dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł63 m² 1 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe na Białym Kamieniu. Mieszkanie wymaga remontu. Zapraszam do oglądania. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Gaz: tak - miejski Woda: tak Ogrzewanie: co węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji* duża kawalerka W kamienicy Opis nieruchomości i: atrakcyjna kawalerka o pow. 43 mkw( z możliwością wydzielenia 2 pokoi ) usytuowana na 2 piętrze w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

226 000 zł33 m² 6 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

| prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania na Kozłówku. Opis: mieszkanie 1-pokojowe. Metraż 33,2 m2, składa się z pokoju ( 17,1 m2 ), łazienki ( 3,9 m2), jasnej kuchni ( 10 m2), przedpokoju (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ruczaj

Kraków,małopolskie

352 872 zł67 m² 5 277,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

| mieszkanie o powierzchni 66,86 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, widnej kuchni otwartej na salon (możliwość wydzielenia), dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

319 000 zł83 m² 3 860,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa inwestycja w Radwanicach. Kompleks nowoczesnych , niskich dwukondygnacyjnych budynków. Atrakcyjna cena mieści się W programie MDM

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~mieszkanie spółdzielcze własnościowe w dobrym stanie, usytuowane na 9 tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie o pow. 65,47m2. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Zielona Góra,lubuskie

165 816 zł50 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia! prowizję biura pokrywa developer! mieszkania W cenie od 3390zł/m2! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,68m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Czerwone Maki. Składa się z 3 niezależnych pokoi (8,3m2, 10,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł42 m² 2 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Piaskowej Góry. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

174 000 zł23 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Skwierzyńska / fabryczna / kawalerka Polecam do sprzedaży zadbaną kawalerkę po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Blok z 1982 roku po termoizolacji w 2010 roku. Do pkp/skm około 15 minut na pieszo, pętla autobusowa linii 716, 717 do Warszawy znajduję się 200 m. od bloku. Szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Króżańska

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Starym Mokotowie, przy ulicy Króżańskiej pierwotnie jednopokojowe z dużą widną kuchnią, obecnie po przebudowie dwupokojowe z kuchnia w aneksie. Ulokowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja, śródmieście, okolice ulicy E. Orzeszkowej - centrum, ale cisza i spokój, okna na zielone podwórko, strona zachodnia. Budynek z cegły z lat 30-stych, zadbany, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Ełk,warmińsko-mazurskie

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone na I piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Witosa. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: 2 słoneczne pokoje, z większego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

185 000 zł50 m² 3 714,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: tel. Oferujemy państwu do sprzedaży dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,80m2, usytuowane na 9 piętrze w bloku 10-cio piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

184 000 zł52 m² 3 544,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w Katowicach na osiedlu Paderewskiego, znajdujące się na czwartym piętrze w dziesięcio-piętrowym budynku. Lokal o powierzchni 52,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wincentego Wajdy

Katowice,śląskie

290 000 zł74 m² 3 945,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Osoba prowadząca ofertę: barbara Piowczyk tel. Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie w wysokiej zabudowie przy ul. Wajdy. Mieszkanie składa się z 3 jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasiewicza

Zielona Góra,lubuskie

223 580 zł63 m² 3 550,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia! prowizję biura pokrywa developer! mieszkania W cenie od 3390zł/m2! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mennicza

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł28 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,5m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Menniczej Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze siedmiopiętrowego budynku. Mieszkanie składa się: * pokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 60 m.kw. (użytkowej 46 m.kw.). Znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Obornikach Śląskich. Mieszkanie ma pow. 59,3m2, ale z racji tego, że posiada skosy powierzchnia całkowita mieszkania to ponad 80m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

209 000 zł40 m² 5 225 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 39,7 m. Dwa nieprzechodnie pokoje, jasna osobna kuchnia. Loggia o ekspozycji południowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

58 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w 3- piętrowym w budynku na osiedlu Wioska Szwajcarska. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Katowice,śląskie

108 000 zł27 m² 3 956,04 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe.DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM.~Oferujemy do sprzedaży ustawna kawalerkę usytuowana na 3 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia Dolne w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe! mieszkanie w Centrum, dwa pokoje, salon z wydzieloną częścią kuchenną, sypialnia. Łazienka z wanną i toaletą. Wysoki standard wykończenia, w cenie nowe meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł80 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 40metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł20 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Idealna lokalizacja! W pobliżu metra! Cicho, zielono, na skraju zielonych Sadów Żoliborskich. Dzięki doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Sosnowiec,śląskie

145 000 zł61 m² 2 377,05 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo atrakcyjne widne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m2. Stan mieszkania do generalnego remontu. Rozkład pomieszczeń: - kuchnia, -2-sypialnie, -2-balkony, -salon, -przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł97 m² 4 804,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna przestronne, wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 97m2 na ul. Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się w kamienicy po rewitalizacji, która zakończyła się w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawe 2 pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym bloku, na III piętrze. W bloku znajdują się 2 windy w tym jedna montowana 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu komfortowe, elegancko wykończone mieszkanie przy ul. Palmowej. Znajduje się ono na drugim piętrze 10-piętrowego bloku z płyty. Budynek jest ocieplony oraz oddalony od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji, ul. Powstańców, prądnik Czerwony. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

329 000 zł83 m² 3 945,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowy 4-pokojowy apartament o pow. 83,38 m 2 na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Apartament składa się z 4 pokoi o pow. 19,42 m 2 (salon), 11.91 m 2 , 11,98 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciepłe słoneczne 2 pokojowe mieszkanie własnościowe zlokalizowane na Tarninowe na rogu ul. Lotniczej oraz ul. Hutników na iip, o powierzchni użytkowej 54m2 mieszkanie posiada piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

257 000 zł39 m² 6 589,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39 m kw. w dzielnicy Stare Miasto - Szczepin, okolice ulicy Inowrocławskiej. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe plus antresola położone w Śródmieściu, na Sępolnie w budynku z lat 30stych, kameralna zabudowa, cicha ulica. Mieszkanie o pow. 84,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gościeradowska

Warszawa,mazowieckie

276 000 zł44 m² 6 224,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku Mieszkaniowym. Cichy, kameralny blok bez windy, 4-piętrowy, po dwa lokale na klatce. Budynek znajduje się w spokojnej okolicy. Ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł94 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Stary mokotów! dwustronne rozkładowe- wschód i zachód.! 3 POKOJOWE! 2 BALKONY! DO NEGOCJACJI! Mieszkanie w przedwojennej kamienicy lat 1938 r. Budynek zadbany po generalnym remoncie. Dach.