą aranżację wnętrza. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł109 m² 7 981 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Pilnie do sprzedania! Atrakcyjna, i przestronna nieruchomość o powierzchni 109m2 w przedwojennej kamienicy na zamkniętym i monitorowanym osiedlu- idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

470 000 zł109 m² 4 327,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji w Bielanach Wrocławskich. Kameralne osiedle, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

670 500 zł83 m² 8 078,31 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Termin oddania - I kwartał 2014. Stan deweloperski. Zapytaj O możliwość wykończenia "pod klucz" Czteropokojowe mieszkanie o pow. ok 83m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł78 m² 4 551,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w bloku z cegły, z loggią, o powierzchni 71m2, w dzielnicy Grunwald. Budynek ocieplony, nowa elewacja. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne, wygodnie trzypokojowe mieszkanie położone na ogrodzonym osiedlu w Legionowie. Pokoje 18m2;12m2;9m2; wyłożone panelami, a dzięki drewnianym oknom pomszczenia są jasne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł72 m² 5 680,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz: mieszkanie w dobrym punkcie komunikacjnym (autobusy, tramwaje). W dobrym stanie. Kuchnia widna. Przestronny salon, dwie sypialnie i gabinet. Oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyremontowane M3, po remoncie, wysoki standard, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (fordon, bohaterów) i atrakcyjnej cenie. - pokoje 22m i 12m, kuchnia 8m, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 164 zł41 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkania W centrum nad brdą Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum miasta w pięciopiętrowym trzyklatkowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na 5 piętrze, w bloku na os. Dywizjonu 303. Mieszkanie składa się z: - jednego dużego, przestronnego pokoju z balkonem (ok. 18 m2) - oddzielnej kuchni (ok.12 m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

129 000 zł28 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie nadaje się do remontu. Na na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

218 000 zł35 m² 6 210,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis: polecam mieszkanie na parterze o powierzchni 35,1 m2 wraz z tarasem. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, łazienki. Ogrzewanie gazowe dla całego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią 62 m2, z balkonem na 1-wszym piętrze w niskim bloku z cegły w cichym zakątku Mokotowa! Mieszkanie własnościowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone przy ulicy Jedności Narodowej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się 2 pokoi , oddzielna kuchnia, , łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Białystok,podlaskie

249 000 zł58 m² 4 300,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne 3 pokoje W ścisłym centrum***polecam! blisko park I oprera***doskonała lokalizacja Posiadamy w ofercie bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe położone w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł60 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie ciche, ciepłe i słoneczne, dwustronne, wschodnio-zachodnie. Bez balkonu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia oddzielna z oknem. Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł71 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wysoki standard! Mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu w centrum Poznania! Blisko Uniwersytety! Mieszkanie o powierzchni 71,2 m2 mieści się na ósmym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

220 000 zł35 m² 6 225,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 35,34 mkw., zlokalizowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku bez windy (2003 rok, cegła), przy ulicy Podłęskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Warszawa, wola, ul. Nowolipki 26. Na sprzedaż kawalerka o pow. 37,15 m2. Mieszkanie ciche z oknami na stronę zachodnią z widokiem na teren zielony, na 1 piętrze, pokój plus duży aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł56 m² 8 804,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Stan idealny, do wprowadzenia. W pełni umeblowane meblami na wymiar. Po generalnym remoncie. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona. Duża łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łambinowice

Łambinowice,opolskie

125 000 zł77 m² 1 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedaż Mieszkanie Łambinowice Na sprzedaż mieszkanie w niskim budynku o powierzchni około 77m2 składające się z 3 przestronnych pokoi,wygodnej kuchni, łazienki oraz osobnego wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2 położone na 3 piętrze bloku usytuowanego na os. Śródmiejskim. Mieszkanie do remontu. Okna pcv, zamykany korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł73 m² 2 054,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, stylowe mieszkanie w dobrym punkcie Białego Kamienia.że względu na swój charakter(dwa duże, przechodnie pokoje)i lokalizację nadaje się również na gabinet, kancelarię lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

200 000 zł59 m² 3 384,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne, ładne mieszkanie położone w Andrychowie na os. Lenartowicza. Mieszkanie usytuowane na I piętrze, składające się z widnej kuchni, łazienki, wc, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

137 000 zł21 m² 6 523 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na start, pokój z aneksem kuchennym, spora łazienka oraz przedpokój z możliwością zabudowy. Piękny widok z okna na Odrę oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

180 000 zł68 m² 2 628,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe nowa atrakcyjna cena - 180 000zł Do sprzedania ładne mieszkanie składające się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, dużego przedpokoju z wnęką , łazienki z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. 2-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Nowe okna pcv, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w doskonalej lokalizacji, wokół pełna infrastruktura, sklepy, centrum handlowe Promenada,szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole,kościół. Budynek typu apartamentowiec, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł135 m² 3 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Loka mieszkalny 4 pokojowe w Starej Miłosnej (wesoła) ul.Dworkowa znajduje się na 3 i 4 kondygnacji (II piętrze) i składa się z 4 pokoi, kuchni z jadalnią, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

478 000 zł60 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| do sprzedania piękne przestronne mieszkanie po remoncie w znakomitej lokalizacji w centrum Krakowa - okolice Długiej, blisko Nowego Kleparza. Mieszkanie o powierzchni 60m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulkiewicza

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Trakt Królewski, skarpa Belwederska, park Łazienkowy- każdy je zna, a Ty teraz możesz tam zamieszkać! Wyobraź sobie kamienicę trzy piętrową wybudowaną w latach 30-stych ubiegłego wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kup bezpośrednio, bez prowizji! Mieszkanie czteropokojowe 57 m2, pierwsze piętro. 3 pokoje niezależne, jeden przejściowy, można je połaczyć w duży salon. Kuchnia oddzielna z oknem. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękne mieszkanie w kameralnym trzy piętrowym, bloku z windą. Oddane do użytku w 2005r. Pierwsze piętro, dwa pokoje z aneksem kuchennym, korytarz i łazienka. Mieszkanie.