dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamienna

Kraków,małopolskie

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania:. Nowy kameralny 2 piętrowy budynek w stylu kamienicy w okolicy Nowego Kleparza. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł52 m² 6 380,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,20m na Grochowie Blok jest 1990z roku w technologii rama H. Powierzchnia pokoi 20,70m i 11,80m , kuchnia 8,10, łazienka 3,70, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł18 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Mikroapartamenty z klimatyzacją Najlepsza inwestycja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18 m2 na Grunwaldzie w dzielnicy Śródmieście. Wokół mnóstwo uczelni. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rysia

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł43 m² 5 534,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pełen rozkład Media miejskie Do sprzedania jasne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 43 m kw. w dzielnicy Fabryczna, okolice ulicy Rysiej. Lokal składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

250 000 zł44 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowa oferta - zapraszamy Mieszkanie w bardzo bobrej lokalizacji. Atutem mieszkania jest garaż wraz z miejscem postojowym przed budynkiem za dodatkowe 30000 zł Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Somosierry

Szczecin,zachodniopomorskie

254 900 zł50 m² 5 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pogodno świetna okolica! Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o pow 50m2 z ładnym dużym balkonem położone na pierwszym piętrze w niskim budynku z cegły z roku 2001. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie o pow. 56m 2 w Wieliczce. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego domu wielorodzinnego. Teren jest w całości ogrodzony. Składa się: przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

113 000 zł50 m² 2 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 2-piętrowym bloku.Pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia, przedpokój,łazienka z wc, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśny Stok

Gdańsk,pomorskie

258 900 zł53 m² 4 884,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjn oferta - trzypokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Leśny Stok. Lokal o powierzchni 53,2m2 składa się z trzech odrębnych poki (18,2m2, 10m2, 8m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

160 000 zł68 m² 2 349,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w bloku 8-piętrowym.Pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia, przedpokój,łazienka i wc oddzielnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darłowska

Warszawa,mazowieckie

301 000 zł48 m² 6 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ciche mieszkanie na spokojnym osiedlu. Solidnie zbudowane, niskie bloki (cegła, połowa lat 60-tych) Bardzo sprawna spółdzielnia mieszkaniowa, wykonane niezbędne remonty i modernizacje: (okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł79 m² 8 164,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,7 m2 na Mokotowie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie 3 pokojowe: salon 24m2 ( z tarasem 6,8m2-zachód) 2 sypialnie: 12 m2 i 13,7m2(,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

179 090 zł41 m² 4 350,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M4 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,17 mkw położone na parterze z własnym dużym ogrodem o powierzchni 99,43 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Przyokopowa

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie oferowane do sprzedania mieści się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przestronnego przedpokoju. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy teligi(prokocim). Mieszkanie rozkładowe-niezależne wejście do każdego z pomieszczeń. Składa się z z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

279 034 zł42 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

366 765 zł74 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 73,50m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części dzielnicy centrum, blisko ul Dąbrowskiego. Dwa osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze, własnościowe położone w spokojnej okolicy. Mieszkanie widokowe, słoneczne posiada nową instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówka

Tarnów,małopolskie

165 000 zł49 m² 3 381,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grabówka. Komfortowe, bardzo słoneczne mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu z lat 90-tych. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

305 000 zł46 m² 6 601,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralny budynek -2000 R- ciche-teren ogrodzony- przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 w bloku z 2000 r na ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

92 000 zł40 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum! Słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 39,80 m2 położone na IV piętrze w bloku w samym Centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubliniec

Lubliniec,śląskie

212 000 zł70 m² 3 007,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) na 4 piętrze w docieplonym i zadbanym budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 70,5 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Woli w otoczeniu parków. Mieszkanie o pow. 50,2 m2 usytuowane na 3-cim piętrze w 8-mio piętrowym budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

406 725 zł47 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie położone na ostatnim piętrze w nowym budynku z 2010 roku, nad małym Jeziorkiem (fajny widok na z okna). Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

605 917 zł95 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

263 000 zł32 m² 8 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie 32m 2 (1 piętro z 2) , położone przy ul. Obozowej. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

AK 134 apartamentowiec W centrum - szczepin 3 pok wykończone "pod klucz" - wysoki standard cena: 350 000 pln opis nieruchomości: 48,48m2 - 2 pokoje - balkon salon z aneksem kuchennym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł67 m² 7 355,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do obejrzenia i zakupu bardzo dobrze wykończonego mieszkania, zlokalizowanego w okolicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, oświatową i zdrowotną. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

234 400 zł40 m² 5 860 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe, 2 pokojowe mieszkanko - Psie Pole. Pięknie wykończone - do zamieszkania. Oferta rekomendowana Bardzo ładne, 2 - pokojowe z dużym balkonem, o pow. 40 m 2 - położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

259 000 zł52 m² 4 954,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,28m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78m2, od strony południowo-wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czapury

Czapury,wielkopolskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Uwaga!prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam Państwa uwadze przytulne, komfortowo wykończone, bezczynszowe mieszkanie Z ogrodem w podpoznańskich Czapurach. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł53 m² 5 608,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wymienione wszystkie piony. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Blokiem zarządza wspólnota. Doskonały punkt komunikacyjny. W bardzo bliskim sąsiedztwie przychodnia zdrowia,apteka,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

499 000 zł85 m² 5 891,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,7 m2 - jednopoziomowe, położone na drugiej kondygnacji budynku 3 piętrowego zbudowanego przez Panoramę. Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł66 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie M4/66m2, usytuowane na IV piętrze/4 w Fordonie (os. Nad Wisłą). Mieszkanie składa się z trzech pokoi o wymiarach (20m2/15m2/11m2), kuchni 9m2, łazienki (3,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

94 900 zł38 m² 2 503,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,9 m2 położone na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku. - wokół dużo zieleni, drzew - pod budynkiem duży parking - budynek ocieplony z 1974 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

223 000 zł31 m² 7 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja, ul.Legnicka , 4minuty od pl. Jana Pawła. Mieszkanie ma powierzchnię 31 m2, znajduje się w okolicy ul. Legnickiej, w niewielkiej odległości od pl. Jana Pawła. Lokal po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

390 000 zł62 m² 6 297,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam!~~do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w oficynie odnowionej kamienicy przy ul.Paulińskiej. ~~na powierzchnię 61,93 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij