dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Kameralny , dwupiętrowy budynek z 1986 roku w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Zostały wymienione instalacje, piony. Klatki schodowe czyste, zadbane. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej, zielonej części Podzamcza. W mieszkaniu wymieniono okna, drzwi balkonowe i wejściowe i przygotowano do remontu. Budynek odsunięty od ulicy, czysta, porządna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

174 990 zł38 m² 4 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga!obecnie mieszkanie składa się z 1 pokoju ,natomiast właściciele przeprowadzili pierwszy etap przebudowy zmieniając układ hydrauliki i instalacji gazowej,przyszły nabywca tanim kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

174 990 zł38 m² 4 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 38,10m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe z 1964r. Czynsz 380zł.(wliczona woda,tv,ogrzewanie) Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

149 000 zł38 m² 3 962,77 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, centrum, korfantego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż jasne i słoneczne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielona

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie położone na nowym zamkniętym osiedlu Laguna w centrum Wesoła Zielona. Okolica spokojna, zielona w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, osiedle wśród zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na trzecim ostatnim piętrze(nad stropem strych). Budynek z nową elewacją, wymienionym dachem, rynnami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolnicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie na 1 piętrze w budynku składającym się z 4 kondygnacji na ulicy Rolniczej o powierzchni 70 m2. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

471 000 zł54 m² 8 674,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne, ciche, komfortowe, urządzone w nowoczesnym stylu trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Usytuowane na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł51 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania na Tarchominie, mieszkanie o pow. 50,8 m2. Składa się z kuchni otwartej na salon, dwóch sypialni, przedpokoju z szafami wnękowymi oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł45 m² 7 784,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Tarchominie o pow. 44,96 m2. Umiejscowione na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w budynku z 2008 r. Składa się z otwartej kuchni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł105 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Atrkacyjne mieszkanie na powiślu! Do sprzedania rozkładowe, wysokie mieszkanie w odnowionej kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z 3 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ciekawe, 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie ze skosami, po podłodze 68 m2. Okna dachowe Velux. W mieszkaniu znajduje sie schowek o powierzchni 3 m2. Do mieskania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł43 m² 7 981,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe w Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej - bardzo zadbane, wykonczone w wysokim standardzie, umeblowana i wyposażona w sprżet agd pozostaje kuchania. Dane mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

131 000 zł40 m² 3 308,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Witam Serdecznie! Mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji ze względu na bliskość Politechniki Łódzkiej. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej, rozkład pomieszczeń, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł72 m² 7 635,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okna na dwie strony świata. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, bez windy.Budynek w roku 2013 przeszedł gruntowny remont elewacji, czysta klatka. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie (min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu.Lokal rozkładowy bardzo dobrze doświetlony.Mieszkanie posiada balkon z widokiem na zieleń.W klatce znajdują się 2 wózkownie.Salon 21m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł84 m² 10 650,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Śródmieście ul. Oleandrów tuż przy stacji metra Politechnika, placu Zbawiciela i Placu Uni Lubelskiej. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 84.5 mkw. w kamienicy na piętrze 2/4 z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł106 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne, 4pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze 4piętrowego budynku z 1994 roku. Budynek jest ocieplony i monitorowany. Wszystkie okna w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Lębork,pomorskie

110 000 zł33 m² 3 351,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Wysockiego (opodal Tesco) o metrażu 32,82m 2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł86 m² 9 931,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie w Środmieściu na Powiślu o powierzchni łącznej 85,59 m2 przy ulicy Rozbrat. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie zajmujące parter i 1 piętro. Dół to dwa pokoje (18,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie 3 pokojowe (ok. 54m2) na kameralnym osiedlu, położonym w cichej i malowniczej okolicy na warszawskim Wawrze. W bliskiej odległości las, wisła, korty tenisowe, stacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie na Ochocie o powierzchni 100 m2 przy ulicy Raszyńskiej. Trzy pokoje z dużą oddzielną i widną kuchnią, łazienką, osobnym wc oraz przedpokojem. Wyysokość pomieszczeń 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł37 m² 8 517,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Ochocie o powierzchni 36,63 m2 przy ulicy Nowogrodzkiej. Dwa pokoje przy Placu Zawiszy. W skład mieszkania wchodzą pokoje 16 i 9 m2, otwarta kuchnia 3,8 m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie.Mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką (wanna) i garderobą. Całkowicie wyposażone, meble, oświetlenie, zabudowa kuchenna z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie 48m2, kliny Zacisze. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku przy ulicy Bartla - Kliny Zacisze. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

180 000 zł36 m² 4 935,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne Mieszkanie na osiedlu kazimierzowskim w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie do wejścia. Zapraszamy Biuro Bulwar. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł83 m² 6 771,08 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio Z biura zewnętrznego sprzedaży dewelopera! bez prowizji i Podatku pcc 2%. Promocyjna cena! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 4 pokojowe z widną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł71 m² 8 025,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie. 3-pokojowe, dwustronne, z 2 balkonami, w kameralnym bloku z cegły, ogrodzonym i monitorowanym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (jest winda), jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

352 000 zł57 m² 6 175,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie na Południowej Pradze. 4 piętro bez windy. Kamienica z lat 60. Kuchnia widna, osobna, pokoje niezależne. Przynależy piwnica, loggia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na Julianowie, ul. Jana 7. Klasyczne dwa pokoje z balkonem na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Budynek po remoncie ,zadbana klatka i otoczenie. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

253 716 zł70 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł96 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marysin Wawerski.M Apartament o wysokim standardzie wykończenia, pow. 97 m2, w tym: pokój dzienny, 3 sypialnie, 2 łazienki, aneks kuchenny z jadalnią, duży balkon. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta-okazja cenowa! Polecam na inwestycję mieszkanie 3-pokojowe, w rozkładzie, na Śródmieściu! nowa cena! Na sprzedaż jasne i słoneczne, w pełni rozkładowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

133 000 zł42 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe 42,21m2 w Fordonie na osiedlu Bohaterów położone na 6-tym piętrze 6-piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł47 m² 8 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

[i]do sprzedania atrakcyjne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/mokotów, ul. Konstancińska [b]cena: 384 000 zł [/b] ( 8 170 zł/m2 ) Powierzchnia: 47 m2, piętro: 3 / 10 Rok budowy: 2008, budynek: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śnieguliczki

Józefosław,mazowieckie

690 000 zł115 m² 6 014,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjny skrajny segment z garażem w szeregowcu w Józefosławiu o pow. całkowitej 114,72 m2, rok budowy 2008. Kameralne, zamknięte osiedle, zgodna wspólnota, dobry administrator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł85 m² 16 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

[i]do sprzedania bardzo ładne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/mokotów, ul. Kazimierzowska [b]cena: 1 400 000 zł [/b] ( 16 492 zł/m2 ) Powierzchnia: 84,89 m2, piętro: 2 / 3 Rok budowy: 1936,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł65 m² 10 355,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w apartamentowcu z panoramicznym widokiem z salonu i sypialni na W-wę. Apartament z ochroną całodobową, recepcją, siłownią, wózkarnią, budynek bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

611 000 zł62 m² 9 885,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

[i]do sprzedania atrakcyjne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/śródmieście, ul. Hoża [b]cena: 611 000 zł [/b] ( 9 885 zł/m2 ) [u]cena podlega negocjacji[/u] Powierzchnia: 61,81 m2, piętro: 2 / 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł45 m² 18 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Unikatowa oferta! kawalerka W prestyżowej lokalizacji! Mieszkanie po generalnym remoncie. Okna drewniane, piony wodno kanalizacyjne oraz co wymienione, woda ciepła z bojlera. W przedpokoju.