dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milejów-Osada

Milejów-Osada,lubelskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne i przytulne mieszkanie w Milejowie.Posiada trzy pokoje, balkon, piwnicę. Gotowe do zamieszkania, dostępne od zaraz. Właściciel może zostawić meble- kwestia uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

78 000 zł27 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 27m2 w centrum Rybnika. Osobna kuchnia z oknem, przedpokój , łazienka z oknem. Plastikowe okna,plytki w kuchni i łazience, w pokoju panele. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prędocinek

Radom,mazowieckie

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe do remontu usytuowane w bloku na osiedlu blisko obiektów usługowych, handlowych, szkoły i przedszkola. Rozległy, ładny widok z okien w kuchni i pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

257 000 zł48 m² 5 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecamy trzypokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu w Śródmieściu. Nabywca nieruchomości będzie mieszkał w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł65 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż odnowione, słoneczne M3, w świetnej lokalizacji (fordon, szybowników) - podłogi w całym mieszkaniu nowe panele - ściany w całym mieszkaniu gładzie - mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bytom,śląskie

138 000 zł53 m² 2 582,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, w bardzo dobrym stanie w Szombierkach, usytuowane na 2 - gim piętrze w bloku o wysokiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie o powierzchni 50m2 , na Ochocie przy ulicy Kaliskiej. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł29 m² 8 247,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie w roku 2011. Zabudowa szaf na wymiar. Nowa zabudowa kuchni wraz z osprzętem agd: lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym oraz zmywarka. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ścisłe Centrum, dogodny punkt komunikacyjny, wokół pełna infrastruktura, idealne dla studenta lub osoby pracującej w Centrum. Budynek monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

103 000 zł31 m² 3 322,58 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 31m2 w Bydgoszczy Mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko sklepy, komunikacja miejska z dobrym połączeniem z centrum miasta. W skład wchodzi 19m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Os.TYSIĄCLECIA 2 POKOJOWE STAN BARDZO DOBRY. Oferujemy do sprzedania ładne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60m2 położone na 12 piętrze w bloku na os. Tysiąclecia. Mieszkanie skała się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

378 000 zł58 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Eleganckie 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w dz. Ruczaj. Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze w bloku z 2008r. Mieszkanie o powierzchni 57,60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samolotowa

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do częściowego remontu. Kuchnia widna. Na podłodze mozaika pałacowa do wycyklinowania - jesion (pokój i przedpokój). Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł22 m² 11 759,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na terenie zamkniętego osiedla. Do remontu. Kuchnia widna. W pokoju na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

130 000 zł32 m² 4 024,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje 32,3 M2 *** os. Piasta*** ul. ŚW. Wojciecha Polecam Państwu zgrabne mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Św. Wojciecha. Bardzo przyjazne osiedle, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

166 000 zł51 m² 3 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji,znakomicie zlokalizowane.Pokoje 21m,11m,kuchnia 10m,łazienka z wanną Na podłogach parkiet,wykładziny pcv,na ścianach tapety.Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 35,86m2 na os. Hutniczym- pokój z balkonem, oddzielna, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszów

Pszów,śląskie

105 000 zł69 m² 1 514,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! duże M-4 W pszowie O pow. 69,35M2, 2 piętro, balkon, pokoje niezależne. Proponuję Państwu mieszkanie trzypokojowe w Pszowie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

180 000 zł43 m² 4 173,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal po kapitalnym remoncie, stolarka okienn pcv nowa, drzwiowa zewnątrzna i wewnętrzna nowa po wymianie, na podłogach w pokojach i korytarzu panele podłogowe nowe, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

143 000 zł59 m² 2 423,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na os B w nowo ocieplonym bloku o pow. 49,98m2 plus 8,97m2 piwnica na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku ( nad mieszkaniem są jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

363 249 zł46 m² 7 896,72 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwośc wykończenia mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 46m2 w nowej inwestycji na Ochocie (szczęśliwice). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł123 m² 6 101,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Śródmieście-sępolno; 123m2, 5 pokoi, garaż wolnostojący, ogródek, całość do remontu. Mieszkanie na wysokim parterze - całość do remontu. 5 pokoi, duża kuchnia,łazienka, osobne wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

207 000 zł67 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne duże mieszkanie położone na ostatnim piętrze w wieżowcu na os. Białostoczek. Z okien rozciąga się wspaniała panorama miasta. Mieszkanie dla osób lubiących wysoko mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Janikowo,kujawsko-pomorskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 36 m2 (kawalerka) składające się z pokoju o powierzchni 13,5 m2, kuchni z aneksem o powierzchni 14 m2 z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyzwolenia

Piotrków Trybunalski,łódzkie

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Cena 2442zł za m2. Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43m2, położone na czwartym piętrze. Mieszkanie w bloku z cegły zlokalizowane na osiedlu Wyzwolenia. Stan techniczny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

127 000 zł50 m² 2 540 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! Efektowne,ciekawie przebudowane i urządzone z bardzo dobrych jakościowo materiałów (przy współudziale projektanta) mieszkanie w cichym, zielonym zakątku Białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Zawiercie

Zawiercie,śląskie

53 000 zł22 m² 2 409,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę po remoncie 22 m2. W pokoju panele, kuchnia łazienka w płytkach, do mieszkania przynależy piwnica. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Janikowo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z dwóch pokoi o pow 18m2, oraz 13m2, lazienki, kuchni, oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kaleńska

Warszawa,mazowieckie

178 500 zł22 m² 8 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka na warszawskim Grochowie o metrażu 22 m2. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia. W pokoju i korytarzu parkiet, w kuchni i łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł75 m² 5 354,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu Gocław Wilga. Mieszkanie idealnie ciche ponieważ okna wychodzą na wewnętrzną część osiedla. Rozkładowe, pokoje 19,1m2, 13,5m2, 9,5 m2, 8,7 m2, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

216 000 zł44 m² 4 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku 8 kondygnacyjnym. Rok budowy 2010. Pokój z aneksem kuchennym oraz samodzielna sypialnia. Łazienka wykończona w dobrym standardzie wraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

280 623 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

459 977 zł62 m² 7 443 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie: położone z naświetleniem południowo zachodnim na parterze III piętrowego budynku oddanego w 2012 roku w Grodzisku M. ( ) przy ulicy G. Narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kęszyca Leśna

Kęszyca Leśna,lubuskie

170 000 zł140 m² 1 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w urokliwej miejscowości Kęszyca Leśna woj. lubuskie otoczonej lasami , 500 m do jeziora ( wypożyczalnia sprzętu wodnego ,plaża z pomostem ),w pobliżu Międzyrzecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

197 000 zł30 m² 6 508,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (łabiszyńska, łojewska, toruńska). Blisko boisko, szkoła, przedszkole, park, punkty usługowo-handlowe. Piwnica 3,5m2. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

290 500 zł75 m² 3 873,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

mieszkanie obok ogrodów działkowych, na 1-pietrze, 4 pokojowe (osobna łazienka i wc), rozkładowe z oszkloną- dużą werandą, okna pcv, nowe antywłamaniowe drzwi wejściowe, cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, świeżo po remoncie. W jego skład wchodzi salon o powierzchni 21 m, z wyjściem na balkon (ok 4m), sypialni 11,3 m oraz pokoju 10,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jerzmanowo

Wrocław,dolnośląskie

281 500 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci 2% pcc ( podana cena jest ceną brutto )! nowe 3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 56,3 m2 W bardzo atrakcyjnej cenie. Położone na cichym i spokojnym osiedlu Jerzmanowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bliższe informacje pod numerem telefonu: lub e-mail: pozostałe oferty znajdziecie Państwo na stronie : przeprowadzamy całą transakcję kupna - sprzedaży, oraz bezpłatnie pomagamy przy uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży 40 metrowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji! Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką. Salon- z ładnym i przestronnym widokiem, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Warszawy w spokojnym miejscu, w super lokalizacji, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą, o powierzchni 51 m2. Mieszkanie.