dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

89 000 zł27 m² 3 249,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż małe mieszkanie w centrum Sochaczewa zlokalizowane przy ulicy Senatorskiej. Idealnie nadaje się dla singla lub pary. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł67 m² 3 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie nadające się zarówno do zamieszkania jak i na działalność gospodarczą. Lokal w pełni rozkładowy, 2 pokojowy, znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

268 000 zł47 m² 5 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie za cenę 268000zł. Mieszkanie w wysokim standardzie na najwyższym piętrze 4 piętrowego bloku - piękny widok na Wieliczkę i Kraków. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

105 000 zł37 m² 2 859,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Dolnośląskim. Lokal składa się z salonu z balkonem, drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł48 m² 1 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w cichej i spokojnej dzielnicy w Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,5 mkw składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

363 000 zł49 m² 7 408,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Malawskiego. Mieskzanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku. Mieszkanie o powierzchni 49,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ksawera

Będzin,śląskie

136 500 zł54 m² 2 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość (pełna własność) w miejscowości Będzin na osiedlu Ksawera, przy ul W. Stalickiego o powierzchni 54 m kw. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Tychy,śląskie

225 000 zł66 m² 3 393,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na bardzo lubianym przez klientów osiedlu R- przy ul. Rodakowskiego. Mieszkanie 3 pokojowe, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł77 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny Apartament w budynku z 2009r z tarasem 21m2 Salon z wyjściem na taras od południa. 2 sypialnie, kuchnia, łazienka,przedpokój, salon - 19,0 m2 sypialnia nr 1 - 14,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

230 343 zł56 m² 4 128,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Centrum Sikorska oferuje do sprzedaży nowe mieszkania od 33,50m2 do 178,20m2. Bez prowizji od Kupującego Proponowane przez nas mieszkania znajdują się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

280 000 zł39 m² 7 201,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowa kawalerka z balkonem na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~idealna inwestycja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

369 000 zł106 m² 3 481,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu komfortowy apartament/mieszkanie w Chorzowie. Nieruchomość dobrze zlokalizowana, zaledwie 5 min piechotą do centrum Chorzowa. 100m do przestanków autobusowych i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Kraków,małopolskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 70 m2 usytuowane przy ul. Majora Ryszarda Nuszkiewicza, prądnik Czerwony. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł42 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na szczawienku. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, do mieszkania przynależ komórka, ogrzewanie kominkowe. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Piętro: wysoki parter Głośność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie Z kominkiem - 3-pokojowe ok 100 m2- jędrzychów Mieszkanie ok 105 m2 z możliwością dokupienia garażu! U kład: 1. Salon wyjście na balkon, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

304 030 zł65 m² 4 699,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 64,70m2, 3 piętro w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Termin oddania IV kwartał 2016.~Wszystkie mieszkania charakteryzują się komfortowym, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 945 zł43 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł55 m² 3 127,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze przedwojennej kamienicy, w pierwszej linii zabudowy na Niebuszewie. Budynek z odnowioną elewacją, nowy dach i wyremontowane poddasze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze w bloku IV-piętrowym, 3 pokojowe o powierzchni 53m2, na os. Bohaterów w Nowym Fordonie. Salon - 16m2, pozostałe dwa pokoje 10 i 9 m2, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł87 m² 12 988,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, wysokie (3,40 m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Ciche, okna na podwórze, kominek, dwie łazienki z wc, duży pokój dzienny i jadalnia połączona z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

172 000 zł68 m² 2 514,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

172 302 zł44 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dla biura! Viniarnia home II etap - to wyjątkowe nowe apartamenty łączące komfort, nowoczesność i piękno. Nowe mieszkania deweloperskie położone doskonałej lokalizacji - ul. Moniuszki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł68 m² 3 532,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mega okazja! Tylko do końca lutego 2016 r. cena 240.000 PLN (cena obniżona o 30.000 PLN). Oferta sprzedaży oryginalnie zaadaptowanego poddasza użytkowego usytuowanego w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Kraków,małopolskie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, salwator,ul. Senatorskiej /okolica placu na Stawach/ Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na trzecim piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Oława,dolnośląskie

402 654 zł96 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biura nieruchomości Sprzedamy nowe 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 2 poziomowe Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie mieści się blisko Auchan , dobra lokalizacja, blisko pasażu Promenada. Mieszkanie było gruntownie remontowane 3 lata temu. Dużym atutem jest zamontowana klimatyzacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

650 000 zł103 m² 6 310,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się salonu dziennego połączonego z przestronnną kuchnią z garderoby, łazienki z wc, wc, dwóch pokoi oraz dużego pokoju, .Mieszkanie posiada duży 32mkw taras. Jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł75 m² 1 053,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA Do sprzedania 75 m2 na Nowym Mieście z możliwością zaadoptowania na pomieszczenia biurowe! Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywne, przestronne mieszkanie Z tarasem O pow. 60 M2 na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o pow. 59 m2 w bloku z cegły 2010 roku położne w cichym, spokojnym miejscu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

285 000 zł100 m² 2 847,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, powierzchnia 86,8 m2 + balkon 6,5m2 i piwnica. Na powierzchnię składają się aneks kuchenny 11 m2 połączony z salonem 21,5m2, sypialnia 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł90 m² 4 011,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Duże mieszkanie w sercu miasta. Oferta skierowana do kogoś, kto lubi duże przestrzenie i chce, aby nieruchomość była jego osobistą wizytówką. 4 pokoje w układzie amfiladowym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł79 m² 10 045,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

80 metrowe mieszkanie w bardzo prestiżowej lokalizacji Śródmieścia Warszawy. W pobliżu park łazienkowski oraz agrykola. Świetny punkt komunikacyjny, blisko ścisłego centrum. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł19 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

# kawalerka z loogią Szukasz mieszkania pod inwestycję na wynajem - mam dla Ciebie idealna ofertę! Świetnie zlokalizowana. Mieszkanie po generalnym remoncie. Niskie koszty utrzymania. Czynsz.