dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł36 m² 8 972 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne mieszkanie, ciche, widne, estetyczne, w podwyższonym standardzie. Balkon. Okna na stronę wschodnią. Aneks wyposażony w zabudowę i agd. W łazience kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł31 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o bardzo dobrym rozkładzie, w świetnej lokalizacji-Ursynów, kabaty. Mieszkanie o pow. 31,3 m2, pokój o pow. ok. 18 m2 z wnęką na łózko. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

174 000 zł37 m² 4 683,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Polesiu. Parter w nowym apartamentowcu przy ulicy Wroblewskiego. Gotowe do wprowadzenia. Salon z wyposażonym i umeblowanym aneksem kuchennym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

220 000 zł49 m² 4 465,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic - os. Paderewskiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Aleja Hetmańska

Łódź,łódzkie

539 000 zł88 m² 6 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Mamy do zaprezentowania czteropokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Powierzchnia mieszkania wynosi 88,50 m2. Znajduje się na 2 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

680 000 zł128 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży albo wynajmu atrakcyjne dwupoziomowe, mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na kameralnym osiedlu przy ul. Fiołkowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 127,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Trzebnickiej / Siemieńskiego. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

345 000 zł72 m² 4 776,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 72,23m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,04, od strony północno-zachodniej oraz południowo-zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

623 700 zł81 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ramach specjalnej promocji ? Lato 2013? trwającej do końca czerwca oferujemy naszym klientom wybrane lokale trzypokojowe w niezwykle atrakcyjnej cenie 7 777 zł/m2 brutto wraz z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży stu metrowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy 4 piętrowej na Starym Mieście. Lokal w dobrym stanie, składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

458 124 zł66 m² 6 989,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MDM! Cicha uliczka w sąsiedztwie uczelni, niedaleko Parku Skaryszewskiego i metra.~Miły, kameralny budynek na Kamionku.~Niepowtarzalna atmosfera miejsca łączącego historię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Szczecin,zachodniopomorskie

327 000 zł56 m² 5 794,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina - Brama Portowa (plac Stefana Batorego) o powierzchni 56,43m2 z garażem podziemnym w przyległym obok hoteli Ibis i Novotel apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Rybnik,śląskie

178 000 zł64 m² 2 781,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-4 o powierzchni 64m2, składającego się z trzech pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz wc. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

436 025 zł55 m² 7 953,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł81 m² 8 025 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

436 397 zł41 m² 10 659,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Łódź,łódzkie

126 000 zł37 m² 3 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Dwupokojowe mieszkanie bez balkonu. Powierzchnia mieszkania wynosi 37 m2. Znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie nie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł72 m² 1 597,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w budynku odsuniętym od ulicy, położonym na dużej, ogrodzonej działce,z miejscami parkingowymi i przydziałowymi ogródkami za ogrodzeniem.W mieszkaniu są wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł33 m² 7 261,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

219 000 zł40 m² 5 469,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

** nowe miasto ** cena do negocjacji ** Polecamy Państwu dwustronne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze budynku wybudowanego z cegły w 1998 roku na osiedlu Nowe Miasto. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

318 743 zł50 m² 6 318 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja na poznańskich Winogradach już w sprzedaży! 0 % prowizji od Kupującego, wynagrodzenie pośrednika opłaca deweloper! Metraż: 50,45 m kw. Standard: deweloperski. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, ustawne mieszkanie(ul. Modzelewskiego) o powierzchni 42,86 m2 składa się z salonu (16m2), sypialni (9m2), osobnej kuchni (7m2), łazienki, osobnego wc i ustawnego przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ciche, słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu przy ul. Obrzeżnej. Salon z kuchnią w aneksie ma powierzchnię 23 m2. Pokoje mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Azory

Kraków,małopolskie

346 365 zł54 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta (2,2 km od Nowego Kleparza) Doskonałe połączenie komunikacyjne W pobliżu sklepy, usługi, niedaleko Galeria Bronowice, ikea W sąsiedztwie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe W niskim bloku Z cegły. Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalnych położony na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły na os. Śląskim. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

327 525 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

429 774 zł35 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kameralna inwestycja położna na Mokotowie. W niewysokim, eleganckim budynku z cegły znalazło się 11 apartamentów, w tym 3 dwupoziomowe na ostatnim piętrze. Mieszkania posiadają loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 900 zł27 m² 2 218,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka z jasną kuchnią na Piaskowej Górze. Super lokalizacja, blisko przychodnia zdrowia, markety, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie wymaga remontu, na ścianach tapeta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

105 000 zł52 m² 2 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, słoneczne mieszkanie dwupokojowe(52m) na drugim piętrze w Szczygłowicach. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym: nowe okna, kafelki, gładzie, panele. Mieszkanie nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

495 000 zł73 m² 6 780,82 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy apartament w centrum Białegostoku na os. Piaski. Lokal znajduje się w nowym bloku z cegły z 2010 roku, na zamkniętym osiedlu zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

335 000 zł41 m² 8 172,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lofty Lubelska to inwestycja będąca adaptacją przemysłowego budynku na luksusowe lofty. Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,99 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 228 572 zł117 m² 10 515 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 116.84 mkw. taras 31.80 mkw. podana cena jest ceną netto. Również dostępne ; 116.17 mkw. taras 33.86 mkw. 1 243 717 zł. Nowoczesny zespół apartamentowy na Mokotowie, najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

345 000 zł69 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam gustowne, dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie. Usytuowanie na trzecim i czwartym piętrze w bloku z 1999 r w środku osiedla. Metraż 69 m kw (po podłodze ok. 80 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Poznań,wielkopolskie

2 580 000 zł178 m² 14 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Royal Solutions w Poznaniu oferuje sprzedaż luksusowego apartamentu w wyjątkowym i prestiżowym miejscu w Poznaniu- city Park. City Park to kompleks apartamentowy, hotelowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowskiego

Chojnów,dolnośląskie

135 000 zł38 m² 3 562,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecamy do sprzedaży ostatnie mieszkanie deweloperskie wykończone "pod klucz" znajdujące się w centrum miasta przy ul. Dąbrowskiego w nowoczesnej 3-piętrowej kamienicy z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

259 902 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,13m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w okolicach Uniwersytetu Medycznego. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,32m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł59 m² 8 392,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowy, przestronny apartament tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów i kompleksu biurowego Mokotów Business Park. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3 ul. Bratysławska! Mieszkanie wyremontowane , 3 piętro , wieżowiec , winda ,balkon .Wysoki standard wykończenia mieszkania .Ostatni remont w 2014 r.Na ścianach gładzie , na podłogach panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na os. Wojska Polskiego II. Mieszkanie o powierzchni 48 metrów, na pierwszym piętrze. W skład nieruchomości wchodzi kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 206 000 zł134 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mokotów, bukowińska, apartament 134m2, salon, 3sypialnie, 2 łazienki,możliwość połączenia wyposażonej kuchni z salonem,~ pralnia , 2 garderoby, wysoki standard wykończenia,meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogoczowiec

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

113 000 zł54 m² 2 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na wyższej kondygnacji w niskiej zabudowie bloków przy ul. Bogoczowiec. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi,.