dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Atrakcyjne mieszkanie w dobrym stanie na 3 piętrze z 3, kamienica z 1953 roku - cegła. Termomodernizacja odbędzie się na wiosnę 2014r (ocieplenie steropianem + ładna elewacja), kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Energetyczna (tuż obok Ronda Powstańców Śląskich, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

227 000 zł87 m² 2 598,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

0% prowizji od kupującego Do sprzedania przestronne mieszkanie do remontu, w kamienicy po generalnym remoncie, na ogrodzonym monitorowanym terenie, w samym centrum miasta, ok. 100m do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł49 m² 8 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy Forcie Bema, na zamkniętym osiedlu z ochroną. Parter z własnym ogródkiem o pow. 26m2. Osiedle graniczy z parkiem Fort Bema i z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

198 000 zł54 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej zdjęć i opis lokalizacji, stanu technicznego mieszkania poniżej. Agent prowadzący Marian Mrozek Więcej ofert na naszej stronie Zapraszamy! Numer licencji pośrednika; 11275 Powyższa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bytom,śląskie

86 000 zł38 m² 2 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! jesteśmy z tobą w banku!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Klimatyczne mieszkanie na starej ochocie W cenie ok. 8000 za metr. 2 rozkładowe pokoje Z oddzielną, widną kuchnią /możliwe połączenie Z pokojem/, obszernym korytarzem I piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

55 M Z pięknym 30-metrowym tarasem na zamkniętym osiedlu. W cenie miejsce parkingowe W garażu podziemnym. Z tarasu zejście po schodkach na plac zabaw. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjnie położone 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie, zadbanie, bardzo ciche na pierwszym piętrze W niskim budynku, w zielonej okolicy, a jednocześnie W świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

55 000 000 zł101 m² 542 942 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym 2-klatkowym w Gdańsku na osiedlu Orunia Południe , należącym do Wspólnoty Mieszkaniowej "południowy stok IV".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

215 704 zł37 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Wydzielone własnościowo z nową księgą lokalową oryginalne lokale frontowe z przeznaczeniem na najem długo-lub krótkoterminowy tuż przy Starym Rynku.Lokal do remontu. Lokal posiada: -nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł69 m² 6 072,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Designerski Apartament w sąsiedztwie Dworca Głównego. Przestronny i przytulny apartament znajduje na ostatnim pietrze 6-cio kondygnacyjnego budynku. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ruczaj

Kraków,małopolskie

444 361 zł87 m² 5 130 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartament o powierzchni 86,62 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z obszernego salonu z wyjściem do ogrodu, otwartej na salon kuchni) dwóch dużych sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł97 m² 4 329,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecam bardzo ciekawą nieruchomość - bardzo dobra inwestycja pod wynajem. Położone w centrum Śródmieścia okolice ul. Kluczborskiej/ Żeromskiego, blisko Parku Tołpy, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

204 000 zł50 m² 4 055,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne,wyposażone mieszkanie: dwa pokoje (jeden z balkonem) z kuchnią oraz z dużym, praktycznym przedpokojem. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2007 r. (docieplenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł61 m² 2 442,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w czystej, porządnej kamienicy,z widokiem na góry i las.Dwa duże, słoneczne pokoje, przestronna kuchnia, łazienka z oknem, odnowiona oryginalna stolarka drzwiowa. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

418 000 zł69 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr 1520. - krzyki - luksusowy apartament O pow. 69 M2 - taras - balkon - winda -miejsce parkingowe- zapraszamy na bezpłatną prezentację - tel. Gotowe do wprowadzenia. Polecamy luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

199 000 zł53 m² 3 743,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie i zapraszam do obejrzenia zdjęć trzy pokojowego mieszkania na sprzedaż znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 53,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opis Polecam mieszkanie 50m2 na Karłowicach. Dwa pokoje: 18m, 11m, kuchnia: 10,5m, łazienka: 4,5m. Mieszkanie jest bardzo ciepłe ( pod mieszkaniem znajdują się rury). Podloga to mozaika dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

135 000 zł126 m² 1 069,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! idealne pod gabinety lub kancelarie!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem, w Centrum Bytomia. Mieszkanie ciche, rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie w ładnym dobrze skomunikowanym miejscu Górnego Mokotowa. Lokal o pow.47m2, dwustronne /wschód, zachód/,słoneczne do dowolnej aranżacji. Pokój dzienny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

282 000 zł40 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z podatku pcc *** *** cena podlega negocjacji*** Mieszkanie na nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

153 000 zł36 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na II piętrze budynku z cegły na ul. Gorkiego. Atrakcyjna lokalizacja wśród zieleni, blisko komunikacja, sklepy, park Kasprowicza.<br /> Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

137 500 zł39 m² 3 494,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Rewelacyjna lokalizacja mieszkania na pierwszym piętrze na Dąbrowie.! główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, bliskość terenów zielonych, bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Łódź,łódzkie

116 000 zł31 m² 3 741,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 łódź- retki 31m2 Witam Do sprzedania mam kawalerke na 8 pietrze , mieszkanie nasłonecznione z widokiem na park. Mieszkanie po remoncie w pokoju na ścianach tapety na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

87 000 zł29 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Sosnowiec Zagórze Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 29m2. Kuchnia w formie aneksu częściowo otworzona na pokój. Sypialnia niezależna. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Adama

Katowice,śląskie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego ocieplonego bloku, na cichej, spokojnej i zielonej części osiedla Giszowiec przy ulicy Adama. W pobliżu budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 2 poziomowe i łącznej powierzchni 100mkw, składające się z 4 pokoi, garderoby, kuchni z jadalnią oraz łazienki z ubikacją. Mieszkanie znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalidego

Chorzów,śląskie

139 000 zł63 m² 2 206,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2. Atutem mieszkania jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskiej zabudowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świemirowska

Sopot,pomorskie

600 000 zł58 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający luksusowy apartament wykończony W bardzo wysokim standardzie wg projektu uznanego architekta wnętrz, usytuowany w zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie. Budynek wybudowany w 2000, ocieplony, świeżo po malowaniu klatki schodowej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sarego. Lokal mieści się na parterze kamienicy. Powierzchnia mieszkania w kw to 80 m2 (w rzeczywistości po pomiarze wynosi ona 84 m2), składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

| na sprzedaż mieszkanie w spokojnej dzielnicy Różanka przy ulicy Chorwackiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 1993 roku. Mieszkanie składa się z trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Mieszkanie położone w ścisłym centrum - na jednej z najpiękniejszych uliczek Starego Miasta. Wejście od ulicy, okna wychodzą tylko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bohaterów Westerplatte

Police,zachodniopomorskie

239 000 zł76 m² 3 144,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 76 mkw z zabudowanym balkonem, pierwsze piętro w budynku dwukondygnacyjnym z cegły. Pokoje: 18, 16, 10,5 i 10 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Bielsko-Biała - Centrum Do sprzedaży mieszkanie o pow. 38 mkw. położone na wysokim parterze w niskim bloku. Pod blokiem miejsca parkingowe. Ciche i spokojne miejsce. Powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł45 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Piastowskim. Dwa pokoje, ustawna kuchnia.duży balkon.pod domem wygodne miejsca parkingowe.CENA DO NEGOCJACJI!. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Piętro: wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

219 000 zł62 m² 3 526,57 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~idealna lokazlizacja pod wynajem.!~Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł82 m² 7 500 zł/m²