dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

327 000 zł32 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecamy nieruchomość na osiedlu Centrum przy ulicy Żabiej. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z docieplonej cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

216 000 zł46 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! dostępne wyłącznie W naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację mieszkania usytuowanego na 4 i ostatnim piętrze bloku po termomodernizacji ,przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Gotowe mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Lokum Porto w drugiej linii zabudowy od ul. Gnieźnieńskiej. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł61 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 Trzypokojowe mieszkanie na Wojszycach. Fenomenalne mieszkanie z dwoma ogródkami, garażem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

272 000 zł32 m² 8 395 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na lubianym i atrakcyjnym osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej 3a. Kontakt do opiekuna oferty Lokal o powierzchni 32,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 268 247 zł83 m² 15 245,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Piękny widok I okna od południa, dużo słońca Zakup nie wiąże się z podatkiem pcc i prowizją (brak podatku pcc i prowizji to zysk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

914 166 zł75 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycję przy ul. Sytej rozpoczęto w II kwartale 2021 roku. Obejmuje ona 5 budynków, w których łącznie znajdzie się 40 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł58 m² 4 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Lubina, ul. Krasickiego. Poniżej szczegóły, zapraszamy na prezentację. - 3 pokoje - 54,30 m2 + piwnica 3,2m2 - oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

596 000 zł75 m² 7 989,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie w jednym z najlepszych punktów Wrocławia, na wrocławskiej Klecinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

455 100 zł39 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

304 000 zł60 m² 5 100,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Częstochowie, dzielnica Północ, przy ulicy Starzyńskiego 8 m.128. Mieszkanie posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł65 m² 8 278,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

299 000 zł43 m² 6 890,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości oferują do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni, 43,39m. Mieszkanie mieści się w Wieliczce okolice os. Asnyka. Lokal znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego bloku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Atrakcyjne mieszkanie Z klimatem 53 M2 W kamienicy - sosnowiec zagórze. W cenie garaż. Prezentowana nieruchomość, to oferta dla osób, które oczekują przestronnych wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

531 300 zł87 m² 6 106,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wlotowa

Kraków,małopolskie

455 000 zł58 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o pow.58,5m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Stan lokalu do remontu. nowe pkna pvc .Ciepła woda i ogrzewanie z Mpcu Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, wyremontowane mieszkanie, położone przy ul. Rogowskiej na Nowym Dworze. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane, szybki dojazd na aow i lotnisko. Rozbudowana sieć połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

681 233 zł70 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny budynek niskiej zabudowy, położony w warszawskiej dzielnicy Nowy Rembertów. Kameralny budynek posiada tylko trzy kondygnacje, a na każdym piętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

439 900 zł30 m² 14 663,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, sprzedam kawalerkę 30m2 w Sopocie, brodwino, ul. Kolberga 2 Pełna własność, kw bez zadłużeń Świetna lokalizacja Piękna zielona i spokojna okolica Niski czynsz ok 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na V piętrze w VI piętrowym bloku przy ul. Katowickiej (osiedle Art Malta) na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 32,5m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

536 860 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Kawalerka w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -balkon Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł32 m² 12 852,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

2017 r. / kawalerka w Centrum / 32,29 m2 / Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,29 m2. Kawalerka usytuowana na 1 piętrze, w budynku z 2017 r. Możliwość parkowania za szlabanem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł86 m² 7 197,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja - do końca grudnia - 40 000 zł. Biuro sprzedaży dewelopera White House ma przyjemność zaoferować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 86 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

159 000 zł44 m² 3 594,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie w Boguszowie-Gorcach gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie po remoncie i wymianie wszystkich instalacji. Ogrzewanie centralne gazowe z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

792 185 zł67 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 67,42 m2 usytuowane na III piętrze, oferowane w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym (21,56 m2), pokój (11,07 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

478 000 zł106 m² 4 501,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży gotowy środkowy segment szeregowca w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 106,19 m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł59 m² 12 966,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Szeligowskiej. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Zakopane,małopolskie

1 143 800 zł30 m² 38 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż apartament w Condo Hotelu Nosalowy Park. Apartament urządzony jest w wysokim standardzie w stylu art deco. Dla wygody gości w hotelu jest siłownia, strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł65 m² 5 380,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Fabryczna. Położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świebodzice,dolnośląskie

650 000 zł105 m² 6 217,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Świebodzicach. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku. Na powierzchnię 104,55 m 2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 2piętrowym budynku na osiedlu `brzozowy Gaj` w Plewiskach k. Poznania. Na powierzchnię 49 m2 składają się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

821 000 zł67 m² 12 332,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

635 000 zł90 m² 7 018,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Promocja - 40 000 zł do końca roku! Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z dwoma miejscami postojowymi o powierzchni 90,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł81 m² 4 791,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym i niezwykle przestronnym trzypokojowym mieszkaniem, z dodatkowym ok. 11 m2 pomieszczeniem werandy, na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

339 200 zł39 m² 8 704,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Graniczna. Lokalizacja: inwestycja powstanie w najbardziej lubianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

465 100 zł75 m² 6 207,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł55 m² 5 943,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Pomorzanach. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze bloku z płyty 4-piętrowego. Lokal składa się z: - pokój dzienny z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane na Radogoszczu. W pięknej, zielonej okolicy. Nieruchomość idealna dla pary oraz rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

439 593 zł48 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości bez podatku pcc i prowizji dla biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o łącznej powierzchni 48,36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

260 000 zł26 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Oferujemy mieszkanie na sprzedaż w odrestaurowanej kamienicy Reinholda Finstera jednego z najwybitniejszych łódzkich fabrykantów, przy ul. Kilińskiego 33.LICZBA POKOI: 1POWIERZCHNIA: 25,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamość

Zielonagóra,wielkopolskie

360 825 zł105 m² 3 436,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dom/połowa bliźniaka z ogrodem i widokiem na rzekę, zielonagóra k.Szamotuł Zamieszkaj w połowie bliźniaka o powierzchni 105 m2 z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij