dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ołtaszyn60/110m2 Loft Wysokość możliwość 200m2! Apartament na sprzedaz na ul. Iwaszkiewicza rynek wtorny - do wykonczenia stan developewrkimozliwosc polaczenia 2 mieszkan lacznie 200M2 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł78 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje z komórką oraz garażem w Orłowie Mieszkanie znajduje się na drugim, piętrze w niskim bloku z 96 roku oraz składa się z: - salonu z kuchnią (37,6 m2, od południa), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**n O W A ** N I Ż S Z A ** C E N A **! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61m2, składające się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł65 m² 6 374,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania, położonego na górnym tarasie Osowej Góry. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

854 300 zł70 m² 12 204 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

793 830 zł56 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów komunikacyjnych. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Konin,wielkopolskie

190 000 zł34 m² 5 609,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwustronnie rozkładowe 2- pokojowe na III Osiedlu na ul. Tuwima. Nieruchomość ma 33,87 m2 i składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Bibice,małopolskie

2 000 000 zł284 m² 7 037,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

% bez podatku i bez prowizji % - zakup od dewelopera! Do sprzedania prezentujemy dom wolnostojący B2 o bardzo nowoczesnej architekturze z dużą ilością przeszkleń i z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nową ofertę w bardzo dobrej lokalizacji Poznania tj. ul. Fabryczna na os. Wilda blisko Parku Jana Pawła II. Kawalerka jest obecnie wynajmowana i obsługiwana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księgarzy

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż mieszkanie 48m2 trzy pokoje z osobna kuchnia i łazienką w samym sercu Bielan. Mieszkanie jest słoneczne i cieple do odświeżenia lub swojej aranżacji. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

/rezerwacja/ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na I piętrze w nowym bloku z 2000 roku. Bezpieczne wejście do klatki schodowej od ulicy: domofon + oświetlenie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

399 900 zł45 m² 8 946,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jasne, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajduje się przy ul. Górna Droga w Ursusie w Warszawie. Metraż mieszkania to 44,7 m2: - pokój dzienny - słoneczny, jasny, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tulipanowa

Rogowo,zachodniopomorskie

907 440 zł32 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament w renomowanej inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu. Top 10 Apartamentów w całej Inwestycji! Apartament zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 999 000 zł157 m² 38 210,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja Transatlantyk zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, przy Placu Kaszubskim. Doskonała lokalizacja w centralnej, nadmorskiej dzielnicy - Śródmieściu, jest spełnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Budzyniu

Kraków,małopolskie

750 000 zł92 m² 8 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | Do zakupu mieszkanie (a4 8)) położone w urokliwym sąsiedztwie 200 hektarów starego lasu (park Rzeczny Tonie) w enklawie nowoczesnych, przyjaznych środowisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze (46m2) w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal nadaje się do remontu. Lokalizacja: wrzeszcz ul. Franciszka Bohomolca świetna komunikacja, spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Pruszków,mazowieckie

695 000 zł72 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż mieszkanie w Pruszkowie, w doskonałej lokalizacji w kameralnym 3-piętrowym bloku z 2012 roku. Mieszkanie jest o powierzchni 72m2: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł52 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo własnościowe w ścisłym centrum Warszawy Szóste piętro w 9 piętrowym budynku. Składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienka oraz oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł30 m² 10 304 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż słoneczna, ustawna, w pełni wyposażona kawalerka z osobną kuchnią, ulokowana w fenomenalnie skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Hutniczej. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

508 832 zł36 m² 14 177,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy tym elegancki wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

1 204 000 zł93 m² 12 960,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

269 000 zł56 m² 4 769,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 56,40m2 usytuowanego na piątym piętrze w budynku z windą! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - 19 Dzielnicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 10 016,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Kolistej 5a. W pobliżu sklepy, żabka, apteka, przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hufcowa

Łódź,łódzkie

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

595 000 zł98 m² 6 060 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja Oferta dewelopera - prowizja 0% Apartamenty w zabudowie szeregowej ( czworaki ) z ogrodem od 200m2. Parter: - salon z kuchnią, - toaleta - przedpokój Piętro: - trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

382 700 zł31 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uczniowska

Tychy,śląskie

363 000 zł60 m² 6 090,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - oś U Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na 1 piętrze w niskim bloku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 714,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

374 310 zł41 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania odbywa się od dewelopera bez konieczności płacenia podatku pcc oraz prowizji. Ceny do negocjacji 1) świetna lokalizacja 16 minut do Rynku samochodem/ 24 minuty do Rynku autobusem/ 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam przestronny apartament, zadbany i całkowicie umeblowany oraz wyposażony w agd/rtv. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł33 m² 14 994 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

385 000 zł57 m² 6 766,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż! Klimatyczne, komfortowe mieszkanie w Pile Zielona Dolina! 4 pokoje! 2 balkony! Pow. użytkowa 56,9 m 2 ( przy podłodze 68,5 m 2 ) link do spaceru wirtualnego: mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa 300 m od Galerii Rzeszów. Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie z nową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł47 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o bardzo atrakcyjnym rozkładzie zlokalizowane na kameralnym i zamkniętym osiedlu, w pobliżu zaplanowanej Stacji Metra Lazurowa na Bemowie! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

621 000 zł58 m² 10 684,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Tylko U nas! Mamy do zaoferowania Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy na Pradze-Południe, o powierzchni 58,12 m2. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

576 200 zł38 m² 15 075,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

3 etap osiedla! Kilku etapowe osiedle w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Projekt kładzie nacisk na wygodę i komfortową jakość życia mieszkańców, stąd znajdziemy tu dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Lublin,lubelskie

469 000 zł57 m² 8 274,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szafirowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2005 roku. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

499 000 zł48 m² 10 419,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,89 m2 na parterze z loggią. Ekspozycja wschodnio - północna. Mieszkanie (C6-0-1) ma 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 209 000 zł126 m² 17 504 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

571 263 zł47 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: bez pcc/sprzedaż od dewelopera Przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 13 piętrze w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2022 r. położonym przy ul. Stańczyka 8.