dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie dla osób ceniących komfort i dużą przestrzeń o powierzchni 53,18 m2 położone na 3 piętrze w 4-poziomowym bloku z dużym balkonem (10m2). Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

192 000 zł50 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Ładne, rozkładowe M- 3 na Bałutach (rejon Organizacji win). Budynek w dobrym stanie technicznym, co z sieci miejskiej, domofony. Mieszkanie "do wprowadzenia", nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

167 000 zł44 m² 3 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 44 m2 w bloku na Dąbrowie. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Okna plastikowe. Wymienione wszystkie drzwi. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

136 000 zł36 m² 3 752,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cichej, dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

159 000 zł50 m² 3 148,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2, położone przy Rondzie Lotników Lwowskich, szpital Kopernika w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, ul.Długa,Do sprzedaży jedyny we Wrocławiu apartament o pow. 125 m2 z niesamowitym widokiem na Most Uniwersytecki i panoramę miasta. Salon z dwoma tarasami na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bałuty

Łódź,łódzkie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie w apartamentowcu ,komfortowo wykończone: na ścianach tynk strukturalny, na podłodze panele i gres w kuchni. Nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

275 000 zł68 m² 4 044,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania M-4 na Olechowie, ul.Piasta Kołodzieja. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 1989roku,o powierzchni 68m.kw. Salon 22m.kw , -na podłodze panele,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł81 m² 4 802,96 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 81,2mkw. Mieszkanie jest 3 - pokojowe w pełnym rozkładzie. Pierwotnie było 4-pokojowe, dlatego można wrócić do poprzedniego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

337 000 zł108 m² 3 314,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 poziomowe, zlokalizowane na 2 piętrze. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon (ok. 25m2) z wyjściem na balkon w kształcie L. Kuchnia z jadalnią, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

128 000 zł36 m² 3 532,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

175 000 zł42 m² 4 155,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,11m2 wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, mieści się w środkowej części bloku z cegły, zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

340 170 zł50 m² 6 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

898 263 zł116 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r. ~~dlaczego warto wybrać właśnie nas?~~- podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

444 098 zł85 m² 5 200,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - sołtysowice- gotowe mieszkania Prezentowane mieszkanie o metrażu 85,40 m2 znajduje się na 3 piętrze, posiada trzy pokoje balkon oraz taras. Cena mieszkania : 444 098 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

275 114 zł54 m² 5 089,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rynek Pierwotny 0% Prowizji od kupującego Przy południowej granicy administracyjnej Wrocławia w Wysokiej gmina Kobierzyce powstaje kameralne osiedle składające się z dwóch budynków. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

348 000 zł60 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 3 000 zł) tylko do 31.07! RYNEK PIERWOTNY - KRZYKI - HUBY OPIS MIESZKANIA: Polecamy przestronne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 60 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz własnego lokum w świetnej lokalizacji, bez zbędnych nakładów finansowych to ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję mieszkanie z widokiem na panoramę miasta , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

664 444 zł86 m² 7 717,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64,7 m kw. na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

281 340 zł52 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowana inwestycja łączy w sobie plusy życia w dużym mieście, pozwalając jednocześnie uciec od miejskiego gwaru i zanurzyć się w otoczeniu zieleni. Na terenie powstało 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

698 148 zł83 m² 8 403,32 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 83,08m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec 2016.~~INWESTYCJA Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

459 850 zł78 m² 5 914,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja zrealizowana - mieszkania gotowe - wykończone! Polecamy piękne i duże mieszkanie - 3-pokojowe o metrażu 77,75 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój, łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/9m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 399 803 zł117 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

488 850 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

240 000 zł42 m² 5 673,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Super lokalizacja, blisko morze, szkoła przedszkole , sklepy. Cicha spokojna okolica. Mieszkanie dwustronne z balkonem, składa się z 2 niezależnych pokoi o pow. 18 i 10 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

343 532 zł65 m² 5 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

433 344 zł68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,71m2 w obrębie Starego Miasta. Budynek jest bardzo elegancki i nowoczesny.Mieszkanie jest w stanie deweloperskim : okna PCV , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

244 258 zł44 m² 5 539,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania od dewelopera - fabryczna - nowe żerniki - O% prowizji wiosenne promocje cenowe - rabaty nawet do 25 000 zł! większość mieszkań dostępnych W programie MDM! opis mieszkania: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

406 878 zł63 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

231 120 zł43 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe dwustronne / wschód zachód/ mieszkanie po częściowym remoncie - nowe okna , panele w pokojach , terakota w kuchni i przedpokoju , cekolowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł36 m² 5 488,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul.Jagiellońskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, w budynku trzypiętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, otoczenie zieleni oraz spokój i cisza dookoła. Biała Posesja poleca, 38 m2 mieszkanie, na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku, w lokalizacji bydgoskich Wyżyn. Trochę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

400 468 zł55 m² 7 239,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł40 m² 4 473,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Centrum miasta, w pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, komunikacja miejska, wyższe uczelnie. Powierzchnia mieszkania 36,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

677 987 zł82 m² 8 242 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł30 m² 7 992,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka w bardzo dobrym stanie i położeniu. Drugie piętro z windą w niskim budynku. Pokój z aneksem kuchennym ok. 20 m2, łazienka 4 m2, przedpokój ok. 4 m2, do tego balkon.