dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

175 000 zł49 m² 3 561,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie ładne mieszkanie zlokalizowane w Stargardzie na cichym i spokojnym os. Lotnisko. W skład mieszkania o pow. 49,14m2 wchodzą dwa duże rozkładowe pokoje 20m2 i 12m2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

292 065 zł45 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Niedrogie, atrakcyjne mieszkanie na kameralnym osiedlu~~nasza inwestycja to nieruchomość zatopiona w zieleni, zlokalizowana na Warszawskim Tarchominie będącym częścią modnej ostatnio Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł29 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowa kawalerka powstała z adaptacji poddasza-mieszkanie już gotowe. Centrum miasta w okolicy Placu Szarych Szeregów. Na podłogach w pokoju panele, łazienka w kaflach. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Polesie

Łódź,łódzkie

379 000 zł70 m² 5 436,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

M4 Apartament 70m2 Ip. Osiedle Obywatelska bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze apartamentowca, na zamkniętym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

375 000 zł76 m² 4 934,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta nr : suk-ms-7668 transakcja : sprzedaż przestronnego i bardzo zadbanego mieszkania w stanie do zamieszkania z możliwością kupna garażu i miejsca parkingowego garaż na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł78 m² 9 414,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Mokotowie w prestiżowej lokalizacji. Kamienica zbudowana w roku 1957. Budynek usytuowany przy skwerze Słonimskiego. Można stąd szybko dojechać do centrum, ponad 10 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł36 m² 3 733,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy z cegły. W okolicy wszelkie obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

176 200 zł33 m² 5 339,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie, kuchnia z oknem na pokój z możliwością aranżacji salonu z aneksem. W pokojach panele. W łazience terakota na podłodze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

144 000 zł42 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Z wyłącznością dla biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na widowiskowym 7 piętrze bloku przy ul. Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Super oferta! Ciche, przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe z tarasem położone na parterze w trzypiętrowym budynku z 2009 roku w dzielnicy Krzyki - Wysoka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

180 000 zł55 m² 3 254,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 211 100 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zdecydowanie najciekawsze osiedle w Warszawie. Charakteryzuje się dużą ilością zieleni - ponad 5 hektarów. Inwestycja na ukończeniu, ostatnie mieszkania w sprzedaży. Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

307 000 zł110 m² 2 790,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 110 m2 składają się; na I poziomie salon 28m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

590 000 zł52 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie (52,24m2) w Gdyni Redłowie. Tuż przy Parku Krajobrazowym, kilka minut spacerem od morza i orłowskiego molo. Jedna z lepszych lokalizacji w Gdyni- zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł73 m² 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie dwustronnie rozkładowe o pow. 48 m 2 w zielonej części Górnego Sobięcina. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 20 Stycznia 1920

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł64 m² 4 190,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe w bloku z 1938 r. na 3. piętrze w wyśmienitej lokalizacji przy ul. 20 Stycznia w centrum Bydgoszczy. Bardzo udany układ wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 215 000 zł135 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1940

Duże możliwości adaptacyjne lokalu! Atrakcyjna oferta! Ostatnie piętro kamienicy! Do sprzedaży mieszkanie o łącznej powierzchni 135 m2, zlokalizowane w centralnym punkcie miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

491 000 zł66 m² 7 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych!~~zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~stan bardzo dobry!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w Katowicach na Brynowie ok. Wodospady.~Mieszkanie posiada 3 oddzielne ustawne pokoje, oddzielną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Łańcut,podkarpackie

303 270 zł110 m² 2 757 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja W łańcucie tzw. Księże górki Nowe osiedle zaprojektowane jest z myślą o klientach poszukujących mieszkań w miłej i spokojnej dzielnicy Łańcuta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

546 516 zł66 m² 8 245,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2003 roku o pow. 50,4m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi 21/10, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

333 000 zł59 m² 5 644,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego słonecznego, rozkładowego mieszkania z ogródkiem. Ogródek ogrodzony, przynależny do mieszkania o powierzchni około 25 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł52 m² 2 304,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m-3, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1920 roku. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO zamieszkania od zaraz. Oferuję do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym,po kapitalnym remoncie. Lokal usytuowany w czteropiętrowym bloku ,na drugim piętrze ,w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

264 990 zł42 m² 6 309,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Poznań,wielkopolskie

358 000 zł74 m² 4 831,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w rewitalizowanej kamienicy. Lokal trzy pokojowy o powierzchni 74,1m2 mieści się na trzecim piętrze w trzy piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

242 002 zł39 m² 6 149,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny- oporów Prezentowane mieszkanie dwupoziomowe , 2 pokoje o powierzchni 39,35 m znajduje się na II p . Salon połączony z aneksem kuchennym - 16,02m , sypialnia - 16,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - sudecka / ciche / komunikacja / niski blok Mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na parterze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka usytuowana na Os. Tysiąclecia o powierzchni 37 m2 w wysokim bloku. Lokal składa się z 1 dużego pomieszczenia, które można podzielić na dwa pokoje, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł57 m² 6 349,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny nowa inwestycja W samym centrum miasta! Nowoczesne osiedle położone na Starym Mieście w okolicy pl. Legionów i ul. Grabiszyńskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 900 zł93 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w oficynie kamienicy w centrum Bydgoszczy na wysokim parterze. Składa sie z czterech pokoi ,kuchni ,pomieszczeń na łazienkę i wc oraz dużego przedpokoju z dojściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł50 m² 3 306,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie gotowe do wprowadzenia w cichej okolicy na Stołczynie. Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką w 2-piętrowej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

213 444 zł44 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław fabryczna - gotowe do odbioru! opis mieszkania: polecamy komfortowe mieszkanie - 2-pokojowe na 1 piętrze o metrażu 43,56 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł59 m² 8 291,03 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, ul.Długa, reprezentacyjny apartamentowiec o dynamicznej bryle zróżnicowanej wysokościowo i stylistycznie, wyróżniający się nowoczesna architekturą, przykryty zielonym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł57 m² 9 263 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

3-pokojowe na Staryrm Żoliborzu. Budynek z 1938 roku. Posesja zmykana. Dwustronne; dwa pokoje od ulicy, okna pozostałych pomieszczeń od zielonego, zamykanego podwórka. Pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

209 500 zł28 m² 7 400,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rynek pierwotny - krzyki - tarnogaj opis mieszkania: prezentowane mieszkanie - kawalerka - o metrażu 28,31 m2 znajduje się na 2 piętrze , posiada przedpokój - 2,64 m2 z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

217 281 zł31 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Twoje mieszkanie w warszawskim Ursusie.~~Atuty inwestycji:~-5 piętrowy budynek~- parking podziemny~- winda~- instalacje TV, Internet~- teren zamknięty~- oświetlony~- monitoring~- nowoczesny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

894 400 zł96 m² 9 365,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament Z rynku pierwotnego (kupujący nie płaci 2 % podatku pcc) gotowe - natychmiastowy odbiór taras - W cenie! Apartament w stanie deweloperskim do wykończenia w nowo oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

546 414 zł64 m² 8 563,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

80 000 zł35 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie 35 m2 w Głuszycy. Mieszkanie składa się z dwóch niewielkich pokoi, łazienki oraz kuchni, którą można otworzyć na pokój. Mieszkanie wymaga odświeżenia.