dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe dwustronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Składa się z 3 pokoi (18,5m, 11m, 10m), widnej kuchni (9m) , łazienki (3m) oraz wc (2m) i balkonu (4m). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł64 m² 11 093,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się na Starym Mokotowie w starej kamienicy, tylko 5 min. od metra Pole Mokotowskie. Przedwojenna kamienica została odbudowana w 1950 r. i wyremontowana w 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agawy

Warszawa,mazowieckie

318 000 zł46 m² 6 877,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w 2011r. Można się wprowadzać,wymienione wszystkie rury przez spółdzielnię , budynek docieplony.Ładny rozkład, praktycznie nie ma przedpokoju.Wejście do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

197 000 zł71 m² 2 774,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie, położone na 2 piętrze wieżowca w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z ładnie nasłonecznionej kuchni, salonu z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

252 000 zł31 m² 8 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Ciche, widne, nowocześnie wykończone mieszkanie na nowym osiedlu. Doskonała komunikacja miejska, bliskość terenów zielonych (park Bródnowski, las), centra handlowe i sklepy w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 50 m 2 pokoje z aneksem kuchennym,umeblowane i wyposażone do zamieszkania.Na podłodze drewno egzotyczne.W łazience armatura GROHE.Trzy duże szafy w zabudowie.Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Będzin,śląskie

166 000 zł74 m² 2 235,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w okolicy osiedla Zamkowego.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu ul.Duża w Markach.Położone na 2 piętrze, składa się z pokoju z loggią, sypialni,wyposażonej kuchni, garderoby,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł57 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzy nieprzechodnie pokoje + oddzielna widna kuchnia, łazienka i wc oddzielnie oraz spory przedpokój z kilkoma zabudowanymi szafami z drzwiami przesuwnymi i kilkoma pawlaczami. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni użytkowej 34 m2, w skład którego wchodzą: 1 pokój, kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Do mieszkania przypisane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo, monitoring, wina od poziomu gruntu. 15 min tramwajem do Galerii Dominikańskiej! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z 2012 roku na Krzykach,w okolicach ulicy Opolskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

218 893 zł46 m² 4 758,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Miasteczko Ożarów to przyjaźnie i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o prywatności, rodzinnym spokoju i komforcie. Znajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

605 917 zł95 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 10-piętrowego bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Musiała w Czeladzi.Mieszkanie środkowe, składa się z dwóch, niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

461 000 zł58 m² 7 989,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Służew nad Dolinką. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Składa się z hallu, salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki i wc.W łazience i wc glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

276 236 zł52 m² 5 298,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym bo ponad 11-metrowym balkonem. Mieszkanie z możliwością zakupu w programie MDM. Idealne miejsce do zamieszkania, spokojne, zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowe budownictwo;Gdynia Cisowa; 2 pokoje z garażem w dobrej cenie! Mieszkanie w budynku " z 2002r. położone na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Przedmiotowy lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

357 721 zł118 m² 3 039 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z pięknym tarasem i osobnym wejściem, znajdujące się w wyjątkowo kameralnej inwestycji (tylko 8 mieszkań), w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

364 914 zł55 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł52 m² 5 559 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie od dewelopera! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych. Możliwość wykończenia pod klucz przez dewelopera. Możliwość zakupu w programie MDM. Lokal znajduję się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

185 175 zł25 m² 7 496,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od dewelopera I pcc! Mieszkanie usytuowane na parterze 6-piętrowego, nowego bloku w centrum Krakowa, 2 km od Rynku i Dworca Głównego. Mieszkanie o powierzchni 24,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Białystok,podlaskie

195 000 zł44 m² 4 401,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* wygoda * 2 pokoje * cegła * Ogrodzony budynek w głębi osiedla Wygoda, spokojna i cicha okolica. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 44,30 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

292 000 zł68 m² 4 315,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** ostatnie mieszkanie W inwestycji *** już gotowe *** Inwestycja "Zielone Tarasy" w Siechnicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,66 mkw położone na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł63 m² 3 833,87 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nowe, wykończone pod klucz poddasze w centrum miasta. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

153 000 zł63 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży wstrzymana. Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku 13-piętrowym na ul.Tysiąclecia.Mieszkanie ustawne, o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętowidzka

Poznań,wielkopolskie

334 000 zł67 m² 4 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 67-metrowe mieszkanie w apartamentowcu w spokojnej dzielnicy Poznania Nowe miasto/zieliniec. Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie fabryki Volkswagen, dzięki czemu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

109 000 zł39 m² 2 794,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na ul. Skalskiego. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w bloku 10-piętrowym.Mieszkanie środkowe, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń: pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

363 591 zł56 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

121 000 zł36 m² 3 315,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Tak może wyglądać Twoje mieszkanie! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o pow. 36,5 m 2 na Błoniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne 49m mieszkanie w niskiej cenie na warszawskim Bemowie. Lokal obecnie wynajmowany ,dlatego wymaga drobnego remontu posiada duży potencjał, można wyczarować z niego śliczne gniazdko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załęże

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam Państwa uwadze dwupokojowe mieszkanie w okolicach Głogowskiej, ul. Załęże. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Gdańsk,pomorskie

174 999 zł40 m² 4 430,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne, zadbane mieszkanie 39,5 m2 usytuowane na wysokim parterze w malowniczej dzielnicy Gdańsk-Przeróbka. Budyne to jedopiętrowa odnowiona kamienica- remont w 2011r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

279 000 zł37 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 pietrze kameralnej kamieniczki w cichej uliczce na Bronowicach w okolicy ul.Lea. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieńczycka

Kraków,małopolskie

354 368 zł55 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie od dewelopera I pcc! 3-pokojowe mieszkania usytuowane na 5 piętrze 6-piętrowego nowego budynku przy ul. Bieńczyckiej. Mieszkanie o powierzchni 55,37m2, na którą składa się : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Gruszy

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł60 m² 5 946,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie na Brzezinach - osiedle agroman. Kameralne osiedle budowane w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bolívara

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł28 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka jest po generalnym remoncie, wykończona w podwyższonym standardzie. Mieszkanie położone jest przy ul. Bolivara Simona tuż przy ładnym Parku Bródnowskim. W trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Boremlowska

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący 1/6 w nieruchomości (działce gruntu działka w użytkowaniu wieczystym) oraz w posadowionym na niej budynku mieszkalnym. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

270 000 zł47 m² 5 685,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie o pow. 47,49m 2 w Wieliczce (wincentego Pola). Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego bolku. Mieszkanie składa się z : trzech.