dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

295 000 zł36 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ścisłe centrum! 2 pokoje z balkonem i widokiem na panoramę Rybnika! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m , zlokalizowane przy ul. Dworek w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Radlin,śląskie

279 990 zł70 m² 3 999,86 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych jest przestronne i doskonale nadaje się zarówno pod inwestycję, jak i dla dużej rodziny. W mieszkaniu wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

274 000 zł36 m² 7 590,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokoje po remoncie / 2 piętro/ balkon / samo centrum Radomia Mieszkanie warte uwagi, mieszkanie, jasne przestronne, dwustronne 36,10 m gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

745 179 zł54 m² 13 856,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / garaż podziemny Salon z aneksem kuchennym 22.14 m2 Pokój 8.94 m2 Pokój 10.82 m2 Łazienka 3.95 m2 Garderoba 3.39 m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krauzego

Gdynia,pomorskie

885 000 zł69 m² 12 842,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Gdynia Chwarzno, ul. Krauzego 10b mieszkanie Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o metrażu 68,91 m2 z czego tylko 48,44 m2 jest wpisane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje Z garażem Przedstawiamy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem na Osiedlu Ogrody - idealne rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność i doskonałą lokalizację! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł189 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem - idealny dla rodziny! Twój wymarzony dom dla rodziny - blisko centrum i natury! Sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

608 600 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji składającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

540 000 zł57 m² 9 549,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli cenisz wysoką jakość wykończenia, nowoczesny design i funkcjonalny układ wnętrza ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 56,55 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Symfonii

Warszawa,mazowieckie

712 500 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem (47,5 mkw.) zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Ursynowa, przy ul. Symfonii 5 - tuż przy stacji metra Ursynów (bezpośrednio pod budynkiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł73 m² 8 479,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność mieszkanie Z tarasem na dachu W sercu bydgoszczy Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane przy ul. Długiej zaledwie krok od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

225 000 zł41 m² 5 544,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie mieszkanie znajdujące się w Koninie przy ul. 11 Listopada 22. Idealne dla pary lub małej rodziny. Lokal o powierzchni 37,94 m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł40 m² 7 196,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta zarezerwowana! Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Dolinki przy ulicy Dywizjonu 303. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł62 m² 10 694,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Bemowo, ul. Kazimierza Wyki 5 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,62 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Choroszcz,podlaskie

380 000 zł35 m² 11 008,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż - 34,52 m + balkon + komórka lokatorska gratis! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,52 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

699 000 zł85 m² 8 224 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Widok na górę św. Marcina i Tatry z własnego salonu? Tak to możliwe! Na sprzedaż, przestronne 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Lokalizacja: tarnów, bitwy Pod Monte Cassino 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienna

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł103 m² 11 640,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu o powierzchni użytkowej ok. 103 m (plus dodatkowa powierzchnia na poddaszu i strychu), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

760 000 zł65 m² 11 610,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł38 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

179 000 zł24 m² 7 584,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznej kawalerki zlokalizowanej na 3 piętrze w 4- piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

658 000 zł55 m² 11 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł46 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***2 pokojowe mieszkanie na krzykach*** Idealne na start! Dobrze zagospodarowana przestrzeń, klimatyczne wnętrze, słoneczne- to wszystko oferuje mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Partynicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

369 000 zł37 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie idealne dla studenta po remoncie - umeblowane i wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m przy ul. Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Lubań,dolnośląskie

176 000 zł34 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 34m, trzecie piętro, osiedle piast, ogrzewanie gazowe. W pobliżu przedszkole oraz Biedronka. Na korytarzu trwa remont - w obecnej chwili do każdego mieszkania poprowadzono ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł23 m² 19 087 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł46 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 45,5m , parter, 3 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł36 m² 24 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aura 40 w centrum Gdańska Lokalizacja: ul. Wałowa, gdańsk inwestycja Aura 40 Nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

555 000 zł36 m² 15 633,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wysłouchów, kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone na 2. piętrze z 10 w bloku z 1989 roku przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł46 m² 12 809,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest rozkładowe, ustawne mieszkanie na wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie ma 46,06 m i jest po gruntownym remoncie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na cichej bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kilińskiego

Gliwice,śląskie

166 000 zł21 m² 7 826,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta inwestycyjna. Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe w budynku zlokalizowanym w Gliwicach przy ulicy Kilińskiego na Trynku. Uwaga! Mieszkanie w celach inwestycyjnych można nabyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących otwarte przestrzenie., możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turek,wielkopolskie

269 000 zł59 m² 4 528,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Turku os .Wyzwolenia Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia: 59,4 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro : 4 Stan mieszkania: dobry Balkon: tak Umeblowanie: tak Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 613 000 zł70 m² 23 065,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

441 940 zł44 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

532 504 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

795 000 zł40 m² 19 860,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na ul. Stańczyka na Bronowicach. Atuty lokalizacji: świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-2. Mieszkanie wykończone - do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych! Wszystkie meble widoczne na zdjęciu wliczone są w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

799 000 zł62 m² 12 845,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Kocmyrzowskiej, na zielonem osiedlu na Wzgórzach w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Gdynia,pomorskie

820 000 zł60 m² 13 553,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2- pokojowe mieszkanie (60,50) 3 minuty pieszo do Skweru Kościuszki 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

376 101 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.