dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Leszno,wielkopolskie

136 500 zł30 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawa aranżacja wnętrza! Przytulne mieszkanko o pow. 30m2 położone na poddaszu, składa się z sypialni, pokoju połączonego z aneksem i łazienki z kabiną. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

192 000 zł27 m² 7 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe przy ul. Nowowiejskiej na 4 pietrze. Mieszkanie po remoncie, około 27m2. Blisko to supermarketów, nowej hali targowej, kościoła, wyższych uczelni (pwr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł44 m² 7 913,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo sympatyczne, rozkładowe mieszkanie 2- pokojowe Z widną kuchnią I balkonem. Lokal usytuowany na 7 piętrze z wystawą okien północny wschód /pokoje/ i zachód /drzwi balkonowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ukośna

Białystok,podlaskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne cenowo! Dwustronne bardzo słoneczne mieszkanie z balkonem i kawałkiem własnego ogródka. Cicha i spokojna okolica 5min od centrum- ul Ukośna. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

72 000 zł32 m² 2 216,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Na sprzedaż kawalerka z balkonem położona na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w nowym bloku, wykończone z wysokiej jakości materiałów. Podłogi w pokojach wykończone parkietem dębowym, w łazience, kuchni i przedpokoju terakota Opoczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

72 000 zł32 m² 2 217,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie zlokalizowane na zielonym Muranowie. Mieszkanie po remoncie (gładzie gipsowe, sufit podwieszany g-k, nowa instalacja elektryczna, wymienione drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz okna). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł108 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna, luksusowa i cicha nieruchomość wykończona „ze smakiem” o powierzchni 108m2 (2. piętro) w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baildona

Katowice,śląskie

469 000 zł72 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: do sprzedaży posiadam mieszkanie na prestiżowym osiedlu dębowe tarasy. Mieszkanie znajduje się na 10 pietrze w 11 piętrowym apartamentowcu co daje nam piekny widok na panoramę Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

93 000 zł72 m² 1 293,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie dwu kondygnacyjne O powierzchni 71,90 zlokalizowane W chałupkach. Nieruchomość składa się Z: przedpokój, wiatrołap, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

267 000 zł49 m² 5 482,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży przestronne, funkcjonalne mieszkanie na Czubach. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, w niskim 4-kondygnacyjnym bloku, składające się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

459 000 zł74 m² 6 202,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! cena do negocjacji! Przytulne i jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74 m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł65 m² 6 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią, o bardzo wygodnym rozkładzie. Mieszkanie dwustronne, salon i kuchnia od strony południowo-wschodniej, pozostałe dwa pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łobzów

Łobzów,małopolskie

175 000 zł18 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Do sprzedania przytulna kawalerka o powierzchni 18,5m2 na ul. Radzikowskiego (łobzów) w Krakowie. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł72 m² 2 069,44 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Podzamczu. 4 pokoje, kuchnia,łazienka, wc, duży balkon. do mieszkania przynależy piwnica i istnieje możliwość przejęcia wnęki korytarzowej. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnik,śląskie

166 000 zł53 m² 3 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na I piętrze. Rybnicka Kuźnia. Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Zalew Rybnicki. Składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki oraz w.c. W lokalu wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł30 m² 8 644,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (metro Imielin). W dobrym stanie (wymaga odświeżenia). Kuchnia widna, umeblowana. W pokoju na podłodze panele. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

225 000 zł42 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie, nie wymagające żadnych nakładów finansowych, usytuowane na spokojnym osiedlu w Legionowie. Mamy do dyspozycji pokoje 16m2 i 12m2 wyłożone elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł45 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Swidnickiej - 50 kroków od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 45,89m 2. Na mieszkanie składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

216 000 zł37 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Dwa pokoje 14m2 i 8m2 wyłożone panelami, a dzięki oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

179 000 zł61 m² 2 924,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Centrum/boh. Warszawy 3-pokojowe przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu deptak miejski, teatr, centra handlowe, szkoły, park. Ważne- można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Fordon os. Przylesie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 8 piętrze we wieżowcu o pow. 49m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 22/9m2 ( na podłodze są panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonecznikowa

Białystok,podlaskie

209 900 zł69 m² 3 024,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w dzielnicy Zielone Wzgórza położone na czwartym piętrze w odnowionym czteropiętrowym bloku. Standard mieszkania dobry w zależności od preferencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

85 000 zł41 m² 2 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** po kapitalnym remoncie ** super oferta, warto zobaczyć I kupić bo: * lokal po kapitalnym remoncie : wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, wszystkie instalacje, ściany ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

188 000 zł34 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, mieszczącym się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

165 000 zł48 m² 3 466,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dobra cena! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,6 m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i dwóch przedpokojów. Lokal wymaga remontu, jeden pokój jest przejściowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na Skoroszach. Kuchnia widna, umeblowana i wyposażona. Duży pokój połączony z kuchnią (możliwość oddzielenia), sypialnia, łazienka z wc i narożną wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

123 000 zł45 m² 2 745,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 44.86 m2, położone w 4 piętrowym bloku na II piętrze. Praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na ulicy Kobierzyńskiej (ruczaj), usytuowane na poddaszu czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Kuchnia oddzielna. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł48 m² 2 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. 48 m2 z balkonem położone w wysokim bloku na parterze. W mieszkaniu wymieniono okna na nowe pcv, na podłogach panele, na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Świnoujście,zachodniopomorskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne trzypokojowe mieszkanie W pastelowych barwach W świnoujściu - okazja Z ils! Przytule mieszkanie o powierzchni 56m2 o funkcjonalym rozkładzie. Do użytku właścicieli 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 305,94 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jednostronne, zachodnie, rozkładowe, ciche. Po remoncie. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc, glazura, terakota. W dużym pokoju wygospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł54 m² 4 697,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Super oferta! Piękne, 4-pokojowe mieszkanie w bezczynszowym budynku! Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym do własnej aranżacji, 3 sypialni i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł54 m² 7 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W przypadku tej oferty kupujący nie płaci prowizji, prowizję reguluje Właściciel nieruchomości. Bardzo dobrze utrzymane dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w budynku ogrodzonym. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m kw. położone na 9 piętrze 10-piętrowego apartamentowca z 2001 roku, zlokalizowanego na Starym Mieście przy ul.