dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

348 000 zł60 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 3 000 zł) tylko do 31.07! RYNEK PIERWOTNY - KRZYKI - HUBY OPIS MIESZKANIA: Polecamy przestronne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 60 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz własnego lokum w świetnej lokalizacji, bez zbędnych nakładów finansowych to ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję mieszkanie z widokiem na panoramę miasta , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

664 444 zł86 m² 7 717,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64,7 m kw. na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

281 340 zł52 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowana inwestycja łączy w sobie plusy życia w dużym mieście, pozwalając jednocześnie uciec od miejskiego gwaru i zanurzyć się w otoczeniu zieleni. Na terenie powstało 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

698 148 zł83 m² 8 403,32 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 83,08m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec 2016.~~INWESTYCJA Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

459 850 zł78 m² 5 914,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja zrealizowana - mieszkania gotowe - wykończone! Polecamy piękne i duże mieszkanie - 3-pokojowe o metrażu 77,75 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój, łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/9m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 399 803 zł117 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

488 850 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

240 000 zł42 m² 5 673,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Super lokalizacja, blisko morze, szkoła przedszkole , sklepy. Cicha spokojna okolica. Mieszkanie dwustronne z balkonem, składa się z 2 niezależnych pokoi o pow. 18 i 10 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

343 532 zł65 m² 5 289,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rynek Pierwotny 0% Prowizji od kupującego Przy południowej granicy administracyjnej Wrocławia w Wysokiej gmina Kobierzyce powstaje kameralne osiedle składające się z dwóch budynków. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

433 344 zł68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,71m2 w obrębie Starego Miasta. Budynek jest bardzo elegancki i nowoczesny.Mieszkanie jest w stanie deweloperskim : okna PCV , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

244 258 zł44 m² 5 539,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania od dewelopera - fabryczna - nowe żerniki - O% prowizji wiosenne promocje cenowe - rabaty nawet do 25 000 zł! większość mieszkań dostępnych W programie MDM! opis mieszkania: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

406 878 zł63 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

231 120 zł43 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe dwustronne / wschód zachód/ mieszkanie po częściowym remoncie - nowe okna , panele w pokojach , terakota w kuchni i przedpokoju , cekolowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł36 m² 5 488,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul.Jagiellońskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, w budynku trzypiętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, otoczenie zieleni oraz spokój i cisza dookoła. Biała Posesja poleca, 38 m2 mieszkanie, na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku, w lokalizacji bydgoskich Wyżyn. Trochę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

400 468 zł55 m² 7 239,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł40 m² 4 473,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Centrum miasta, w pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, komunikacja miejska, wyższe uczelnie. Powierzchnia mieszkania 36,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

677 987 zł82 m² 8 242 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł30 m² 7 992,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka w bardzo dobrym stanie i położeniu. Drugie piętro z windą w niskim budynku. Pokój z aneksem kuchennym ok. 20 m2, łazienka 4 m2, przedpokój ok. 4 m2, do tego balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł54 m² 7 177,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Bez prowizji! Zadbane 3-pokojowe mieszkanie na Woli. Oddzielna, widna i wyposażona kuchnia. Pokoje 16,7 m²; 13,6 m² (pokój przejściowy);9 m², mieszkanie jasne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

89 000 zł34 m² 2 579,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-2 jastrzębie zdrój ul.KATOWICKA Na sprzedaż kawalerka w centrum miasta przy ul. Katowickiej. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane do wprowadzenia od zaraz. W pokojach na ścianach- gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł96 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w dzielnicy Stary Zdrój. W cenie mieszkania garaż usytuowany w bryle kamienicy. W mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł56 m² 4 181,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w budynku z cegły, ocieplone, nowa elewacja, blok czysty i zadbany, czynsz na dwie osoby ok. 400 zł. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

180 000 zł37 m² 4 841,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,18m2, zlokalizowane przy ul. Bohaterów Westerplatte na os. Dąbrowskiego. Położone na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

530 686 zł76 m² 7 012,24 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,68 m2, 4-pokojowe na 4 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

539 563 zł76 m² 7 107 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,68 m2, 4-pokojowe na 6 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, hall, łazienka, wc, dwa balkony. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

532 369 zł76 m² 7 012,24 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,68 m2, 4-pokojowe na 5 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, hall, łazienka, wc, dwa balkony. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

374 143 zł47 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 9 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

374 143 zł47 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 11 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

458 741 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 55.27 m2, 3-pokojowe na 15 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

484 518 zł77 m² 6 289,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkania deweloperskie - krzyki - O% prowizji od kupującego! opis mieszkania: prezentowane bardzo atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m2 znajduje się na 4 piętrze nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

287 446 zł57 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji! bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Do sprzedania trzypokojowy lokal mieszkalny w standardzie deweloperskim znajdujący się w "willi na Gorlickiej" - nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

249 112 zł47 m² 5 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - wrocław - swojczyce - O % prowizji - gotowe! opis mieszkania: polecamy przestronne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 47,45 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 073 125 zł139 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

371 400 zł81 m² 4 599,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny- 4 pokoje 75M Z ogródkiem 190M - kiełczów Do kupna mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,74m składa się z : - salon połączony z aneksem kuchennym 29,33m , wc 1,45m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

240 000 zł62 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perełka na tyskim rynku nieruchomości. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość mieści się w os.R bardzo cicha i spokojna okolica, pierwsze piętro w trzy piętrowym bloku. Trzy.