dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

173 000 zł52 m² 3 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 52 m2, w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze, os.Kopernik. Mieszkanie jest po remoncie. Wymienione instalacje, nowa stolarka okienna i drzwiowa. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

269 000 zł128 m² 2 101 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia śliczne mieszkanie 4 pokojowe o pow.128m2, położone w kamienicy w centrum miasta na IIp, do mieszkania przynależy piwnica. Duże jasne pokoje, nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

174 000 zł31 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 220zł.[gaz ryczałt] Mieszkanie po remoncie w 2007 roku. Jasna kuchnia z meblami-panele, pokój 18m-panele , wc i łazienka-płytki , okna pcv , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Grójec,mazowieckie

143 000 zł30 m² 4 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka 30 m2 w centrum miasta w bardzo dobrej lokalizacji. Pokój z balkonem, kuchnia otwarta, łazienka z wanną, przedpokój z miejscem na szafę. Niskie koszty eksploatacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

169 000 zł43 m² 3 976,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2-piętrze w 4-pietrowym bloku na Retkini w ok. ul. Armii Krajowej. Stan mieszkania wskazuje na konieczność wykonania remontu.Łazienka i WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Krotoszynie Sprzedam mieszkanie 38m w Krotoszynie, 1 piętro, 2 pokoje, dobra lokalizacja. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Staszów

Staszów,świętokrzyskie

185 000 zł73 m² 2 534,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

73 m2 ,mieszkanie 4 pokojowe na 4 piętrze.Po remoncie,wymienione okna,drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, w pokojach położone panele podłogowe.Blisko szkoła,przedszkole,sklepy,kościół.Cena 185.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł37 m² 6 837 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, położone w wysokim 11 piętrowym bloku, w dzielnicy Krzyki- południe. Mieszkanie jasne, przestronne, salon połączony z aneksem kuchennym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

391 500 zł45 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 26,0m2, pokój 9,8m2, hol 5,0m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzegomska

Goczałków,dolnośląskie

210 000 zł72 m² 2 904,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, komfortowe mieszkanie w Goczałkowie na ulicy Strzegomskiej. W kuchni znajdują się meble w zabudowie, w łazience znajduje się kabina z sauną. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w kameralnym bloku.Cicha,spokojna okolica,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Blisko przedszkole,szkoła,przychodnia.Ładne,ciepłe.słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrześnieńska

Łódź,łódzkie

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szukasz mieszkania 4-pokojowego na Bałutach? Zadzwoń tel. Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o pow. 79m2 mieszczące się na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na ogrodzonym terenie z brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na pierwszym pietrze W kamienicy. NA ścianach gładzie na podłogach panele. W łazience przeprowadzony był remont, nowe kafle I kabina prysznicowa. Mieszkanie jest po remoncie. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obroki

Katowice,śląskie

130 000 zł38 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Cena do negocjanci. Mieszkanie usytuowane korzystnie pod względem dojazdów do centrum. mieszkanie posiada odnowioną łazienkę oraz kuchnię .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

225 000 zł47 m² 4 691 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 47,96 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

99 000 zł34 m² 2 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam m-3 34 m2 w kamienicy na I piętrze. Mieszkanie po remoncie ładne i ciepłe. Kuchnia z oknem 8 m2, 2 pokoje nieprzejściowe 18 m2 - dwa okna, drugi - 5,5 m2, łazienka 2,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

180 000 zł25 m² 7 128 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Jaremy (azory), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Kuchnia oddzielna. W łazience wanna, razem wc. Ogrzewanie centralne miejskie. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kalinowskiego

Białystok,podlaskie

163 000 zł28 m² 5 784 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie położone w Centrum miasta. Mieszkanie jednostronne o pow.28,18m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku ze starszej cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50m2, świeżo wyremontowane, do natychmiastowego wprowadzenia. Nowe drzwi, okna, instalacje oraz podłogi. W pokojach na podłodze panele a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Katowice,śląskie

200 000 zł61 m² 3 278 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! Rewelacyjne mieszkanie w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Poprzecznej. Niska zabudowa! Bardzo duży balkon. Oddzielna widna kuchnia. Wszystkie pokoje oddzielne. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tczew

Tczew,pomorskie

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Tczewie na osiedlu Suchostrzygi, przy ulicy Jagiełły 6. Powierzchnia - 30m2, oddzielna kuchnia, 3 piętro (winda). Do mieszkania przynależy piwnica. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wakacyjna

Józefosław,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe w budynku 4-lokalowym na osiedlu Julianów (z 2002 r) w Józefosławiu. Osiedle strzeżone i zamknięte. Mieszkanie ładne, słoneczne, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Gdynia,pomorskie

225 000 zł42 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie obecnie wolne po remoncie,czyste, okna nowe, łazienka z prysznicem, kafle, piękny widok, obok witawy .Klatka schodowa czysta po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

249 000 zł60 m² 4 143,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo jasne i przestronne mieszkanie (własność) w bloku. W mieszkaniu znajdują się 3-pokoje, kuchnia z aneksem, łazienka + toaleta osobno, bardzo duży balkon. Wysoki standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Groblice

Groblice,dolnośląskie

360 000 zł55 m² 6 545 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia mieszkanie 3 pokojowe na parterze w bloku mieszkalnym w miejscowości Groblice. Pokój duźy z aneksem kuchennym, okna wychodzące na północ, wschód, południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bagno

Bagno,warmińsko-mazurskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie może zostać częściowo umeblowane. Podłogi mozaika drewniana. W cenę wliczone są działka 5 ar rekreacyjno - uprawowa z małym stawem i altanką, pomieszczenie gospodarczo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

470 000 zł64 m² 7 343 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Brzeg,opolskie

500 000 zł158 m² 3 164 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia 4 pokojowy komfortowy apartament o pow. 157,93m2 położony na iip, z dwoma balkonami, w zadbanej kamienicy w okolicy ul. Piłsudskiego. Lokal mieszkalny, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

410 000 zł66 m² 6 212 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Grażyny (prądnik Biały), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. Teren ogrodzony. Mieszkanie składa się z kuchni 9m2, otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł27 m² 4 629 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w starszym bloku z cegły typu m2 o powierzchni 27m2, do lokalu istnieje możliwość dokupienia pokoju o metrażu ponad 12m2, znajdującego się za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

318 500 zł55 m² 5 790,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowe osiedle Wólczyńska w centrum - Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze w bloku 3-piętrowym z 2005 r. Składa się ono z: pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

100 000 zł38 m² 2 624 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania w Brzegu w rejonie Placu Drzewnego. Mieszkanie składa się z sypialni ; pokoju połączonego z aneksem kuchennym w zabudowie; łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprzymierzonych

Gryfino,zachodniopomorskie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemnośc zaoferowac atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie na ostatniej kondygancji ze skosami,które nadają mu ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam Mieszkanie po generalnym remoncie, pow. 50 m2, 2pokoje, widna kuchnia, piętro 2 z 3, budynek z cegły z 1968 r. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Pokój ok.21 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł56 m² 3 017 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bielsko-Biała. Osiedle Wojska Polskiego 3 pokoje, niska zabudowa uwaga nowa cena 169 000 zł! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 3 piętrze bloku czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysokim (bieńczyce), usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna częściowo wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

310 000 zł98 m² 3 163 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupienia duże, 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Parku Wolności w Brzegu. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niewielkiej kamienicy zlokalizowanej pomiędzy dwoma parkami. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Luksusowe osiedle River Park położone w samym sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazu Chronionego, bezpośrednio nad brzegiem rzeki. Przyroda w którą wkomponowano budynki stanowi szczególne tło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

243 550 zł36 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nuszkiewicza (prądnik Czerwony), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada balkon typu loggia 5,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle

Kraków,małopolskie

490 000 zł78 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, prądnik Biały, pow.: 78,00 m2, Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropietrowym bloku z 2007 roku. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Znanieckiego. 3 pokoje na parterze 9-piętrowego bloku. 70m2: salon 22,7m2, sypialnie 10,6m2, 9,1m2, widna kuchnia 8m2, łazienka i wc osobno,.