dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

829 000 zł39 m² 21 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 38,95m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Koninko

Koninko,wielkopolskie

398 880 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

898 000 zł65 m² 14 290,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 472,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie przytulne i funkcjonalne o powierzchni 57,52 m2, zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Idealna propozycja zarówno dla rodziny jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna pcv. Jest balkon. Dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł102 m² 17 618,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Atuty: to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Głównym Mieście na Wyspie Spichrzów. Miejsce oferujące możliwości dla Klienta Inwestycyjnego jak i na second home. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego przy ul. Czarnogórskiej (podgórze Duchackie). Mieszkanie: - trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gandalfa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł44 m² 27 045,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mokotów | Blisko Centrum | Blisko Lotniska Witam, w ofercie wyjątkowy lokal z przestronnym tarasem 13m2 i ogródkiem 50 m a to wszystko na 1 poziomie. Prestiżowa okolica, która pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

390 000 zł38 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO remoncie | 2 pokoje | 2 windy | os. Dambonia | piwnica Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,57m2, położone na 4 piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł44 m² 32 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy nowy, 2-pokojowy apartament z zachwycającym widokiem na rzekę Motławę, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Brabank tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł58 m² 11 727,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , położone na parterze apartamentowca, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Ołtaszyn przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie, znajdujące się na przedostatnim piętrze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

363 116 zł37 m² 9 787,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

238 000 zł48 m² 4 937,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Rakowie o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na 3 piętrze bloku czterokondygnacyjnego! Mieszkanie : - ustawne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

977 000 zł70 m² 13 919,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Świetna oferta! okazja! Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 13 m2, położone na 1 piętrze niskiego bloku z windą. Komórka lokatorska W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealna inwestycja W centrum - mieszkanie po remoncie w rewitalizowanej kamienicy Przedstawiamy ofertę, która łączy trzy kluczowe cechy udanej inwestycji: doskonałe położenie, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

996 000 zł75 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na ul. Piotrkowskiej. Absolutnie wyjątkowe w stylu boutique,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rzepin,lubuskie

390 000 zł66 m² 5 895,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W ldk nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 66,15 m z gruntem i garażem - Rzepin, ul. Chrobrego (centrum) Na sprzedaż bezczynszowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł66 m² 14 378,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66m2, piętro 1/4 z winą, w budynku z 2000r., Bielany Młociny. Mieszkanie jasne, ciche, po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Gdynia Cisowa, ul. Owsiana, z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

933 500 zł67 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

619 000 zł70 m² 8 893,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe, bezczynszowe, mieszkanie o powierzchni 69,6 m2, z ogródkiem ( ok.137 m2) i strychem ( ok. 45 m2) oraz oddzielną, prywatną klatką schodową, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

284 900 zł27 m² 10 670,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego 2 pokojowego mieszkania pod klucz- ksm Idealne dla pary, singla jak i pod inwestycje z uwagi na pożądaną lokalizację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł32 m² 5 538,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia ok 33msalonkuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Czynsz - 400 zł Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Komunikacja: tramwajautobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokietnica,wielkopolskie

595 000 zł65 m² 9 184,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontów, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Poznania ta oferta jest warta uwagi. Osiedle Kalinowe w Rokietnicy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

157 000 zł64 m² 2 453,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio- poddasze z potencjałem inwestycyjnym 11,79% roi Sprzedam poddasze w 1 piętrowej kamienicy (a więc poddasze to poziom 1 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Gdańsk Młyniska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m z dodatkową piwnicą (3,4 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł45 m² 16 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł47 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,98 m , położone w samym centrum miasta Szczecin, przy ul. Unisławy. Lokal składa się z: przestronnego salony, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż ul. gen. Mariana Langiewicza, rzeszów Cena: 549 000zł Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 1952 Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł38 m² 13 606,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł49 m² 11 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Układ pomieszczeń: przestronny salon (22 m ) z wyjściem na duży balkon (ekspozycja południowa), ustawna sypialnia (8,7 m ), oddzielna kuchnia (6,8 m ) z oknem, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł59 m² 11 517,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 59,04 m - zamknięte, spokojne osiedle Miejsce postojowe w cenie mieszkania Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 817 325 zł56 m² 32 709,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

282 947 zł34 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania w centrum kępna! kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy Alejach Marcinkowskiego , w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

410 193 zł35 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Łódź,łódzkie

199 000 zł24 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1