dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł78 m² 6 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Bardzo widne, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w sypialni podgrzewana podłoga. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

254 770 zł35 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 34,90 m2 z tarasem o powierzchni 7,01m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią na Pradze Północ o pow. 61 m2. Mieszkanie po wymianie instalacji, usytuowane na drugim piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł52 m² 10 097,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w śródmieściu! W lokalu zostały wymienione liczniki, rury wodno-kanalizacyjne i wodomierze. Kuchnia widna umeblowana. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł141 m² 7 101,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Bardzo ładne, widne przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na Ochocie, nieopodal Parku Szczęśliwickiego. 141 m2, pięć pokoi. Mieszkanie w układzie stron świata wsch-zach. Ipoziom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 572,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie usytuowane w pięknej stylowej kamienicy z zamkniętym dużym podwórzem. Duże możliwości aranżacji wnętrza (tylko jedna ściana nośna). Powierzchnie pomieszczeń: pokoje: 19; 15;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Secemińska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 295,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Bemowie, ul. Secemińska. 3 pokoje, oddzielna, zamykana kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój. Dwie szafy w zabudowie. Mieszkanie w dobrym stanie, możliwość ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł75 m² 10 736,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 75,35 m2 przy ulicy Odyńca. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (salon 20 m2, sypialni 15 m2 i pokoju 15 m2), kuchni (6 m2) widnej i otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia się od zaraz. Kuchnia widna o powierzchni 4,5m2 umeblowana i wyposażona. Łazienka o powierzchni 4 m2 , razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

358 195 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 50,45 m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

685 767 zł89 m² 7 724,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski o powierzchni 88,78m2 usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku. Mieszkanie składa się z trzech sypialni z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

354 672 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 49,26m2 zbalkonem o powierzchni 6,49m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

419 894 zł59 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 59,14 m2 z balkonem o powierzchni 6,49m2. Mieszkanie usytuowane na VII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł35 m² 12 894 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie, blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie kompletnie wykończone najlepszymi materiałami. Składa się z obszernego pokoju z oszklonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł54 m² 10 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2005 roku, składające się z przestronnego (ponad 30 metrowego) salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

403 236 zł58 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, łazienki, dużego pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oraz holu i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

212 306 zł29 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie o powierzchni 28,69 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

287 208 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 39,89 m2 z balkonem o powierzchni 8,31m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł68 m² 8 540,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie, łazienka, oddzielnie Wc, przedpokój z miejscem na szafę do zabudowy. Mieszkanie było zaadaptowane i wykorzystywane przez biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

408 963 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 4 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 59,27 m2 z balkonem o powierzchni 5,36m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł41 m² 7 002,46 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie na Bródnie o pow. 40,7 m2. Dwa ustawne pokoje, większy z pojemną szafą wnękową, oddzielna kuchnia, duża łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie usytuowane jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł55 m² 6 955,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na warszawskim Targówku, ul. Smoleńska. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie jest bardzo ciche i widne. Wygodny rozkład pomieszczeń umożliwiający ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

275 241 zł40 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 39,89 m2 z tarasem o powierzchni 8,31m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

326 025 zł47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 47,25m2 z tarasem o powierzchni 7,79m2. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

247 044 zł36 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 36,33 m2 z tarasem o powierzchni 7,36m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w IXI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

271 252 zł40 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 39,89 m2 z tarasem o powierzchni 8,31m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

263 530 zł36 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 36,10 m2 z tarasem o powierzchni 7,26m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł44 m² 6 781,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, dobrze zlokalizowane mieszkanie. Rozkładowe, bardzo widne mieszkanie, oddzielna widna kuchnia, oddzielne wc. Bardzo zadbane osiedle, blok z windą. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 633,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy Z 1911 roku Mieszkanie jest po generalnym remoncie w marcu 2015 roku, wykończone w wysokim standardzie. W całym mieszkaniu wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

375 874 zł53 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 52,94 m2 z tarasem o powierzchni 7,40m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

381 483 zł54 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z kuchnią o powierzchni 53,73 m2 z tarasem o powierzchni 10,04m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

358 195 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 50,45m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2. Mieszkanie usytuowane na VII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

291 197 zł40 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 39,89 m2 z balkonem o powierzchni 8,31m2. Mieszkanie usytuowane na VII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

353 150 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 50,45 m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

413 980 zł59 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 59,14 m2 z tarasem o powierzchni 6,49m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł56 m² 7 112,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Ursynów Imielin. Widna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, duży dwuczęściowy przedpokój i loggia 5,6m2. Na podłogach dębowy parkiet woskowany w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zbawiciela

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł139 m² 27 417 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Atrakcyjna oferta doskonała lokalizacja W ścisłym centrum! 3-pokojowy apartament, przy Pl. Zbawiciela, o łącznej powierzchni użytkowej 138,60 m2, usytuowany na 4 piętrze z 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zbawiciela

Warszawa,mazowieckie

5 300 000 zł192 m² 27 574 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1901

Atrakcyjna oferta doskonała lokalizacja W ścisłym centrum! 6-pokojowy apartament, przy Pl. Zbawiciela, o łącznej powierzchni użytkowej 192,21 m2, usytuowany na 4 piętrze z 8, powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie składa się z salonu z wejściem na zabudowaną loggię, dwóch sypialni, dużej widnej kuchni i łazienki z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł61 m² 7 504,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie, bardzo zadbane, wykończone w pastelowych kolorach , wygodne i funkcjonalne, pokoje bardzo ustawne. Kuchnia z oknem z wyposażeniem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł89 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1930 r wysokośc mieszkania 3,20 Budynek usytuowany tuż przy parku im. Tadeusza Rydza Śmigłego, do ścisłego centrum 15 min spacerem, blisko Plac.