dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

633 120 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

715 000 zł55 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Bezpośrednio od właściciela - nie płacisz prowizji agenta nieruchomości. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł38 m² 18 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna turystycznie okolica Widok na park Sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

348 000 zł66 m² 5 256 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,21 m2 na IX piętrze przy ul. Chałubińskiego. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura m.in. sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł68 m² 18 910,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie położone na warszawskim Zaciszu, w spokojnej części dzielnicy Targówek. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2018 roku z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

315 000 zł42 m² 7 577,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania 33, 42 i 46 m2 - Namysłów kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Namysłowie przy ul. 1 maja , w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

565 000 zł47 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą - Gdynia, działki Leśne Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,25m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

271 494 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Oszczedność bez pcc! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

879 904 zł71 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł65 m² 23 168,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w Brabanku z widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: ostatnia kondygnacja z widokiem na Muzeum II Wojny Światowej i kościół Sw Katarzyny, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł57 m² 17 458,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są takie mieszkania, do których wchodzi się na chwilę, a wychodzi z myślą: tu mogłabym/mógłbym zamieszkać. To przy ul. Herbu Oksza 16 zdecydowanie należy do tej kategorii. 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

689 000 zł63 m² 10 948,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Górna 20 C w Kielcach to prawdziwa perła w naszej ofercie gotowe do zamieszkania z potencjałem dla rodziny lub jako inwestycja. Unikalna oferta tylko W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

504 998 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Charakter i styl Nieruchomość o powierzchni 39,32 m mieści się na 1. piętrze kamienicy i zachwyca wyjątkowym klimatem. Drewniane podłogi, odkryta cegła oraz wysokie sufity tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł56 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

99 900 zł65 m² 1 539,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Myśliborzycach o powierzchni 64,91 m , położone na parterze wielorodzinnego budynku z osobnym wejściem. Lokal jest trójstronny, bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cypryjska

Koszalin,zachodniopomorskie

439 000 zł47 m² 9 372,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu 2 pokojowy apartament z dużym tarasem na parterze w budynku Kuncera. Spokojne osiedle jakim jest Unia europejska to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

490 447 zł28 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 28 m Na sprzedaż funkcjonalny, 1-pokojowy apartament o powierzchni 28 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Rumia,pomorskie

830 000 zł78 m² 10 627,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Najważniejsze atuty Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce. Spójne wnętrze, wysokiej klasy materiały i pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

440 000 zł87 m² 5 038,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w samym centrum miasta, a jednocześnie cenisz sobie sąsiedztwo zieleni i rekreacji - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł79 m² 18 429,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, o powierzchni 78,68 m2 zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałością o jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł48 m² 15 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z tarasem wychodzącym na wewnętrzny dziedziniec. Apartamentowiec z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliska

Kraków,małopolskie

990 000 zł45 m² 21 965,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 45 m2 położone przy ulicy Śliskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł39 m² 11 606,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Kamienica jest po remoncie elewacji, wygląda bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

387 172 zł41 m² 9 517,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

184 999 zł24 m² 7 581,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szymanowskiego w dzielnicy Śródmieście - w samym centrum Częstochowy. Kawalerka w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł47 m² 22 293 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w wyjątkowej lokalizacji w centrum Gdańska. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł60 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, pierwszego lokum lub atrakcyjnej inwestycji pod wynajem? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł43 m² 9 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż, w trakcie remontu, gotowe do wprowadzenia na początku 2026 roku, 2 pokoje, parter, oddzielna kuchnia 43M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieży Polskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

679 987 zł63 m² 10 793,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Zdjęcia w ofercie przedstawiają realny wygląd mieszkania. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Sprzedaż bezpośrednia, z góry dziękujemy biurom nieruchomości oraz pośrednikom. Na sprzedaż kawalerka na Dąbrowie, ulica Tatrzańska, w pełni rozkładowa z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

355 000 zł39 m² 9 056,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,20m2 znajdujące się w Wejherowie, oferuje przepiękne widoki rozciągające się z okien i okolicy. To miejsce, które pozwala odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

400 500 zł33 m² 12 300,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

468 340 zł48 m² 9 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

642 420 zł39 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

399 895 zł46 m² 8 648,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 201,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Ze względu na bardzo dobry standard, atrakcyjny metraż oraz lokalizację, oferta może szybko zniknąć z rynku. Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, "fajnego" mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Winna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł42 m² 10 788,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta: na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku z windą i wygodnym dostępem do garażu podziemnego. Idealne jako pierwsze własne M,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 900 zł66 m² 18 180,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament o powierzchni 66m2, położony na Kępie Mieszczańskiej w budynku z 2017 roku. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym; - sypialni 1 - sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij