dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

629 000 zł69 m² 9 115,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 69 m , położonego na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49 m2, na która składają się: - salon (14 m2) z balkonem od strony wschodniej - Sypialnia (ok 13 m2) od strony północnej - Jadalnia z kuchnią (ok 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

520 000 zł36 m² 14 384,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna , dochodowa oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze. Apartament starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł78 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością polecam do zakupu mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Warszawy Starym Wilanowie, przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

758 028 zł84 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura :) Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, w układach od 1 do 5 pokoi. To propozycja dla osób, które szukają komfortu, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł26 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyspowa. Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W zabudowie bliźniaczej parter 56,20 m2 powierzchni użytkowej * 3 pokoje * ogródek 29,80 m2* 2 miejsca postojowe * stan deweloperski układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Lewin Brzeski,opolskie

389 000 zł36 m² 10 763,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie w samym centrum Lewina Brzeskiego! To już jedno z ostatnich mieszkań oferowanych w tej lokalizacji. |||oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

378 521 zł32 m² 11 814 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł37 m² 7 868,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane przy ul. 3 maja w Oleśnicy. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze 2-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

675 000 zł74 m² 9 121,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni ok. 75 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Zielona Góra,lubuskie

289 000 zł33 m² 8 829,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka przy ul. Botanicznej Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 32,73m2, położonego na I piętrze niskiego budynku. Nieruchomość składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

415 000 zł48 m² 8 595,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Budynki tego typu cenione są za trwałość, dobrą izolację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy - osiedle Tysiąclecia w Katowicach Zapraszam do opisu oraz kontaktu! Ustawne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

660 066 zł56 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

287 000 zł32 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje 31,5m2 mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku, jest po generalnym remoncie w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

431 288 zł42 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł65 m² 10 762,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przerobione z mieszkania 3-pokojowego na 2 pokoje z możliwością powrotu do 3pokojowego poprzez wstawienie ścianki działowej o powierzchni 65,04 m2 mieszczące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Lokal o powierzchni 52.6 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

385 974 zł51 m² 7 499,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: najwieksze 2pok. na osiedlu koniec budowy: grudzień 2025 Industrialny charakter w standardzie premium-to się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chełm

Chełm,lubelskie

255 000 zł52 m² 4 898,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga- atrakcyjna lokalizacja I świetna cena! Mieszkanie na 4, najwyższym piętrze bloku w os. Bazylany, w południowej części Chełma. Powierzchnia 52m2 o bardzo dobrym układzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł27 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy ul. Antoniego Czechowa, niedaleko metra. Budynek z 1975 roku przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Pobierowo,zachodniopomorskie

829 000 zł110 m² 7 564,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Często bujasz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim lokum na wybrzeżu? Marzysz o rodzinnych wypadach bez ograniczeń do miejsca, które możesz nazwać swoim drugim domem? Budzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł45 m² 4 691,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie W centrum pasłęka, 2 pokoje, ul. 3-go maja. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w dwurodzinnym bliźniaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

890 000 zł103 m² 8 634,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jedyny taki apartament W sercu elbląskiej starówki dwupoziomowy apartament W stanie deweloperskim cena apartamentu: 890 000 zł powierzchnia : 103,08 m2 obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł43 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie 43 m | 2 balkony | Nowe Flisy - Czyżkówko Bydgoszcz Bez podatku pcc! Na sprzedaż zupełnie nowe, wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Mielec,podkarpackie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe apartamenty bezczynszowe powstające przy ul. Traugutta w Mielcu. Apartamenty 95m2 parter Z ogródkiem + 2 miejsca parkingowe Apartamenty 100m2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

719 000 zł80 m² 8 976,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Sprzedam komfortowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, przestronność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

2 020 600 zł101 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Morelife Apartments | 4 pokoje | Taras na dachu | Wola Justowska Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż 4-pokojowego apartamentu z tarasem na dachu w prestiżowej inwestycji morelife Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł54 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 234 354 zł59 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:14/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Świdnika. Mieszkanie położone na 5 piętrze niskiego bloku z windą. Na nieruchomość o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

910 000 zł61 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania! Powierzchnia: od 27,49 m2 do 72,34 m2 Termin oddania: oddane do użytku Cena od: 705 000,00 pln do 1 190 000,00 pln Inwestycja: doskonale zaprojektowane, jak i rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

1 282 485 zł66 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 3 pokoje | 66,45 m2 | ursynów I 1 282 485 pln bez podatku pcc! bez prowizji! termin oddania IV kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł70 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.90 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe - ulica gen. Sosabowskiego. Lokal mieści na 4.piętrze w 4. piętrowym budynku bez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij