dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

słoneczne, wysokie mieszkanie 3-pokojowe, 63,4m 2 zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Odyńca. Osobna kuchnia, łazienka i wc. Salon oraz sypialnia z gabinetem, możliwe przearanżowanie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, rozkładowe, słoneczne, zaaranżowane przez architekta. W dobrej lokalizacji, niedaleko Metro, w okolicy sklep real, obi, Lidl. Blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedstawiam Państwu urocze, jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w dzielnicy Karłowice. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowej, szeregowej kamienicy na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

95 000 zł37 m² 2 540,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ostrzeszowie przy osiedlu Zamkowym. Powierzchnia całkowita 37,4 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze ocieplonego bloku mieszkalnego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

258 000 zł36 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam komfortową nową kawalerkę o pow. 36m2 położoną przy ul. Piątkowskiej. Mieszkanie znajduje się na 7 ptr apartamentowca atanera z 2006r. Rozkład pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

129 780 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Zabrze,śląskie

139 000 zł45 m² 3 055,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealnie wyremontowane, środkowe i ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. 45,49 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły w Zabrzu w okolicach ulicy Damrota. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

329 460 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo budowanym osiedlu opodal ul. Pułaskiego w Lęborku. o pow.109,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł62 m² 6 314,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bemowo. Budynek z 1979 r. (wielka płyta) p. 2/11. Mieszkanie składa sie z trzech pokoi, widnej kuchni, wc, łazienki, p.pokoju. Jest logiia i piwnica. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł51 m² 4 953,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie, dobra lokalizacja! Polecam bardzo ładne mieszkanko położone na wrocławskim osiedlu Różanka. Mieszkanie rozkładowe o łącznej pow. 51,50m2 wraz z przynależną piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

257 000 zł67 m² 3 813,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w ocieplonym budynku z 1994r. z cegły na Bezrzeczu. Na powierzchnię 67,40m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł167 m² 9 550,90 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bez pośredników komfortowy, przestronny, całkowicie wykończony i wyposażony, klimatyzowany apartament o powierzchni 167 m2 z dwoma tarasami w budynku zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1952

Oferta na wyłączność.Przedstawiamy Państwu ładne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie Nowej Hucie na os. Szkolnym. Mieszkanie znajduje się w bloku wybudowanym w 1958r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 33 metrowe, 2 pokojowe mieszkanko na Woli, okolice ul. Żytniej. Kuchnia otwarta na salon, sypialnia, łazienka, przedpokój. Budynek po remoncie, wymienione windy, ocieplony i odmalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł26 m² 2 234,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena!do sprzedania kawalerska o powierzchni 26,40 m2 zlokalizowana na parterze w bloku IV-piętrowym na Podzamczu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, osobnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Przestronny salon z widnym aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 40m2 daje poczucie niespotykanej przestrzeni. Dwie sypialnie (12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe odnowione mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku powstałego w 2000 roku położonego w bocznej uliczce odchodzącej od ul. Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł75 m² 4 218,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 80 m2 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

205 000 zł51 m² 4 011,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o pow. 51,10 m2 , mieszczącego się na drugim piętrze w siedmiopiętrowym budynku, zlokalizowanego w Tychach na os. U .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

249 000 zł53 m² 4 706,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie 52,90 m2 zlokalizowane na osiedlu Sobieskiego w Legionowie. Składa się z trzech pokoi, przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i oddzielnej toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

162 000 zł64 m² 2 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Nie płacisz prowizji. Sprzedam mieszkanie M4 64m, blisko centrum, w Rybniku przy ul. Kilińskiego ( Osiedle Smolna). Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 - o pow. 48,1 m.kw na I p. Blok IV p. z cegły, świeżo odnowiony (elewacje, klatki schodowe, teren przyległy) na pięknym, zielonym i cichym osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe, odnowione, do zamieszkania, nie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł56 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Składa się z 3 pokoi, kuchnia oddzielna, przedpokój, łazienka. Mieszkanie częściowo umeblowane w tym kuchnia. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

300 000 zł68 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68m2, położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Lokalizacja: radogoszcz, os. Liściasta, ul. Liściasta. Stan mieszkania: bardzo dobry. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Traugutta

Błonie,mazowieckie

125 000 zł28 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga do sprzedania mieszkanie do remontu o powierzchni 28 m2 w centrum Błonia z spółdzielczo-własnościowym prawem do lokalu. Czynsz 230zł. Lokal usytuowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Zabrze,śląskie

105 000 zł35 m² 3 032,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Mieszkanie to kawalerka z wyodrębnionymi dwoma pokojami (z czego 1 jest przechodni), ponadto składa się z osobnej, ślepej kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

132 000 zł56 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-4 zlokalizowane w Jastrzębiu na ul. Turystycznej. W mieszkaniu wymienione zostały okna na nowe pcv, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Białystok,podlaskie

278 000 zł61 m² 4 557,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ekskluzywne 61 m2 mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza. Lokal mieści się na parterze w 4-o piętrowym budynku z płyty po termomodernizacji. Dwustronny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

103 000 zł34 m² 3 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec centrum 34M2! mieszkanie idealne na start, 2 pokoje W centrum sosnowca! Dwupokojowe, przestronne, 34m2 w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

595 000 zł83 m² 7 168,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu przestronne i zadbane mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w centrum miasta, na 3 piętrze zadbanej kamiennicy z windą, w okolicy Placu Axentowicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieruszów

Wieruszów,łódzkie

135 000 zł61 m² 2 225,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,66 mkw. w Wieruszowie. Składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W kuchni na podłodze kafle, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

222 000 zł24 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji, krowodrza, ul. Wrocławska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł50 m² 4 356,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w wieżowcu przy ul. Warszawskiej. Składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki z wc, pokoju oraz hallu o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Hrubieszów,lubelskie

132 000 zł56 m² 2 369,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Możliwa lekka negocjacja ceny! Pokoje nieprzechodnie, łazienka i wc w osobnych pomieszczeniach, duży przedpokój, drzwi do balkonu od dużego pokoju. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni 47,05m2, w którym układ pokoi jest nie przejściowy, dwustronnie rozkładowy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.