dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

344 000 zł55 m² 6 294,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,65 m2 zlokalizowane na osiedlu Bohaterów Września (mistrzejowice), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 1999 roku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: ul. Ślężna, blisko centrum Wrocławia tuż przy Parku Skowronim. Zielona, cicha, spokojna okolica. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, dwa parki. Dobra połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

250 000 zł46 m² 5 446,62 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m2 zlokalizowane na ulicy Strzelców (prądnik Czerwony), usytuowane na dwunastym piętrze piętnastopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

170 000 zł89 m² 1 916,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ciekawe mieszkanie w atrakcyjnej części Świebodzic. Mieszkanie 4 lata temu przeszło remont wszystkich instalacji. Mieszkanie z ogrzewaniem gazowym oraz w jednym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł73 m² 5 223,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

Oferta wstrzymana do połowy stycznia. Bezpośrednio! Cena do negocjacji. Sprzedaję mieszkanie + pozwolenie na adaptację strychu (możliwość uzyskania powierzchni ponad 120m2 jako mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

110 000 zł51 m² 2 153,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne ustawne mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł40 m² 7 402,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 55. Pułku Piechoty

Leszno,wielkopolskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drodzy Klienci oferujemy Państwu na sprzedaż duże atrakcyjne mieszkanie w bloku po termomodernizacji w Lesznie ul. 55 płk piechoty. Mieszkanie o powierzchni ok 61 m2 zlokalizowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Generałów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł51 m² 3 917,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Przestronne, jasne mieszkanie, położone na parterze w czteropiętrowym bloku. Lokal składa się z pokoju (ok. 25,6m2) z wyjściem na balkon, sypialni (ok. 10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

289 000 zł61 m² 4 737,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 61,1m2 położonego na 1 piętrze przy ul. Hallera. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

364 900 zł56 m² 6 553,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera! Pokój dzienny z aneksem kuchennym 32,34m2, sypialnia 13,31m2, łazienka 6,23m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

299 900 zł39 m² 7 679,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 22,53m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

399 900 zł62 m² 6 482,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera! Pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,75m2, dwie sypialnie 14,60m2 i 11,73m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 900 zł51 m² 3 979,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

368 679 zł72 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

218 504 zł39 m² 5 550,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 39,37 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22m2, sypialni 9,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

281 547 zł52 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 705 zł51 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający atrakcyjne mieszkanie W nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowani E I aktem własności! Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

310 739 zł59 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie W rezydencji piastowskiej Z pozwoleniem na użytkowanie I aktem własności! Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m2: salon i mniejszy pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia, kuchnia i łazienka od wschodu z widokiem na garaż i ogródek, funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

234 600 zł48 m² 4 887,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie na Bronowicach.Niedawno zakończono remont. Panele na podłogach, nowe instalacje, wyremontowana łazienka z dużą kabiną prysznicową. Nowe okna pcv, podłączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m2, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Słowackiego w Mikołowie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 575 zł51 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

177 000 zł50 m² 3 504,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na 5piętrze w bloku 10-piętrowym. Składa się: z 2 ustawnych pokoi [20 i 10m2], kuchni 8m2, łazienki z wanną 4m2, obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

298 000 zł62 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ładne, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na os. Karłowicza na Czechowie. W kuchni, łazience i wc nowa glazura i terakota, w pokojach panele, okna pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle

Mierzęcice,śląskie

102 000 zł38 m² 2 705,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do sprzedania od zaraz możliwość negocjacji ceny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na Bieżanowie Nowym! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,25m2 położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł42 m² 3 741,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione okna na pcv, gładź gipsowa na ścianach, położone panele na podłogach, wymienione drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, nowa instalacja wod-kan oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

170 000 zł74 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w kamienicy położonej w Śródmieściu miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow. ok. 29 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

306 000 zł50 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Do sprzedaży nowe mieszkanie z 2011 roku, wykończone, o powierzchni 49,80 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, II piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Bytom,śląskie

128 000 zł53 m² 2 419,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze ocieplonego i zadbanego budynku. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki razem z w.c oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

135 000 zł59 m² 2 273,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze w ocieplonym pięciokondygnacyjnym budynku. Składa się z obszernego przedpokoju, trzech niezależnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

105 000 zł72 m² 1 448,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zapraszamy na prezentacje mieszkania. Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

118 000 zł45 m² 2 622,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie, duży słoneczny balkon, wyjątkowa lokalizacja- sprawdź! Oferujemy urokliwe, jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Bytomia a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

410 000 zł49 m² 8 301,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Długosza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

129 000 zł49 m² 2 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania położonego w dzielnicy Trzech Wieszczów, w bloku czteropiętrowym na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki razem z wc i kuchni oraz.