dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

99 900 zł19 m² 5 257,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem na siódmym piętrze w wieżowcu dziesięciopiętrowym położonym na Potulickiej róg Sowińskiego. Mieszkanie o łącznej powierzchni 19m2. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

177 000 zł58 m² 3 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Proponuję mieszkanie na Os. Wojska Polskiego. Świetna komunikacja w każda stronę Bielska. Blisko do autobusu. 4 pokoje na 56,7 m2. Na podłodze oryginalny parkiet. Okna wymienione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żylińskiej

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

44 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Odstąpię mieszkanie w otbs 44m2 - 2 pokoje+kuchnia umeblowana z agd+łazienka z meblami+korytarz - 2 szafy typu komandor+balkon. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz wózkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

117 000 zł37 m² 3 188,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz, tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z wc. Kuchnia została umieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:54

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: karolew ok. ulic Bratysławskiej, krzemienieckiej, wleńskiej W pełni rozkładowe M4 usytuowane na I piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Mieszkanie posiada balkon typu loggia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerczewskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 000 zł68 m² 3 354,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe obecnie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych po remoncie. Usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym (budynek ocieplony - duża przestronna klatka schodowa) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowicka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł86 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia wyposażona jest w drewniane szafki, blaty z granitu oraz sprzęty marki Bosch. Łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

439 000 zł76 m² 5 771,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż gustownie urządzone oraz bardzo funkcjonalne zaplanowane mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na poznańskich Plewiskach, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

264 000 zł51 m² 5 186,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie W centrum! niecałe 5300zł/mkw Polecam na sprzedaż bardzo klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o klasycznym wystroju, położone w centrum Poznania,w doskonałym lokalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

659 999 zł106 m² 6 208,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 106,3 m2 na nowym osiedlu Atanera przy ul. Katowickiej. Składa się ono z 4 pokoi: salon z aneksem kuchennym 38m2, sypialnie: 10, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

147 000 zł48 m² 3 075,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-agnieszka   ~oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w dg Gołonogu na ul. Kasprzaka: mieszkanie usytuowane jest na 4p/4p bloku o pow.47,80m2: na podłogach panele i pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

383 000 zł75 m² 5 106,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Wymaga odnowienia. Kuchnia widna, w przedpokoju. W pokojach na podłodze panele. Łazienka z wanną i kabiną, osobne wc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł62 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna, umeblowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc. Do lokalu przynależy piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

160 000 zł45 m² 3 847,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne, wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa państwowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł84 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dwustronne (wsch-zach). Do remontu. Kuchnia widna. Na podłogach pcv. W kuchni i przedpokoju - boazeria. Łazienka i wc osobno. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Gądowie w atrakcyjnej cenie. Zadbane ,przytulne ,ciche i słoneczne mieszkanie położone na 2-gim piętrze w bloku w lokalizacji bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

360 000 zł75 m² 4 810,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, brynów, mikołowska~~trzy niezależne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc na parterze w przedwojennej , jednopiętrowej willi w pobliżu Parku Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

166 000 zł38 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3-38mkw kapuściska Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym ocieplonym bloku. W skład lokalu wchodzą pokoje o wymiarach 15mkw i 8mkw, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: doskonała lokalizacja w centrum, okolice skrzyżowania ul. Podwale i ul. Kościuszki. Pieszo 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w sąsiedztwie Warszawskiej Opery Kameralnej i Pl. Bankowego Do Metra Arsenał kilka minut piechotą. Budynek trzypiętrowy, lokal znajduje się na drugim piętrze , jest ciche okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł99 m² 4 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Chorzów,śląskie

100 000 zł37 m² 2 686,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Podmiejskiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 37,22 m2. ~położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

115 000 zł50 m² 2 295,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Zamościu. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (odrębna własność lokalu mieszkalnego) o powierzchni 50,10m2. Położone na parterze w kamienicy na Zamościu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

133 000 zł31 m² 4 276,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,10 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł59 m² 3 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, ciepłe mieszkanie położone na niskim piętrze zadbanego i odnowionego wieżowca na osiedlu słonecznym. Pokoje o powierzchniach ok. 16/11/9 m.kw. Na ścianach tapeta. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Andrychów

Andrychów,małopolskie

210 000 zł84 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przestronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 84 m2, położone na os. Żwirki i Wigury w Andrychowie. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi w tym jeden salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

362 950 zł60 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.59,5 m 2 - do własnej aranżacji. Mieszkanie b. ładne, rozkładowe z 2006 r na 3 piętrze - 3 oddzielne pokoje, kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

sprzedaż , atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe, kraków - Ruczaj - Zaborze, ul. Lipińskiego, pow.: 52,00 m2, cena: 289 000,00 PLN. Do sprzedaży rozkładowe, słoneczne i ciche mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Siemianowice Śląskie,śląskie

120 000 zł58 m² 2 082,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Wojciecha w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 57,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł44 m² 5 902,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

MIeszkanie dwupokojowe, w bardzo dobrej lokalizacji Bielan! Budynek ocieplony, wymienione wszystkie media ( wod-kan, gaz ), windy. Bardzo dobry, funkcjonalny rozkład mieszkania. Możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Puławy,lubelskie

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe na II piętrze o powierzchni 65 m2, przy ulicy Głębokiej. Mieszkanie posiada dodatkowo widną kuchnię, łazienkę oraz oddzielnie wc. We wszystkich pokojach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Radom,mazowieckie

430 000 zł123 m² 3 495,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie dwu poziomowe, ładne, zadbane, przestronne, doświetlone, dobrze ustawione, nie nagrzewa się od słońca. 1 poziom kuchnia łazienka duży salon 40 m2, 2 poziom 3 pokoje,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij