dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

442 000 zł54 m² 8 110,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie na parterze, kuchnia z oknem - oddzielna. W łazience kabina natryskowa. W pokojach nowy parkiet, nowe okna. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe, jasne mieszkanie na Grochowie w pobliżu Ronda Wiatraczna. Dogodny dojazd do centrum, autobusy, tramwaje. Pełna infrastruktura usługowo-handlowa: galerie, delikatesy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: warszawa/praga-Południe, ul. Znanieckiego [b]cena: 990 000 zł [/b] ( 6 600 zł/m2 ) Powierzchnia: 150 m2, piętro: 3 / 3 Rok budowy: 1997, budynek: blok, [b]pokoje: [/b] Liczba pokoi: 3, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetna lokalizacja między Grochowską a Ostrobramską - w sąsiedztwie modernizowanego bazaru Szembeka. Oddane w 2000 r. W małym budynku (25 mieszkań) na poddaszu. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

358 600 zł48 m² 7 470,83 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie dwustronne do własnej aranżacji. Piony zostały wymienione. . Kuchnia widna umeblowana z oknami na południe. Duży pokój jest w amfiladzie. Na podłodze w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

463 000 zł62 m² 7 527,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, nowocześnie wykończone 3pokojowe mieszkanie o pow. 61,5m na Warszawskim Tarchominie. Mieszaknie znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł59 m² 6 621,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni całkowitej 58,9 mkw. Zlokalizowane w zielonej części Bielan. W budynku z 1995 roku. na czwartym i ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Zielonka,mazowieckie

216 981 zł41 m² 5 299,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kameralny budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie. Dobry punkt komunikacyjny z Warszawą, jednocześnie komfort życia blisko zieleni. Inwestycję spośród konkurencyjnych ofert dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Zielonka,mazowieckie

314 964 zł61 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pietrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku. Składa się z trzech pokoi o powierzchni 16, 10 i 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Zielonka,mazowieckie

220 797 zł42 m² 5 299,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł79 m² 6 654,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu o pow 78 m2 przy ul. Bora-Komorowskiego w pobliżu Fieldorfa. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokalna

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł63 m² 6 803,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na warszawskim Ursynowie, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie bardzo widne, dwustronne, przestronne. Do odświeżenia. Korzystny rozkład pomieszczeń i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł100 m² 5 522,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupoziomowe, składające się z trzech pokoi, kuchni, komunikacji, przedpokoju, dwóch łazienek i garderoby, usytuowany na czwartym i piątym piętrze do którego główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł44 m² 7 079,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Słoneczne mieszkanie położone na zadbanym, zamkniętym osiedlu. Okna wychodzą na zachód, na ciche podwórko. Mieszkanie zadbane, umeblowane, do ew. odświeżenia. Bardzo atrakcyjnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł64 m² 5 552,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 64m2 na Gocławiu z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy. 3 pokoje (20, 14 i 10m2) rozkładowe z możliwością rozbudowy o korytarz. Kuchnia widna (7m2) terakota na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telekiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł122 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania duże, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie, w pobliżu stacji metra Natolin. Pierwszy poziom, to wygodny salon z kominkiem, połączony z jadalnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł75 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne , rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Chrobry we Włochach. Duży pokój 22m2 z wyjściem na balkon 6m2, sypialnie 14m2 i 11m2. Oddzielna widna kuchnia w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł86 m² 5 667,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie na Włochach, ul. Fasolowa. I poziom: salon, oddzielny pokój, łazienka z wanną, kuchnia, przedpokój. II poziom: sypialnia, wc. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł54 m² 12 639,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na warszawskim Ursynowie, ul. Gawota. Cicha, spokojna, zielona okolica. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu z otwartą kuchnią, łazienki, przedpokoju, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

375 000 zł68 m² 5 514,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do zaoferowania mamy przytulne mieszkanie trzypokojowe w bardzo cichej okolicy. W mieszkaniu znajdują się 4 przestronne szafy zabudowane typu Comandor. Powierzchnia pomieszczeń to: 27m2, 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartnicza

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł82 m² 5 943,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,6. . Zlokalizowane na zamknietym, strzezonym osiedlu. W budynku z 2000 r. Usytuowane na czwartym pietrze bez windy. Dwustrone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł38 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Słoneczna kawalerka z widną dużą kuchnią. Okna nowe pcv, piony c. o i wodno kanalizacyjne wymienione. Mieszkanie do częściowego remontu. Duże możliwości aranżacji pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł107 m² 5 687,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe na warszawskim Ursusie, ul. Poczty Gdańskiej. Pierwszy poziom składa się z salonu (wyjścia na dwa balkony), otwartej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł105 m² 5 842,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Ursusie, ul. Zapustna. Wyjątkowe, bardzo dobry rozkład pomieszczeń, duże możliwości aranżacji. Widne i ciche, duże okna przy schodach dodają mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł61 m² 7 037,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe na Wawrze, ul. Wał Miedzeszyński. 3 piętro + poddasze. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon, łazienka, oddzielny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł96 m² 8 891,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na warszawskiej Białołęce, ul. Trąby. Bardzo dobry standard, najwyższa jakość materiałów. Mieszkanie nowoczesne, wykończone, gotowe do wprowadzenia. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

358 600 zł69 m² 5 219,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w podwarszawskich Markach, ul. Duża. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, 3 pokoje, garderoba, kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój. Mieszkanie widne, idealnie ciche, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł66 m² 6 476,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na Bemowie, ul. Bołtucia. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie do odświeżenia, własnej aranżacji. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń, mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł55 m² 7 208,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Targówku, ul. Krasnobrodzka. 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie po całkowitym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

299 900 zł34 m² 8 952,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

W ofercie mieszkanie o całkowitej powierzchni 33,5m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, gdzie panuje cisza i spokój. Lokal bardzo zadbany i nie wymagający odświeżenia, całkowicie gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

180 000 zł31 m² 5 825,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji. W pokoju duża wnęka w której można zrobić garderobę. Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie do własnej aranżacji. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Mokotowie, ul. Portofino. 3 pokoje, łazienka, aneks kuchenny, przedpokój. Mieszkanie bardzo zadbane, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Niepowtarzalna lokalizacja, adres Nowy Świat. Mieszkanie w stylowej kamienicy, która obecnie przechodzi kolejne remonty. Mieszkanie składa się z 2 pokojów z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł79 m² 9 420,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy na Górnym Mokotowie. Mieszkanie wysokie ponad 3m, w układzie wsch -zach. 3 przestronne pokoje , widna oddzielna kuchnia , łazienka z Wc oraz przedpopkój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł84 m² 4 690,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

mieszkanie przy ul. Poetów na strzeżonym osiedlu Winnica w Warszawie-Białołęka. 300 m od ul. Modlińskiej. Osiedle z 2000 roku. Niska zabudowa 4 - piętra. Mieszkanie na parterze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Duże przestronne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie słada się z dwuch ustawnych pokoji ( 21,8 m oraz 13,5 m), dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

519 500 zł52 m² 10 052,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Mokotowa. Ekspozycja wschód i zachód. Mieszkanie posiada pojemną garderobę. Kuchnia duży pokój oraz przedpokój tworzą jedną przestań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

318 000 zł65 m² 4 892,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zaprojektowana inwestycja jest atrakcyjnym osiedlem o tradycyjnej, eleganckiej i przyjaznej architekturze a lokalizacja na granicy miast Zielonka i Kobyłka umożliwia dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł71 m² 9 438,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na Woli o powierzchni 71,41 m2 przy ulicy Nowolipki. Dwa pokoje salon 40,34 m2 sypialnia 17,51 m2. Kuchnia w aneksie 8,1 m2. Łazienka 5,46 m2. Mieszkanie na poddaszu, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne, widne mieszkanie w 8 piętrowym bloku z widokiem na ogródki działkowe/ tereny zielone, pałac Kultury. Na piętrze znajdują się tylko 3 mieszkania. Klatka w stanie dobrym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij