dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 928,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe, zadbane, trzypokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. W mieszkaniu znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł104 m² 9 952,15 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Piękne mieszkanie na Rakowcu, 4 pokojowe, kuchnia widna, oddzielna- z pełnym wyposażeniem Oddzielnie łazienka i wc. W łazience wanna oraz kabina. Z salonu wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

344 000 zł48 m² 7 177,13 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjna oferta - bardzo dobra lokalizacja - atrakcyjna cena. Odrębna własność - księga wieczysta bez obciążeń. Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,93 m2 przy ulicy Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybrańska

Warszawa,mazowieckie

178 000 zł29 m² 6 095,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przytulna kawalerka na Bródnie. Do zamieszkania (niedawno został przeprowadzony remont). Widna kuchnia. W cenie mieszkania wszystkie meble. W przedpokoju obszerna szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

392 000 zł45 m² 8 759,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjna oferta - nowe budownictwo - zachęcam do obejrzenia! 2-pokojowe mieszkanie przy Łukowskiej, o łącznej powierzchni użytkowej 44,75 m2: - pokój (18,00 m2), z oknem od strony wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł69 m² 6 231,88 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie usytuowane na Warszawskim Gocławiu. Lokalmieści się na 8 piętrze w dwunastopiętrowym bloku z windą. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje ( 16, 10, 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament w Śródmieściu z pełnym wyposażeniem Zlokalizowany na 17. piętrze 22-piętrowego wieżowca na pograniczu Śródmieścia i Woli, z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł58 m² 8 026,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie [58,5 m2] składa się z 3 pokoi oraz oddzielnej kuchni, łazienki i toalety. W największym pokoju jest wyjście na balkon [7,5 m2]. W kuchni są szafki, kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł370 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Wspaniały penthouse w sercu Warszawy. Apartament składa się z trzech poziomów, połączonych ze sobą stylowymi schodami spiralnymi, wykonanymi z drewna. Eleganckie, najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł57 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament 57m2 w Śródmieściu z pełnym wyposażeniem. Apartament zlokalizowany na 19. piętrze 22-piętrowego wieżowca Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzona

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł60 m² 6 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe. W skład mieszkania wchodza: 3 pokoje o powierzchni 22,65m2, 10,41m2, 10,52m2, kuchnia 8,29m2, łazienka 4,19m2, wc 1,21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

249 900 zł29 m² 8 737,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,6 m2 na wysokim parterze w budynku sześciopiętrowym na cichym osiedlu na Bemowie. - kuchnia 12,5 m2 z jadalnią, na podłodze częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł60 m² 6 627,52 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 63m2 usytuowane na V piętrze w IX piętrowym bloku z 1980r. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 20m2 z wyjściem na balkon 7m2, pokoju 9m2, pokoju 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł91 m² 7 886,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu. Powierzchnia w księdze wieczystej 91,3 m2, natomiast aktualna powierzchnia mieszkania to 97m2 : salon - 40 m2, sypialnie - 11. 8 m2 i 8,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł68 m² 7 306,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,75 m2 na osiedlu Zielone Zacisze. Mieszkanie składa się: - pokój 19 m2, z wyjściem na balkon 6 m2, skierowane na wschód, na podłodze panele -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł58 m² 9 240,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, w pięknej, starej kamienicy na ulicy Wilczej. Lokal do remontu, składa się z dwóch pokoi w amfiladzie (jeden z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł106 m² 7 726,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Przepiękne, nieprzecietnej urody i o niepowtarzalnym uroku mieszkanie na Starej Ochocie. Lokum mieści się w prestiżowej lokalizacji w okolicy Placu Narutowicza, filtrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł60 m² 9 198,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Nowolipki. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, w kamienicy z 1952 roku. Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł121 m² 11 487,60 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania piękne, czteropokojowe mieszkanie, z dużym balkonem i ogródkiem, tuż przy stacji metra Warszawa Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 121 m, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł61 m² 7 911,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie, do wprowadzenia. Kuchnia połączona z salonem w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Z salonu wyjście na balkon. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł99 m² 8 796,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe z widną oddzielną kuchnią. Oddzielnie łazienka i wc. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, płd- płn. Z salonu wyjście na balkon (ok. 4,5m) - strona południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł19 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania skromna kawalerka w bardzo zadbanym stanie na Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje sie na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w cichej, zielonej i bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł64 m² 5 800,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Bemowie w dobrej lokalizacji przy ul. Wolfkego o powierzchni 67,3 m2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni która została zaadoptowana z części korytarza, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 448,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1928 r. Kamienica z zamykanym podwórkiem, z winda (w chwili obecnej trwa wymiana wind) 2 ustawne pokoje z oknami od strony podwórka , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł44 m² 7 480,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania ładne, rozkładowe mieszkanie na Pradze. Mieszkanie mieści się na parterze, z ekspozycja okien na wschód i zachód. W skład mieskzania wchodzi pokój (17m), pokój (10m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł80 m² 8 398,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 80,25m2 na warszawskim Wawrze. Dwupoziomowe wykończone w bardzo wysokim standardzie z trójstronną ekspozycją okienną. W mieszkaniu klimatyzacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł70 m² 8 254,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjna oferta, zapraszam do obejrzenia. Dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 69,9 m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym bez windy na zamkniętym osiedlu na Bielanach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł51 m² 15 779,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie w kamienicy z lat 50- tych, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Morskie Oko. Składa się z salonu 20 m2, sypialni 12,5 m2, widnej kuchni 9 m2, łazienki z wc 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł73 m² 8 991,83 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe w budynku "colosseum". Tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Dwustronne, na jedenastym piętrze. Salon z aneksem kuchennym (ok. 30m), dwa pokoje po 14 m, jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

772 000 zł92 m² 8 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna oferta - dobra cena / nowsze budownictwo - zachęcam do obejrzenia! 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Park Wilanów II, o łącznej powierzchni użytkowej 92,00 m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgrowska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, znajdujące się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. W mieszkaniu znajduje się salon, widna, niezależna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bardzo ciche, słoneczne mieszkanie na zielonym Tarchominie, tuż przy wale wiślanym. Kuchhnia widna, umeblowana - szafki z drewna dębowego, łazienka i wc osobno w glazurze i terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł52 m² 6 687,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe na Bielanach - Chomiczówka o powierzchni 52,34 m2. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, w zielonej cichej okolicy. Składa się z dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł70 m² 8 127,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta - nowe budownictwo - zachęcam do obejrzenia! 2-pokojowe mieszkanie przy Szczęsnej, o łącznej powierzchni użytkowej 70,13 m2: - pokój (26,96 m2), z wyjściem na taras (18,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy Korkowej, na terenie zadbanego, czystego osiedla. Mieszkanie mieści sie na 8 piętrze (w bloku 2 windy), jako jedyny lokal na piętrze ma zamykaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łacińska

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł41 m² 8 879,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 1 pokojowe mieszkanie typu open-space w budynku z 2001 r. Słoneczne, przestronne, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, kuchnia otwarta na pozostałą cześć mieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

267 000 zł64 m² 4 204,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Legionowie. Rozkładowe, dwustronne. Kuchnia oddzielna, widna. Łazienka z wanną, odrębne wc. Przynależy balkon i piwnica. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł74 m² 19 610,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W pełni wyposażony, luksusowy apartament. Wysokość mieszkania 290 cm, loggia 20 m2. Wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farysa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł73 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zachęcam do obejrzenia! 3-pokojowe mieszkanie ( z własnością gruntu 113m2) w willowej dzielnicy Młocin, o powierzchni użytkowej 73m2: - pokój z widną otwartą kuchnią (38,09 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo dobrze zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie bardzo widne, dwustronne, rozkładowe. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie. Do mieszkania przynależy piwnica. Piony po wymianie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lębork

Lębork,pomorskie

79 000 zł27 m² 2 909,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w centrum Lęborka (opodal Urzędu Miasta), o metrażu 27,15m 2. Lokal usytuowany jest na parterze.