dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł62 m² 5 191,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Tylko u nas! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Parkowej - odrębna własność. Księga wieczysta bez obciążeń. Powierzchnia całkowita 61,64m2 użytkowa 41,88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 000 zł53 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z cegły z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

528 882 zł50 m² 10 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł48 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

485 900 zł53 m² 9 092,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy rury/lsm blisko centrum, na przeciwko Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 321,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Towarowej w Rumi. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia oraz łazienka, - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Boże,warmińsko-mazurskie

139 000 zł29 m² 4 793 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro m2olsztyn prezentuje przytulne mieszkanie w malowniczej wsi Boże w pobliżu Mrągowa. Mieszkanie świeżo po remoncie z nową instalacją elektryczną o łącznej powierzchni 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

529 000 zł59 m² 9 021,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Opola na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 000 zł57 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne, nowoczesne mieszkanie w Jarotach gotowe do wprowadzenia. Otoczenie Mieszkanie znajduje się w Jarotach przy ul. Bartąskiej 124, gmina Stawiguda. W najbliższej okolicy znajdziemy m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

446 394 zł57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To już ostatni moment aby zdecydować się na zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Zawada zlokalizowanej przy ulicy Kasprzaka. Zostało niewiele mieszkań, a my uszczęśliwiliśmy już wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł206 m² 14 558,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu (tylko 12 lokali w budynku) na Ochocie/ pogranicze Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joanny

Ruda Śląska,śląskie

229 900 zł38 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Godula Biuro wisto Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

479 767 zł56 m² 8 505 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

405 000 zł41 m² 9 830,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m , położone w Olsztynie przy ul. Mazowieckiej. Jest ono usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ledóchowskiego

Gdynia,pomorskie

435 000 zł48 m² 9 044 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 225 000 zł72 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł63 m² 16 650,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, tuż obok Ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego o powierzchni 62,70 m - rezydencja tumska z widokiem na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

479 671 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Apartamenty w Centrum Katowic - Komfort, bezpieczeństwo i Doskonała Lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją mieszkaniową w sercu Katowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 56,4 m z ogródkiem Warszawa przy ul. Kulczyńskiego. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m, położone na parterze, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

711 747 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim Opis : Prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które idealnie sprawdzi się jako przestronny i funkcjonalny lokal w stanie deweloperskim. Oto jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł38 m² 19 822,40 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikalne 2 pokoje | widok na wisłę i pge Narodowy | 38,27m2 idealne na wynajem krótkoterminowy - metraż pozwalający na komfortowy nocleg dla Pary lub rodziny z dzieckiem/dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

685 000 zł51 m² 13 431,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 51m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki z wc, - przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas, bez prowizji! Na sprzedaż subtelne, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81m2 położone na drugim piętrze budynku znajdującego się przy ul. Fasolowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

755 000 zł55 m² 13 822,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,62 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w kameralnej inwestycji. Duży ogród o powierzchni 65 m z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania w kamienicy w ścisłym centrum Tarnowskich Gór? Uwielbiasz styl prowansalski - Jeśli tak mam idealną propozycję właśnie dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 26 m , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Do lokalu przynależy piwnica. Najważniejsze atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł51 m² 21 324,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2! Jest to dodatkowa ekstra przestrzeń użytkowa! cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Partynice | 49 m | Osiedle zamknięte | Wejście do parku Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł58 m² 14 017,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy | Platinum | 58,5 m | ostatnie piętro | parking podziemny | 0% prowizji Na sprzedaż elegancki apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku Platinum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 32,15 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Częstochowa,śląskie

419 000 zł48 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w dzielnicy Tysiąclecie. Dwustronna ekspozycja okien na wschód oraz zachód. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

775 489 zł54 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, jednej z najlepszych obecnie we Wrocławiu w unikalnym harmonogramie płatności 20%/80% Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

764 562 zł48 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,88 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolomitowa

Kielce,świętokrzyskie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Podkarczówka. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, dwustronne, gotowe do wejścia. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na loggie - sypialni - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Radom,mazowieckie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 40m - Radom, ul. Wyścigowa Oferuję na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie, idealne dla singla lub młodej pary. Lokal znajduje się w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mikołaja Kopernika

Jarosław,podkarpackie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na parterze, po remoncie nie wymaga wkładu finasowego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Jaroslawia. W bloku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dojazdowa

Kraków,małopolskie

305 000 zł22 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka / lokal użytkowy | Dojazdowa | blisko Wawelu i agh Na sprzedaż lokal mieszkalno-użytkowy po remoncie, położony w przyziemiu kameralnej kamienicy przy ul. Dojazdowej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł66 m² 23 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie Z możliwością wydzielenia 3 pokoi Duży tras | Funkcjonalny rozkład | Piękny widok na starodrzew | Doskonała lokalizacja | Prywatny park ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

550 000 zł34 m² 16 081,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow 34,2 m2 w Sopocie, brodwino pierwsze zdjęcia to wizualizację - pokazują jak przy małym wkładzie finansowym może podkręcić wygląd mieszkania,.