dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliniec

Kalisz,wielkopolskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie 3 -pokojowe! Do sprzedanie 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku bez balkonu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

195 000 zł51 m² 3 808,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

=rezerwacja= Na sprzedaż oferujemy Państwu ciekawą nieruchomość usytuowaną w Boguszowie Gorcach, w dobrej lokalizacji ulicy Szkolnej. To ciekawe mieszkanie składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

625 000 zł78 m² 7 982,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie przy ulicy św. Leonarda, 800m od centrum. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-poziomowe mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie położone na 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sławęcin

Sławęcin,zachodniopomorskie

59 000 zł120 m² 491,67 zł/m²

 

Piętro:40/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Lokal mieszkalno-użytkowy o powierzchni całkowitej ok 120m , w budynku z czerwonej cegły, na podmurówce z kamienia, z podpiwniczeniem, w bardzo atrakcyjnej cenie 59 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

346 923 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! Prestiżowe i nowoczesne Apartamenty dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Obłuże Leśne

Gdynia,pomorskie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie: 1 piętro, 2 pokoje (w tym jeden z obszerną garderobą), kuchnia osobna, łazienka i osobno ubikacja. Pokoje i przedpokój wyłożone parkietem. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł50 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam komfortowe 2 pokojowe mieszkanie 50 m2- w bardzo dobrej lokalizacji w samym sercu Bemowa. Cicha zielona okolica w pobliżu park .Fort Bema. Nieruchomość jest idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

358 340 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Świetne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Alei Niepodległości. Sąsiedztwo stacji metra, pola Mokotowskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej czyni tą nieruchomość bardzo ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu ofertę kawalerki 36m2 znajdującej się na parterze w 3 piętrowym bloku zbudowanym z cegły w 2001 roku. Zalety : + Parter, + Balkon, + Piwnica i rowerownia, +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ładna kawalerka blisko morza. Ostatnie piętro w 4 piętrowym budynku. Zalety Nieruchomości: - blisko do plaży - Idealna inwestycja pod wynajem - W cenie mieszkania całe wyposażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

568 400 zł47 m² 12 094 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

346 923 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

959 930 zł85 m² 11 258,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 85,26 m2 na 6 piętrze z ekspozycją południowo - północną Mieszkanie (C3-6-24) ma 4 pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł39 m² 10 152,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią w stanie do zamieszkania lub odświeżenia ul. Książkowa Składa się z salonu z dużą słoneczną loggią, sypialni, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł54 m² 14 587,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż klimatyczne i ustawne 3 pokoje o powierzchni 54,5 m2 na Starym Żoliborzu. Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowanym we współpracy z projektantem wnętrz. Usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł55 m² 9 729,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu. Następnie umów się na spotkanie i upewnij się, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

489 000 zł56 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 44 mkw na Starej Pradze kilka kroków od Portu Praskiego. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. W okolicy Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 308,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie 49,56 m2 - 2,5 pokoi, widna kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną, mały pokój ok 12m i salon z wnęką nadającą się na sypialnie. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

517 000 zł37 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe komfortowe mieszkanie - 2 pokoje z dużym balkonem nie ma pcc 2%- klient tylko gotówkowy. Salon (podłoga wysokiej klasy panele, okna pcv ,ściany gładź gipsowa, z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

464 990 zł35 m² 13 285,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, umeblowane mieszkanie z balkonem na Mokotowie. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Piętro 4/5 (bez windy), kamienica z cegły. Dojazd do Centrum zajmuje 10 minut!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

475 180 zł41 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

447 000 zł47 m² 9 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam bezpośrednio wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie w super lokalizacji, blisko stacji wkd Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z salonu z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

192 000 zł65 m² 2 953,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam na sprzedaż przestronne własnościowe mieszkanie 15km od Olsztyna w pięknej i spokojnej miejscowości Nowa Wieś. Mieszkanie znajduje się w bloku dwupiętrowym na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

349 000 zł27 m² 12 964,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż wykończony apartament nad Morzem Bałtyckim. Idealny pod inwestycję. - powierzchnia - 26,92m2 - 2 pokoje - ogrzewanie podłogowe - taras/ogród - 1 miejsce parkingowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł45 m² 8 407 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy 8 Marca w centrum miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danka

Kraków,małopolskie

440 500 zł38 m² 11 592,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji!klucze od zaraz! W sprzedaży posiadam kawalerki w metrażu 25-30mkw, oraz 2 pokoje w metrażu 33-48mkw na parterze z ogródkami lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (22m/13m/10m), aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju, oraz balkonu i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

218 725 zł36 m² 6 012,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny w stanie deweloperskim na Karłowicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal o powierzchni 36.38 m2 znajduje się na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

824 099 zł70 m² 11 806,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zajęcza

Warszawa,mazowieckie

414 000 zł22 m² 18 758,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu nowoczesną kawalerkę położoną w samym sercu Powiśla, zaledwie 5 min pieszo od stacji metra i Elektrowni Powiśle. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ładne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w niskim bloku z cegły. Na powierzchni 37,4 m2 znajdują się 2 pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie 5 lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania słoneczne mieszkanie na Popowicach. Mieszkanie jest na 5 piętrze, w budynku z windą. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny 18 m2 z wyjściem na balkon - 2 sypialnie 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe komfortowe mieszkanie z wyposażeniem - 2 pokoje z balkonem nie ma pcc 2%- klient tylko gotówkowy. Salon (podłoga wysokiej klasy panele, okna pcv ,ściany gładź gipsowa, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

459 900 zł50 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu oporów otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras -w kształcie litery L, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

259 900 zł50 m² 5 198 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie jest wyremontowane nadaje się od razu do zamieszkania usytuowane jest na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodziejska

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł44 m² 16 795,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sezon turystyczny tuż, tuż: ogłoszenie do 11 kwietnia 2022. Tylko! Apartament / mieszkanie Gdańsk w sercu starówki. Wspaniałe mieszkanie / apartament do: wynajmu - Doskonała inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybylskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł73 m² 11 708 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na Ursynowie. Lokal z balkonem i piwnicą, stan do odświeżenia/małego remontu. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ku Słońcu

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł151 m² 5 291,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Inwestycja korzystna pod wynajem. Sprzedam duże ,słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem o powierzchni całkowitej 200 m2, po odliczeniu skosów 151 m2. Mieszkanie jest na tyle duże ,że.