dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

129 000 zł28 m² 4 690,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy funkcjonalną kawalerkę usytuowaną na wyższym parterze IV-piętrowego bloku ze starszej cegły. Lokal składa się z salonu, kuchni (wejscie przez salon), łazienki z wc oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

215 000 zł70 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4(70m2) Śródmieście. Mieszkanie w odnowionej, przerobionej na blok kamienicy, z zadbaną klatką schodową. M4 do remontu, pozwalające na własną aranżację. Dwa pokoje w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Radom,mazowieckie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Radomiu, ul Sowińskiego 5,obok Komendy wojewódzkiej w Radomiu, blisko Politechnika, galeria Słoneczna,park na Osiedlu Gołębiów, plac zabaw, stawy itp.! do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

260 027 zł67 m² 3 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w centrum 67 m2 - 3 pokoje na ul. Orzeszkowej 7a, przy Mickiewicza, blisko Galerii Alfa, kanapy w salonie, zabudowa w kuchni oraz mikrofalówka, lodówka, szafy przesuwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Budynek na osiedlu Wilanów. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Do mieszkania przynalezy ogrodek o powierzchni 31m2 i taras 6m2. Lokal sklada sie z salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

350 000 zł70 m² 4 985,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizje płaci sprzedający Ładne mieszkanie na sprzedaż nie wymagające wkładu finansowego położone blisko centrum Wejherowa , o metrażu 70,2m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Zielona Góra,lubuskie

167 325 zł48 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia! prowizję biura pokrywa developer! mieszkania W cenie od 3390zł/m2! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawarcie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

143 000 zł52 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania ładne mieszkanie usytuowane na parterze w bloku 2-piętrowym wybudowanym w latach dziewięćdziesiątych. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (15 m2;11,6 m2; 6,6 m2), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

223 000 zł42 m² 5 347,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Video z prezentacją mieszkania: Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,7m2 położone w Białymstoku na osiedlu Białostoczek. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3(48m) Bałuty, żubardź. Przestronne mieszkanie z lokalizowane w spokojnej i cichej okolicy na parterze w bloku 4 piętrowym. Pełny rozkład mieszkania pozwala na swobodną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł81 m² 1 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 81m2 składające się z 3 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

142 000 zł56 m² 2 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 centrum Żor! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum miasta Żory. Mieszkanie do zamieszkania bez nakładów finansowych za jedyne 142000 zł. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Gliwice,śląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy ładne 2-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Czarnieckiego. Mieszkanie rozkładowe, jasne, z oknami na dwie strony budynku. Po częściowym remoncie - wymienione okna, na podłogach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Poznań,wielkopolskie

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w układzie niezależnym przy ulicy Wrzosowej w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wydzieloną kuchnią , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

199 000 zł76 m² 2 618,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ul. 3maja w Chorzowie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze wyremontowanej kamienicy ( nowa elewacja, dach, pion kanalizacyjny, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W przypadku tej oferty kupujący nie płaci prowizji, prowizję reguluje Właściciel nieruchomości. Mieszkanie na Ursynowie w pobliżu stacji metra Imielin. W okolicy Leclerec. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Libelta

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł93 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

| - wyjątkowe, piękne mieszkanie - zielone sępolno - Przestronne, bardzo jasne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze budynku z cegły na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie dwupoziomowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Kurzei

Kraków,małopolskie

335 000 zł77 m² 4 350,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

| do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77m2 na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego na Prądniku Czerwonym, okolice Multikina i Parku wodnego. Mieszkanie ma 4 pokoje, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł53 m² 7 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Okazja! mieszkanie w centrum Warszawy (róg ul. Chmielnej i Żelaznej), na pograniczu Woli i Śródmieścia. W pobliżu pl. Starynkiewicza, przystanków autobusowych, tramwajowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł42 m² 3 800,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzem. Blok jest usytuowany z jednej strony wśród budynków, a z drugiej strony są tereny spacerowe. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52 m2, znajdujące się na VII piętrze XI pietrowego bloku z nową windą. Blok wybudowany w 1980 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( ok 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje z widną kuchnią w niskim budynku z cegły na Starej Ochocie Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 44 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypietrowej kamienicy na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe o powierzchni 76m po kapitalnym remoncie na parterze na Krzykach w kamienicy przy ul.Więckowskiego.Mieszkanie jak i klatka idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kraśnik Fabryczny

Kraśnik,lubelskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

mieszkanie czesciowo do remontu,okna i dzwi nowe,do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

125 100 zł42 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w Lęborku przy ul. Łokietka o metrażu 41,7m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecam do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60mkw, mieszczące się we Wrocławiu na osiedlu Gądów. Mieszkanie na wysokim parterze, przy spokojnej i cichej ulicy. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe zlokalizowane na Śródmieściu w starej, poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie ma około 63m2. . W okolicy znajduje się kilka małych sklepów, apteka, komisariat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

145 000 zł61 m² 2 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie o ładnym układzie położone w Lęborku przy ulicy Obrońców Wybrzeża (opodal zakładu Energa) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Racibórz,śląskie

71 000 zł44 m² 1 613,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, ciche tanie w utrzymaniu. na piętrze 3 mieszkania korytarz zamykany. Kuchnia z oknem. W większości wyremontowane. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecam kawalerkę w nowym budownictwie na Klecinie. Mieszkanie własnościowe, w pełnym rozkładzie, z balkonem, położone jest na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Posesja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł50 m² 10 321,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie z klimatem w kamienicy z lat pięćdziesiątych o powierzchni 50,38m2. Dwa oddzielne pokoje. (22m2 i 13m2). Z mniejszego wyjście na balkon. Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtyka

Kraków,małopolskie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 60 m na ul. Sołtyka. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie, 2 oddzielne pokoje , jasna kuchnia , balkon z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 067,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwu pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Jabłonnie, jedynie kilometr od granicy z Warszawą. Na całkowitą powierzchnię 44,5m2 składają się dwa pokoje 17m2 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

149 900 zł63 m² 2 379,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ppolecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu-Miechowicach o powierzchni 63m.~Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w czteropietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3pok. 54m2 - Os. Kosmonautów - niski blok cena: 280 000 zł ( do negocjacji ) - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - 1p./4p. - czynsz 550 zł ( 4 os. ) - okna pcv wsch.- zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł101 m² 5 237,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam - na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m2 (101,3 m2 pow. użytkowej) w nowym niskim budownictwie przy ul. Buskiej - cicha uliczka, boczna Al. Hallera. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-> kawalerka W centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

437 123 zł87 m² 5 024,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

ZD I 15 00022 Mieszkanie 4 pokojowe o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. 87,5m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym, wychodzące na północ i wschód. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 60 m.kw. (użytkowej 46 m.kw.). Znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne