dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł83 m² 6 734,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Ustawne czteropokojowe mieszkanie z delikatnymi skosami. Poziom dolny to trzy pokoje w tym salon z widną kuchnią, łazienką i oddzielną toaletą. Sypialnie z widokiem na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

158 437 zł34 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka z możliwością przerobienia na dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,71m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, położone w okolicy Parku Staszica na wrocławskim Nadodrzu. Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z bezpośrednim widokiem w stronę lasku Bielańskiego przy ulicy Kasprowicza. Dwupokojowe z widną kuchnią, balkonem w budynku położonym na Starych Bielanach. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem na ulicy Lechickiej. Mieszkanie jest położone na skraju dzielnicy ochota/włochy na strzeżonym, kameralnym osiedlu. Komunikacja - świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Warszawa,mazowieckie

369 900 zł43 m² 8 602,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przytulnego mieszkanka na starej Ochocie, usytuowanego na IV piętrze w budynku z cegły z lat 50 tych. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł104 m² 4 693,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Oferowane do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie, mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynek, wybudowanego w 2003 roku. Mieszkanie dwupoziomowe z pierwszym poziomem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

299 000 zł46 m² 6 471,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 46 m2 , zlokalizowanego przy ul. Dobrego Pasterza na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2000r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

516 954 zł68 m² 7 589,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokoje, 68,11 m2, 3 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, żoliborz, ul.Jasnodworska. Inwestycja zrealizowana.~Kupno bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

420 404 zł43 m² 9 817,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,82 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skwerowa

Kraków,małopolskie

645 000 zł138 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do kupna fantastyczne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy zlokalizowanej w cichym rejonie blisko centrum miasta (ludwinów). Oferowana nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu Skała AK

Kraków,małopolskie

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Simplerent Nieruchomości Spółka z o.o.oferuje do sprzedaży ustawne 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Batalionu Skałą AK (Krowodrza) w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł68 m² 10 661,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie (68,04m) "z duszą" tuż przy Parku Szczęśliwickim. Blisko do pracy w Śródmieściu lub na Mokotowie, woli, ochocie, a po niej aktywny relaks w pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Azaliowa

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe położone na Dębcu ( ul. Azaliowa ). Na 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

132 000 zł50 m² 2 640 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

M3, mikołów-Reta! 1 piętro! *okazja!* Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej, zielonej okolicy Mikołowa , w dzielnicy Reta Śmiłowicka, która równocześnie usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

395 000 zł88 m² 4 488,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, ładnie wykończone mieszkanie dwupoziomowe 75m2 (88m2 po z powierzchnią pod skosami) na trzecim i czwartym piętrze (poddasze). Trzy pokoje, dwie łazienki, dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne M-2 z wyposażeniem os. Ks. Władysława Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Żorach, na os. Księcia Władysława, blisko Centrum, w ciekawym miejscu, na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca nowe budownictwo / miejsce postojowe / 2010r Ładne, zadbane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30,70m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z wyremontowaną łazienką. Na 8, ostatnim piętrze z widokiem w kierunku parku lotników. Bardzo jasne, oddzielna kuchnia, jeden duży pokój (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Widne i przestronne mieszkanie jednopokojowe na ul. Kontkiewicza, 35,2 m2. Lokal znajduje się na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wyczerpy. Kuchnia ustawna w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie o pow 52 m2 zlokalizowane w centrum miasta usytuowane w niskim bloku na parterze. Lokal po generalnym remoncie! Nie wymaga żadnego wkłady finansowego ze strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zamenhofa

Kraków,małopolskie

364 000 zł28 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Przytulne mieszkanie położone w Centrum miasta-sąsiedztwo Plant Krakowskich. Kamienica po przeprowadzonym remoncie, łącznie z dachem i instalacjami. Mieszkanie wynajmowane na krótkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

144 000 zł47 m² 3 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na IV piętrze w kamienicy. Słoneczne i ciepłe. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

331 500 zł39 m² 8 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy bardzo ładne i słoneczne mieszkanie na Podgórzu, przy ulicy Ks. Wincentego Turka. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Osiedle Na Stoku, wzgórza Krzesławickie, kraków, nowa Huta Mieszkanie o powierzchni 40m2 zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym bloku z lat 60. Wybudowanym z cegły. zielona bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

178 500 zł37 m² 4 810,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37m2,usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku w ścisłym centrum blisko Galaxy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Głogowskiej w dzielnicy Grunwald. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości to 42 m2. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

281 935 zł56 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,50m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,50m2, od strony wschodniej i południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

M3 49m2 Retkinia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie, zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w Centrum Retkini. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow 100 m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Cygański Las. Apartament składa się z 4 pokoi, salonu (który może być podzielony na 2 pokoje) dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowo korzystne położenie budynku miedzy ulicami Malczewskiego i Kartuską w Gdańsku. Z jednej strony ściana zieleni, a z drugiej bezpieczne ładnie zagospodarowane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

199 000 zł42 m² 4 781,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie na parterze od frontu kamienicy z możliwością adaptacji piwnicy na cele mieszkalne. Piwnice wykonane z czerwonej cegły o kolebkowym sklepieniu dają wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Proponujemy Państwu mieszknie po remoncie o pow.42m2 w ścisłym centrum przy ul. Krakowskiej (kazimierz, okolica Placu Nowego, spacerem 5 minut na Wawel). Mieszkanie posiada 2 pokoje, aneks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

65 000 zł21 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 13 014,23 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 51 985,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

295 000 zł58 m² 5 129,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Olszówka - świetna lokalizacja, komfortowe, możliwe umeblowanie - apartament 2-pokoje. Zapraszamy do Cygańskiego Lasu, przepięknej, zielonej i prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej ze znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

310 000 zł67 m² 4 606,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 67,3 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

250 871 zł39 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

7 500 000 zł850 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1915

Do sprzedania fantastyczna, historyczna, frontowa kamienica położona w ścisłym centrum Krakowa ( ul. Krupnicza). Kamienica składa się z V kondygnacji: parteru; pierwszego, drugiego, trzeciego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł37 m² 8 682,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Niezwykła nieruchomość z lat 60-tych, położona na Ochocie w pobliżu szpitala na Banacha oraz w pobliżu której znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia,.