dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

324 000 zł35 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja czerwcowa! Zadzwoń i poproś o ofertę pozostałych mieszkań w promocji! Mieszkanie gotowe już na wakacje! dwa pokoje idealne na pierwsze mieszkanie! bądź dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

634 400 zł58 m² 10 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

474 564 zł67 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na atrakcyjnym kompleksie mieszkaniowym zlokalizowanym pomiędzy ulicą Zdrojową, źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

465 000 zł59 m² 7 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

: wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : Toruń, wrzosy, ul. Zbożowa Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na pożądanym 1 piętrze w pobliżu znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 278 606 zł87 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez kosztów Podatku pcc, 0% prowizji Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 86,98 m2 w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

551 000 zł67 m² 8 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

572 871 zł52 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak kosztów podatku pcc/ 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,61 m2 na które składa się: przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł32 m² 8 513,93 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu wybudowanym z wielkiej płyty w 1975 roku, bez balkonu. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 136 000 zł72 m² 15 778 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! Kupujacy ponosi jedynie opłaty notarialne, w tym podatek pcc i opłatę sądową, łącznie ok. 2,5 % liczone od ceny transakcyjnej. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

579 000 zł66 m² 8 759,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe / stan deweloperski / zlokalizowane w cichej okolicy / z balkonem / piękny widok / nowe osiedle / Kliny / Prezentujemy mieszkanie o metrażu ok. 66,10 m2, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł32 m² 7 739,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*** mieszkanie ul. Młodzieżowa gotowe do zamieszkania - 32,30 m2, 2 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, drugie piętro w bloku z windą, blisko centrum, idealna inwestycja *** Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 085 535 zł66 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera powierzchnia: 65,79 M2 balkon: 10,46 M2 pietro 8 Z 10 ekspozycja: wschodnio-południowa Możliwość wykończenia Apartamentu pod klucz Inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 500 zł69 m² 7 567,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w nowym budynku z windą , na osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 68,5 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

606 155 zł57 m² 10 634 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Kraków,małopolskie

551 000 zł41 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Lokalizacja: podgórze, ul. Parkowa - tuż obok Rynek Podgórski, ul. J. Zamoyskiego, ul. Rękawka Kamienica z 1915 roku, zlokalizowana przy ul. Parkowej, tuż obok Rynku Podgórskiego. Fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł42 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 42,4 m 2 - salon 14 m 2 , - sypialnia 8 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

476 000 zł45 m² 10 577,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę na wyłączność sprzedaży trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2 , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

436 600 zł44 m² 9 923 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

591 400 zł49 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 838,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gumieńce, w niskim 4 piętrowym budynku z lat 80. W pobliżu liczne sklepy wielobranżowe, punkty handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje z balkonem, blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

764 900 zł64 m² 11 859 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy bulwarach Odry! dwustronne, 2 balkony, winda, budynek Z 2020 roku. Piękne nowoczesne mieszkanie usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoka,podkarpackie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 29m2 zlokalizowane w Wysokiej okolice Łańcuta Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł37 m² 19 146,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,56 m2 znajduje się przy ul. Stanisława Moniuszki zaledwie 300 metrów od Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

574 197 zł82 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 82,02 m2, usytuowane na parterze niskiego bloku w Ustowie. Doskonała lokalizacja pozwala na wygodne korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Tarnobrzeg,podkarpackie

290 000 zł58 m² 5 008,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowy i przestronny lokal mieszkalny położony w budynku wielomieszkaniowym w Tarnobrzegu przy ul. Matejki 2, usytuowany na czwartym piętrze, składający się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lipinki Łużyckie

Lipinki Łużyckie,lubuskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na parterze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , kuchni , łazienki ,wc , balkonu .Przynależy piwnica i komórka. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

974 500 zł66 m² 14 765,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które jest perełką na śródmiejskim rynku nieruchomości! Kamienica z lat 50, w której znajduje się nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

485 884 zł36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od Dewelopera, przy zakupie nie występuje podatek pcc, 0% prowizji Oferujemy gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park zaledwie 10 min od Centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolarska

Szczecin,zachodniopomorskie

642 000 zł88 m² 7 303,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim gpolożony na granicy dzielnicy Bukowo i górnej części dzielnicy Stołczyn. Nieruchomość znajduje się z dala od szumu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

429 000 zł37 m² 11 595 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania znajdującego się na dobrze zurbanizowanym osiedlu Zacisze. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

499 000 zł59 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

*rezerwacja* *atrakcyjna cena za przestronne mieszkanie* Olchowik nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 na osiedlu bojary. Lokalizacja: centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechicka

Katowice,śląskie

299 000 zł64 m² 4 636 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością przedstawiam Państwu w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonej części Katowic. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze domu dwurodzinnego położonego na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Atrakcyjne, ustawne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Możliwości aranżacyjne przedstawione są na grafice obrazującej możliwy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł84 m² 11 846,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,33 m2 na 6 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie (C6-6-15) składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł34 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Po generalnym Remoncie zdjecia dosępne beda po świeteach obecnie zdjecia ze stanu deweloperskiego Wynajete za 3000zł miesięcznie plus opłaty. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ołtaszyn60/110m2 Loft Wysokość możliwość 200m2! Apartament na sprzedaz na ul. Iwaszkiewicza rynek wtorny - do wykonczenia stan developewrkimozliwosc polaczenia 2 mieszkan lacznie 200M2 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł78 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje z komórką oraz garażem w Orłowie Mieszkanie znajduje się na drugim, piętrze w niskim bloku z 96 roku oraz składa się z: - salonu z kuchnią (37,6 m2, od południa), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**n O W A ** N I Ż S Z A ** C E N A **! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61m2, składające się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł65 m² 6 374,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania, położonego na górnym tarasie Osowej Góry. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 3 piętrze w bloku.