dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowąża

Kraków,małopolskie

375 000 zł74 m² 5 060,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja!sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe, łobzów, ulica Odrowąża, przecznica z ulicy Wrocławskiej, mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze w kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Malbork

Malbork,pomorskie

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: salon - 30m2, sypialnia - 15m2, przy sypialni znajduje się garderoba - 3 m2, pokój - 21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

156 000 zł61 m² 2 557,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Osiedlu Lotnisko, 61m2. 3 pokoje, parter w bloku IV-piętrowym. W pokojach na podłodze parkiety po renowacji, na ścianach gładzie. W kuchni duże okno, na podłodze płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

728 000 zł97 m² 7 495,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

sprzedaż , Mieszkanie 4-pokojowe-jk, kazimierz, ulica brzozowa> mieszkanie znajduje się w budynku usytuowanym w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Brzozowej w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

83 000 zł52 m² 1 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjna cena! Mieszkanie w centrum o powierzchni 52 mkw na 2 pietrze w niskim bloku. Dwa ustawne pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Pokoje wymagają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

120 099 zł28 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie o pow. 27,93 m2 położone na III piętrze w nowobudowanym budynku o nowoczesnej architekturze w centrum miasta, a jednocześnie w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł58 m² 2 388,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, dmowskiego, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 (a) oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż zadbane, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

158 800 zł76 m² 2 096,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, stary Sosnowiec, sobieskiego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 900 zł48 m² 3 956,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt: mieszkanie typu M3 w wieżowcu na ixp o pow. 48m2. W skład lokalu wchodzą dwa oddzielne pokoje ( 21.5 i 9m2), kuchnia 6.5m2, łazienka i toaleta osobno. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

119 000 zł50 m² 2 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec - Dańdówka - obok Parku Niwka rozkład zobacz na filmie mieszkanie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47 m2 składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

440 000 zł50 m² 8 747,51 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, salwator, mieszkanie 2-pokojowe-jk, salwator, ulica kościuszki mieszkanie Z widokiem na wisłe Powierzchnia całkowita 72,80m2. Powierzchnia użytkowa 50,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

879 900 zł141 m² 6 240,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w Starej Miłosnej na zamkniętym osiedlu Aleja Akacjowa .Poziom pierwszy to garaż i pomieszczenie gospodarcze.Własna klatka schodowa wiedzie do salonu ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

223 753 zł56 m² 4 017,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Centrum Sikorska oferuje do sprzedaży nowe mieszkania od 33,50m2 do 178,20m2. Bez prowizji od Kupującego Proponowane przez nas mieszkania znajdują się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

166 000 zł32 m² 5 155,28 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie (2012 r.) o pow. 32 m2 położona na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym ocieplonym budynku na Os. Przyjaźni. Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

242 000 zł39 m² 6 205,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania ustawne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu. Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim z dużym balkonem zlokalizowane na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł91 m² 9 505,49 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalny apartament o powierzchni 91m2 + weranda 5m2. Metraże: salon 21 m2 (wyjście na werandę 5 m2), sypialnia 16 m2 + garderoba 1,5 m2 + łazienka z prysznicem 4 m2, sypialnia 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecam na sprzedaż mieszkanie de facto 48 m2 na 8 piętrze 10 piętrowego bloku z 1973 r. na bliskiej Woli. W kw widnieje zapis 43 m2. Dwa pokoje z balkonem, osobna kuchnia i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

192 600 zł21 m² 9 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

785 000 zł162 m² 4 857,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament - Bielsko-Biała- nowe Osiedle Luksusowy apartament o pow. 161,6m2 usytuowany na nowym, pięknym osiedlu budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

490 000 zł134 m² 3 656,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupoziomowe w pełni wyposażone mieszkanie 134 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Parkitka, mieszczące się na 3 i 4 piętrze. Pierwszy poziom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 776,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komandorska mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż o pow. 50 m2. Wrocław, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Z uwagi na płożenie- mieszkanie może być idealną ofertą dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

457 000 zł75 m² 6 073,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Opolskiej/rybnickiej. Zadbane, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

248 000 zł58 m² 4 313,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bardzo ładne mieszkanie w Śródmieściu. Przestronny, słoneczny salon, piękne wyłożone kafelkami łazienki oraz duża przestrzeń to bez wątpienia atuty tego mieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Zgierz

Zgierz,łódzkie

136 566 zł34 m² 4 076,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Lublewo Gdańskie,pomorskie

124 992 zł39 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni całkowitej 39,06m2, odrębna własność z kw, położone na parterze budynku mieszkalnego jednopiętrowego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł90 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękne mieszkanie w apartamentowcu "mokotovia". Mieszkanie ma przestronny salon z otwartą kuchnią, połączony z tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

120 000 zł17 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków - Kozłówek, ul. Facimiech Cena: 120 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w dziesięciopiętrowym bloku o powierzchni użytkowej 17,09m2 do sprzedaży, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konieczki

Ełk,warmińsko-mazurskie

146 000 zł60 m² 2 429,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w przystępnej cenie! Tylko 146.000 zł KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 60,10 m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

99 000 zł39 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów. W mieszkaniu wymienione okna na pcv reszta przeznaczona do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Blok z 1986 roku, ma ocieplone ściany szczytowe, klatki schodowe czyste i zadbane, dobudowane nowe wiatrołapy. Do pkp/skm około 15 minut na pieszo, przystanek autobusu L11 pod blokiem dowozi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga! nowa niższa cena! 185.000 zł z miejscem parkingowym! KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na III /IV piętrze w bloku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Lublewo Gdańskie,pomorskie

181 664 zł57 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni całkowitej 56,77m2, odrębna własność z kw, położone na parterze budynku mieszkalnego jednopiętrowego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Lublewo Gdańskie,pomorskie

125 248 zł39 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni całkowitej 39,14m2, odrębna własność z kw, położone na 1p. budynku mieszkalnego jednopiętrowego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Lublewo Gdańskie,pomorskie

204 864 zł64 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 64,02m2, około 90m2 po podłodze, odrębna własność z kw, położone na parterze budynku mieszkalnego jednopiętrowego. Poziom I: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Lublewo Gdańskie,pomorskie

163 104 zł51 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni całkowitej 50,97m2, odrębna własność z kw, położone na parterze budynku mieszkalnego jednopiętrowego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Duża, cicha i jasna kawalerka na Ochocie. Okolica spokojna. Zamknięte osiedle, całodobowa ochrona. Pokój jasny z wyjściem na duży balkon (6m2), samodzielna i widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

192 000 zł73 m² 2 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w dzielnicy Północ jednostka B czteropiętrowy ocieplony blok mieszkalny wyremontowana klatka schodowa, okna pcv z dodatkowym zabezpieczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Toruń,kujawsko-pomorskie

170 000 zł52 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe mieszkanie na pierwszym pietrze w trzy piętrowym bloku w lewo brzeżnym Toruniu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Oława,dolnośląskie

402 990 zł96 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biura nieruchomości Sprzedamy nowe 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 2 poziomowe Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie Mieszkanie w stanie.