dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

641 406 zł86 m² 7 428,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, łazienki, wc, garderoby, dużego pokoju z aneksem kuchennym i spiżarnią, holu i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

337 536 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 46,88 m2 z tarasem o powierzchni 7,01m2. Mieszkanie usytuowane na IX piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

218 044 zł29 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni 28,69 m2 i tarasem o powierzchni 8,01m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

654 093 zł81 m² 8 068,25 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, dużego pokoju z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki, wc, holu i dużego przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

355 248 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, holu i przedpokoju. Mieszkanie o powierzchni 49,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

389 141 zł59 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 59,14 m2 z tarasem o powierzchni 6,49m2. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

254 770 zł35 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 34,90 m2 z tarasem o powierzchni 7,01m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

337 536 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 46,88 m2 z tarasem o powierzchni 7,01m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

337 536 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 46,88 m2 z tarasem o powierzchni 7,01m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

355 248 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 3 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 49,34 m2 z tarasem o powierzchni 10,89m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

355 752 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 49,41 m2 z tarasem o powierzchni 7,40m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IXI piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

246 521 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 33,77 m2 z tarasem o powierzchni 7,20m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

381 483 zł54 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, holu i przedpokoju o powierzchni 53,73 m2. Taras o powierzchni 10,04m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł31 m² 8 917,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie o wym. 31,4 m 2. z balkonem o wym 3,5m2. Mieszkanie składa się dużego pokoju z aneksem kuchennym o wym; 21,2m2, przedpokoju o wym; 5,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartosika

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania trzypokojowe, przestronne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Po remoncie, z widną kuchnią. Do mieszkania przynależy taras (12m2) i piwnica. Bardzo dobra infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł55 m² 4 864,38 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjna oferta - bardzo dobra cena - zachęcam do obejrzenia! 2-pokojowe mieszkanie powstałe przez zaadaptowanie poddasza/suszarni, przy Marymonckiej, o łącznej powierzchni użytkowej 55,30 m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł48 m² 7 112,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach z oknami od strony wschodniej. Przedpokój zabudowany szafami, terakota na podłodze. Okna pcv. Instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł79 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Eleganckie, przestronne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Dwustronne- płd, płd-zach. Mieszkanie składa się z : - salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł56 m² 6 622,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna oferta, bardzo dobra lokalizacja, pełna własność. Przestronne, widne mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 55,57 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł51 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Widna, oddzielna kuchnia. Ekspozycja wschodnio-północna - mieszkanie narożne. Parter w trzypiętrowym bloku z 2009 roku. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

391 090 zł56 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 55,87m2 z tarasem o powierzchni 5,33m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł81 m² 8 830,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia widna duża łazienka. Największy pokój z balkonem ok. 4m od strony płd a drugie okno od płn. Dwa pokoje od strony płn z wyjściem na taras ok. 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

396 677 zł56 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski. 2 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie o powierzchni 55,87 m2 z tarasem o powierzchni 5,33m2. Mieszkanie usytuowane na VII piętrze w IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

246 521 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 33,77 m2 z tarasem o powierzchni 7,20m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

243 144 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 33,77 m2 z tarasem o powierzchni 7,20m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

350 314 zł49 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 49,34 m2 z tarasem o powierzchni 10,89m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

355 248 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 49,34 m2 z tarasem o powierzchni 10,89m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł78 m² 6 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Bardzo widne, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w sypialni podgrzewana podłoga. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

254 770 zł35 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 34,90 m2 z tarasem o powierzchni 7,01m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią na Pradze Północ o pow. 61 m2. Mieszkanie po wymianie instalacji, usytuowane na drugim piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł52 m² 10 097,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w śródmieściu! W lokalu zostały wymienione liczniki, rury wodno-kanalizacyjne i wodomierze. Kuchnia widna umeblowana. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł141 m² 7 101,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Bardzo ładne, widne przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na Ochocie, nieopodal Parku Szczęśliwickiego. 141 m2, pięć pokoi. Mieszkanie w układzie stron świata wsch-zach. Ipoziom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 572,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie usytuowane w pięknej stylowej kamienicy z zamkniętym dużym podwórzem. Duże możliwości aranżacji wnętrza (tylko jedna ściana nośna). Powierzchnie pomieszczeń: pokoje: 19; 15;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Secemińska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 295,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Bemowie, ul. Secemińska. 3 pokoje, oddzielna, zamykana kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój. Dwie szafy w zabudowie. Mieszkanie w dobrym stanie, możliwość ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł75 m² 10 736,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 75,35 m2 przy ulicy Odyńca. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (salon 20 m2, sypialni 15 m2 i pokoju 15 m2), kuchni (6 m2) widnej i otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia się od zaraz. Kuchnia widna o powierzchni 4,5m2 umeblowana i wyposażona. Łazienka o powierzchni 4 m2 , razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

358 195 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 50,45 m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

685 767 zł89 m² 7 724,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski o powierzchni 88,78m2 usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym nowoczesnym bloku. Mieszkanie składa się z trzech sypialni z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

354 672 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 49,26m2 zbalkonem o powierzchni 6,49m2. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

419 894 zł59 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie stan developerski, 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 59,14 m2 z balkonem o powierzchni 6,49m2. Mieszkanie usytuowane na VII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł35 m² 12 894 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie, blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie kompletnie wykończone najlepszymi materiałami. Składa się z obszernego pokoju z oszklonym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij