dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

447 000 zł86 m² 5 197,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***toruń*** osiedle przy lesie*** Polecam 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą, na zamkniętym osiedlu o pow. 86,09 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w bloku z 2007r. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Bliskość przedszkoli, szkół i uczelni wyższych (prawo, ekonomia, medycyna). 3 oddzielne pokoje,łazienka oddzielnie z wc, bokówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Połaniec,świętokrzyskie

227 924 zł76 m² 2 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w budynku wspólnoty mieszkaniowej Willa Klonowa : (pow. całk. 76,43m2) sypialnia z miejscem na garderobę (18,5m2) i dodatkowym pomieszczeniem (10m2), sypialnia (10,5m2), duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży duże, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, w niskim trzypiętrowym bloku. Ładny , dwustronny układ pomieszczeń - kuchnia duża, widna, oddzielna;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Stary żoliborz 2 pokoje 329000zł 42m2 Mieszkanie do remontu przy Al. Wojska Polskiego na Starym Żoliborzu. Lokal ma 2 pokoje (przechodnie) mieści się w pięknej przedwojennej kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszczące się na 2p/3p bloku z 1995 r.Mieszkanie do remontu. Opis :dwa samodzielne pokoje (20 m2,8 m2),oddzielna widna kuchnia (7m2),samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł55 m² 7 381,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie ,na Saskiej Kępie.Lokal posiada dwa pokoje , kuchnia z oknem, łazienka widna z prysznicem, wanną, szafą w zabudowie, korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Połaniec,świętokrzyskie

211 000 zł71 m² 2 986,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe, z oddzielnym wejściem z zewnątrz, tarasem 10m2, bardzo wygodnym rozkładem: 2 sypilanie + salon z aneksem kuchennym (ze spiżarką)+ łazienka. Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł84 m² 12 131 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo wysokim standardzie o powierzchni 84 m 2 mieści się na III piętrze w kameralnej w trzypiętrowej kamienicy. Kamienica mieści się przy Rondzie Wiatraczna, skąd jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w domu dwurodzinnym, znajdujące się na pierwszym piętrze. Dom jest z 2010r., budowany metodą tradycyjną, położony wśród niskiej , willowej zabudowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

134 000 zł39 m² 3 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> -> oferta godna polecenia <- <- Do sprzedania piękne, dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

95 000 zł24 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka, toruń, rubinkowo. > zadbana kawalerka do zamieszkania bez nakładów finansowych! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę na parterze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz lokalu na biuro lub gabinet w atrakcyjnej okolicy oraz cenie? - Oto on! Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (54m2) na Nowym Świecie w pobliżu ulicy Foksal oraz Smolnej. Po wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzewska

Łódź,łódzkie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam, mam do sprzedania mieszkanie M-3 rozkładowe w bloku z cegły na drugim piętrze przy ulicy Zarzewskiej. Wysokość pomieszczeń:2,70 m. Pokoje 18 m.kw/10 m.kw-parkiet,gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Służewcu - między Mokotowem a Ursynowem. Niedaleko do metra (metro Ursynów, metro Wierzbno,metro Służew). Dwa przystanki autobusowe niedaleko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, widne mieszkanie w apartamentowcu na Starych Bielanach. Budynek z całodobową ochroną, monitorowany. Nieruchomość składa się z salonu (24 m), pokoju (11 m), kuchni (8 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

113 000 zł35 m² 3 266,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania mieszkanie duża kawalerka z balkonem przy ul.Granitowej! Mieszkanie usytuowane w cichej, spokojnej i zielonej okolicy w bliskiej odległości sieci sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochłowicka

Bytom,śląskie

90 000 zł40 m² 2 236,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, łagiewniki, świętochłowicka, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Nieruchomości Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

419 000 zł86 m² 4 872,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 5-pokojowe na Osiedlu Oświecenia 86m2 Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na os. Oświecenia, dzielnica Mistrzejowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł58 m² 7 791,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży :3pokojowe mieszkanie na Warszawskim Służewiu.Mieszkanie ma 58,4m2 i składa się z trzech pokoi (16,7/10,8/9,9m2), wyposażonej kuchni 6,1m2, łazienki z wanną i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Białystok,podlaskie

148 000 zł29 m² 5 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka *** centrum W świetnej lokalizacji Polecam Państwu mieszkanie 29 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Jedno pokojowe przestronne mieszkanie, o dobrym układzie przestrzennym z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkalnie znajdujące się przy ul. Święty Marcin w Poznaniu, o powierzchni 43,4 m , z prawem własności związany jest udział w nieruchomości wspólnej wynoszący 434/8665.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koziny

Łódź,łódzkie

135 000 zł35 m² 3 901,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Kozinach, w bloku z cegły. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łódź

Łódź,łódzkie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania 1 piętro z poddaszem w Domu wielorodzinnym z potencjałem do ponownego zagospodarowania. Lokalizacja i rozkład mieszkania pozwala na wykorzystanie na funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

203 000 zł53 m² 3 832,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-4 o powierzchni 53 m.kw na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.Wyszyńskiego. Właściciel zburzył ściankę działową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł54 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż, poznań (grunwald), atrakcyjna, cicha i zadbana lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m.kw. składające się z 2 pokoi,1 kuchni, 1 łazienki, 1 wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

1 820 000 zł164 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Śródmieście ul. Oleandrów tuż przy stacji metra Politechnika, placu Zbawiciela i Placu Uni Lubelskiej. Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 164.5 mkw. w kamienicy na piętrze 2/4 z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Koziny

Łódź,łódzkie

204 000 zł52 m² 3 896,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z cegły, w stanie deweloperskim , idealne dla osób ceniących bezpieczeństwo i ciszę i w miejscu zamieszkania, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Retkińska

Łódź,łódzkie

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Witam, sprzedam kawalerkę na Retkini w wieżowcu przy ul. Retkińskiej na 10 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłodze panele, okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

225 000 zł49 m² 4 630,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pilna sprzedaż , istnieje możliwość negocjacji ceny. Polecam! Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,59 m2 na Bronowicach. Mieszkanie jest po remoncie. Na ścianach gładzie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

468 000 zł109 m² 4 293,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-5 o powierzchni 109 m.kw znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Radogoszcz Wschód. Atuty mieszkania: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

reść ogłoszenia: mieszkanie dwupokojowe, ciche, usytuowane na Saskiej Kępie w bloku 10/10 piętrze z widokiem na Stare Miasto, pałac Kultury, stadion Narodowy. Budynek jest po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

162 000 zł45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie jest widne i przestronne,stanowi odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

259 956 zł72 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.