dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

281 935 zł56 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,50m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,50m2, od strony wschodniej i południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

M3 49m2 Retkinia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie, zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w Centrum Retkini. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow 100 m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Cygański Las. Apartament składa się z 4 pokoi, salonu (który może być podzielony na 2 pokoje) dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowo korzystne położenie budynku miedzy ulicami Malczewskiego i Kartuską w Gdańsku. Z jednej strony ściana zieleni, a z drugiej bezpieczne ładnie zagospodarowane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

199 000 zł42 m² 4 781,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie na parterze od frontu kamienicy z możliwością adaptacji piwnicy na cele mieszkalne. Piwnice wykonane z czerwonej cegły o kolebkowym sklepieniu dają wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Proponujemy Państwu mieszknie po remoncie o pow.42m2 w ścisłym centrum przy ul. Krakowskiej (kazimierz, okolica Placu Nowego, spacerem 5 minut na Wawel). Mieszkanie posiada 2 pokoje, aneks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

65 000 zł21 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 13 014,23 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 51 985,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

295 000 zł58 m² 5 129,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Olszówka - świetna lokalizacja, komfortowe, możliwe umeblowanie - apartament 2-pokoje. Zapraszamy do Cygańskiego Lasu, przepięknej, zielonej i prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej ze znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

310 000 zł67 m² 4 606,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 67,3 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

250 871 zł39 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

7 500 000 zł850 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1915

Do sprzedania fantastyczna, historyczna, frontowa kamienica położona w ścisłym centrum Krakowa ( ul. Krupnicza). Kamienica składa się z V kondygnacji: parteru; pierwszego, drugiego, trzeciego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł37 m² 8 682,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Niezwykła nieruchomość z lat 60-tych, położona na Ochocie w pobliżu szpitala na Banacha oraz w pobliżu której znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

155 000 zł57 m² 2 726,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 315 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 118 685 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

266 000 zł47 m² 5 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Os. Oświecenia na Ratajach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania bez dodatkowych kosztów. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

244 990 zł52 m² 4 711,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta zarezerwowana Polecam na sprzedaż przepięknie mieszkania położone w Suchym Lesie na osiedlu Poziomkowym. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Agawy

Warszawa,mazowieckie

192 000 zł22 m² 8 711,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Przestronna kawalerka w cichej okolicy Woli przytulne mieszkanie o pow. 22 m2 na parterze w świetnym punkcie komunikacyjnym Woli przy ulicy Agawy mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Irys

Chorzów,śląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu przestronne mieszkanie 2 pokojowe, w Centrum Chorzowa, na osiedlu Irys. Nieruchomość położona w wieżowcu na piątym piętrze, blok czysty po przeprowadzonej termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

327 000 zł62 m² 5 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 62,3 m kw. na 3. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł29 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w ścisłym centrum Poznania. Idealne na inwestycję! Kawalerka z możliwością przedzielenia i wyodrębnienia drugiego pokoju. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33,8 m2. zlokalizowane w cichej części Starego Podgórza na 1 piętrze w kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, wschodnie, z widokiem na tereny zielone, b.dobra komunikacja, 4p., dwie windy, piwnica, ciepłe mieszkanie, szafy komandor, czynsz za 1os. 380zł/mies.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

159 900 zł54 m² 2 961,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow 54 m2 zlokalizowane na osiedlu Wojska Polskiego, usytuowane w wysokim bloku na 4p. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł61 m² 3 041,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! tylko 3040 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Legnica,dolnośląskie

45 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie urządzone. Bardzo dobre materiały. Stan techniczny wzorowy. Wszelkie pytania proszę na numer  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie bezczynszowe, gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

292 000 zł59 m² 4 920,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,34m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,12m2, od strony północno-zachodniej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

215 424 zł45 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,88m2 na parterze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,65m2, od strony południowo-zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielonki

Zielonki,małopolskie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa , kameralna inwestycja pękowice/zielonki.Proponujemy Państwu mieszkania o zróżnicownych metrażu 62m2 w stanie deweloperskim ( wylewki cementowe,rozprowadzone instalacje c.o.i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bieżanów

Kraków,małopolskie

255 000 zł61 m² 4 180,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe (61m) z jasną kuchnią i loggią , mieszkanie położone na VI piętrze w bloku X piętrowym z lat 80-tych , przy ul. Mała Góra (bieżanów Nowy ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Gorąco polecam Dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielone Wzgórze

Kraków,małopolskie

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na sprzedaż na os. Zielone w Krakowie - Nowa Huta Ustawne 1 pokojowe mieszkanie o pow 36m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Młynarska

Piła,wielkopolskie

358 860 zł104 m² 3 464,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Mieszkania W nowym bloku Z windą na zielonej dolinie przy rogu ulicy Młynarskiej i Promiennej mieszkania Z rynku pierwotnego Dla klientów biura wydajemy kupony rabatowe w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

280 000 zł46 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w centrum Piaseczna. W mieszkaniu salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

145 000 zł56 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, korfantego, 3 piętro! Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 56 m 2 znajdujące się w Żorach, na os. Korfantego na wygodnym 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

191 401 zł41 m² 4 668,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miasteczko Ożarów to przyjaźnie i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o prywatności, rodzinnym spokoju i komforcie. Znajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ringelbluma

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Emanuela Ringelbluma na warszawskiej Woli. Blok z lat 50-tych bardzo ładnie usytuowany wokół terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 44 m/2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaskółcza

Gdańsk,pomorskie

189 000 zł27 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko Starówki. Częściowo wyremontowana kawalerka w rewitalizowanej okolicy. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku z 1980 roku. Na powierzchnię 26,7m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w budynku z 1988r. usytuowany z dala od ulic ruchliwych. Budynek po wymianie pionów, czysta klatka. Posesja ogrodzona. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Grunt nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

158 000 zł50 m² 3 160 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Radockiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 50 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

432 568 zł66 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do kupna fantastyczne mieszkanie o świetnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym, monitorowanym i otoczonym zielenią osiedlu, położonym w centrum Bronowic.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij