dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

215 000 zł63 m² 3 429,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż ładne i przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze. W mieszkaniu została zaadaptowana cześć korytarza (około 7 m2), i mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Powiślu, narożne, trzypokojowe. Bardzo ciche, budynek usytuowany jest wewnątrz osiedla. Słoneczne okna skierowane są na strony: południowo-zachodnią (pokój dzienny, kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

255 000 zł62 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczególnie polecamy do szybkiej decyzji gotowe do wejścia bez nakładów finansowych Lokal mieszkalny o pow. 62m2 położony na II piętrze 8-pietrowego bloku na dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy. Dwa rozkładowe pokoje, łazienka razem z wc, kuchnia ciemna z możliwością przebudowy na aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł24 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Dobry punkt komunikacyjny (płaskowickiej, metro Natolin). Osiedle zamknięte, strzeżone. Kratka balkonowa. Metraż pokoju zawiera metraż kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniarska

Kraków,małopolskie

370 000 zł73 m² 5 068,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe , zlokalizowane na 1 piętrze 1 piętrowego kameralnego budynku mieszkalnego (2000 rok, cegła) przy ulicy Kamieniarskiej (kraków/dębniki). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

136 000 zł45 m² 3 022,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontakt ************** kasia************** lokalizacja -sosnowiec- sielec mieszkanie - pow. 46m2, 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, balkon. Położone na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł102 m² 3 201,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie 2-poziomowe o łącznej pow. 101,5 m.kw, zajmujące 3 piętro i poddasze budynku III-piętrowego położonego na osiedlu Europejskim. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

163 000 zł57 m² 2 859,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 z balkonem o pow. 57 m2 w centrum Zdroju na pierwszym piętrze. Mieszkanie ma trzy nieprzechodnie pokoje, kuchnię z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł77 m² 2 151,24 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt ******** kasia********* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza- mydlice, ul.Dąbrowskiego, Łukasińskiego. Mieszkanie - Powierzchnia 76,7m2, 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł88 m² 5 005,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 3 pok.mieszkanie do którego przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Poranna 2-poziomowe ( 87,7 m2 ) oraz 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł154 m² 9 700,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Przestronny dobrze doświetlony i wygodny apartament z pięknym widokiem ja Jezioro Kamionkowskie i panoramę zachodnią Waszawy na Pałac Kultury i całe Śródmieście. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

227 000 zł34 m² 6 676,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z lat 50-tych z cegły. Pokoje o metrażach 19 i 8 m2. Wymienone okna na pcv - skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

128 000 zł54 m² 2 381,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt kasia ******************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza - Aleje, ul. Mickiewicza, majakowskiego. Mieszkanie - Powierzchnia 53,75. Położone na 3 piętrze/3. 2 pokoje - przechodnie, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

154 000 zł63 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na ul.Senatorskiej.Wykończone i urządzone ze smakiem i dużą dbałością o szczegóły.Widok z okien na panoramę Wałbrzycha, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

810 000 zł138 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

(((((( piękne mieszkanie przy brzegu warty )))))) Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 138m2 w najbardziej spokojnym i cichym miejscu Poznania, pozbawionym zupełnie kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł45 m² 9 622,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w apartamentowcu. Kuchnia w aneksie umeblowana i w pełni wyposażona. Łazienka z wc. W łazience wanna. Okna nowe pcv. Ekspozycja okien południowo - zachodnia. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Soroki

Kraków,małopolskie

255 000 zł44 m² 5 760,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,27 m2 zlokalizowane na ulicy Soroki (kliny), usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada ogródek. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

415 000 zł76 m² 5 460,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! cena podlega negocjacji! Mieszkanie z 50m2 tarasem z widokiem na cały Kraków , a przy pięknej pogodzie nawet góry!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Okazja cenowa! Mieszkanie 3 pokojowe w niskim budynku z cegły na Górnym Mokotowie. Mieszkanie III stronne! Ptrzy oddzielne pokoje z widną kuchnią, przy większych pokojach od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

181 000 zł42 m² 4 309,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc. Na podłodze gustowne kafle i panele, gładzie na ścianie gładzie. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górna

Łódź,łódzkie

270 000 zł69 m² 3 924,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Czerwony rynek - mieszkanie M-4 69 m 2 - 270 000 zł - 3924 zł m 2 Oferta Specjalna - 0 zł prowizji dla kupującego zalety * okolice czerwonego rynku - pełna infrastruktura handlowo - usługowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybrańska

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł59 m² 6 220,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na osiedlu Ustronie. Po częsciowym remoncie w 2009 roku. Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona. W pokojach na podłodze panele. Łazienka z wanną, wc osobno. Okna pcv. Szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Załęże

Załęże,śląskie

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w odnowionym niedawno bloku. Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Lokal mieszkalny składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

261 380 zł38 m² 6 970,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 37,5 salon połączony z kuchnią wyposażoną w piekarnik elektryczny i płytę na gaz, lodówkę, zlew oraz stolik barowy i 2 stołki (zostają). Łazienka ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Blok 10 piętrowy, balkon 1x1. Pokoje rozkładowe 18 i 10m, parkiet, okna stare drewniane na wschód. Kuchnia widna 6m. Łazienka z wc, wanna. Założone liczniko na wodę i centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

75 000 zł22 m² 3 416,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane!wyłączność! Przedstawiamy do sprzedaży ładne, przytulne mieszkanie położone na II piętrze w 3 - piętrowym budynku z cegły na os. Wazów. Na powierzchni 21,95 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucyjna

Łódź,łódzkie

239 000 zł54 m² 4 467,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia. Kontakt do właściciela gruntownie wyremontowane (okna pcv, drzwi zew. antywłamaniowe, drzwi wew. drewniane, gładź, tynk strukturalny, wylewki, panele kl. 1., glazura, terakota, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł53 m² 8 444,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do przedania 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Ochocie 2011r wykończone w wysokim standarcie w pastelowej , przyjaznej kolorystyce ciche i wygodne. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

104 000 zł44 m² 2 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice Kowalczyka, curie-Skłodowskiej 2 pokojowe mieszkanie do remontu. Ogrzewanie miejskie. 2 piętro w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

336 000 zł47 m² 7 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (w pobliżu Galeria Mokotów). Do remontu. Kuchnia widna. W kuchni glazura i terakota starszego typu. Na podłogach parkiet dębowy(do cyklinowania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

179 000 zł36 m² 5 042,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,5m2 zlokalizowane na 6-piętrze w X-piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

218 000 zł66 m² 3 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pok. mieszkanie w Jelczu-Laskowicach (66/78m2), na 2 piętrze, po remoncie (nowe instalacje, armatura, podłogi, okna, drzwi, gładzie, kafle, deski dębowe, panele) - koszt wykonanych prac - 40000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł34 m² 3 029,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! piękne mieszkanie po generalnym remoncie! p> M-2 do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o pow. 34.5m2 z balkonem na ulicy Opolskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Oława,dolnośląskie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe z balkonem i piwnica,oddzielna kuchnia i lazienka znajdujace sie na drugim pietrze w czteropietrowej kamienicy w centrum Olawy.Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

105 000 zł35 m² 2 966,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka przy śniadeckich. Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni użytkowej 35,4m2 w wieżowcu- v piętro. Loggia. Winda. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Sandomierz,świętokrzyskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sandomierz centrum, 45m2, własność, do zamieszkania, ogrzewanie: miejskie, balkon, piwnica, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum na ul Słowackiego,w mieszkanie panele wymienione drzwi ,duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żeromskiego

Starachowice,świętokrzyskie

92 000 zł36 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MIeszkanie po remoncie,nowe okna,drzwi,parkiet po cyklinowaniu i lakierowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

278 000 zł48 m² 5 754,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym osiedlu przy ulicy Polnej. Budynek 2 piętrowy z windą na terenie zamkniętym oraz monitorowanym. Winda oraz kolektory słoneczne na dachu pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

173 000 zł56 m² 3 089,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania od zaraz mieszkanie 3 pokoje,kuchnia,łazienka,ubikacja (osobno).Mieszkanie jest po generalnym remoncie płytki,panele instalacja itp.Kuchnia umeblowana (meble wyk.na wymiar),w przedpokoju duża.