dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jarosław,podkarpackie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferujemy wyjątkowe 100-metrowe mieszkanie na drugim piętrze kamienicy (nieruchomość ma założoną Księgę Wieczystą - jeden właściciel, nieobciążona). Uwaga: instalacje dają możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Hajnówka,podlaskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, przestronne mieszkanie. Trzy pokoje (nieprzechodnie) i kuchnia. Mieszkanie składa się z: 1. duży pokój (ok. 25 m) z wyjściem na balkon (widok na zadrzewioną działkę prywatną),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Niedźwiedziniec

Chorzów,śląskie

290 000 zł73 m² 3 972,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy dwupoziomowy Apartament! Nowe, przestronne, 2-poziomowe, mieszkanie dla wymagających z ogródkiem oraz miejscem parkingowym, położone w cichej, zielonej okolicy Chorzów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

89 000 zł33 m² 2 713,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji! polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Centrum Dąbrowy Górniczej położone na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Milanówek,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2005 r. w trakcie którego położono nowe tynki, instalację wodociągową i elektryczną, podłogi, wymieniono okna, parapety, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

230 000 zł56 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Nowa, atrakcyjna cena. Słoneczne, zadbane mieszkanie położone W spokojnej dzielnicy gdańsk siedlce. Bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

300 000 zł112 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry Mamy przyjemność zaoferować państwu ostatnie mieszkanie w czwartym już budynku budowanym przez naszą spółkę. Do zaoferowania tym razem mieszkanie na 2 piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kraków krowodrza ul. J. Friedleina. Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 położone nieopodal tętniącego życiem centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł78 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. Składa się z pokoju dziennego (20 m2), trzech sypialni (13,5; 12; 8 m2), widnej, oddzielnej kuchni (7 m2), łazienki (4 m2), wc (1,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

599 500 zł86 m² 7 011,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,48m2. Pierwszy poziom 51,09m2: hall, salon z balkonem, kuchnia, jadalnia, wc. Drugi poziom 34,39m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

260 016 zł54 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z 5mkw balkonem na pierwszym piętrze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 55mkw, salon połączony z kuchnią, sypialnia. Balkon. Stan deweloperski, w kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

150 912 zł42 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie mieszkanie - Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2, położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Kordiana. Budynek z cegły z 1999 roku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Westerplatte

Tarnów,małopolskie

193 000 zł84 m² 2 297,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Westerplatte o powierzchni 84 m.kw. do zamieszkania bez żadnego wkładu finansowego.Proponujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie wraz z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

113 000 zł24 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie do wprowadzenia czyste i zadbane. Na podłodze w pokoju parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

148 000 zł56 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-4 zlokalizowane w Żorach na oś Pawlikowskiego.Nieruchomość po częściowym remoncie nowe okna PCV, podłogi panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bacieczki

Białystok,podlaskie

238 000 zł45 m² 5 288,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

-I piętro - 2 pokoje - do wprowadzenia - Mieszkanie na osiedlu Bacieczki. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły z 2005 roku. Mieszkanie składa salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Jaworowa

Wrocław,dolnośląskie

173 000 zł25 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu kawalerkę w centrum Wrocławia - okolica Jaworowej. Kawalerka o pow. 25 m2, składa się z: salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł48 m² 1 886,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 47,7 m2. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł71 m² 4 416,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej w plewiskach z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

260 000 zł43 m² 6 074,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje II piętro Nowa Cegła 43 m2 do wprowadzenia Na mieszkanie składają się 2 niezależne pokoje, półotwarta kuchnia, łazienka z wc. Do wszystkich pomieszczeń wejście z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

105 000 zł37 m² 2 807,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duża kawalerka położona na trzecim piętrze budynku w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 37,40m2 na których rozmieszczono duży pokój, jasną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bielany

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do metra 2 przystanki autobusem lub tramwajem. Idealny lokal pod wynajem, świetny dla pary lub singla. Budynek ocieplony, zadbana elewacja. Lokal posiada przestronny widny pokój, oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł48 m² 1 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie.~W cenie meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w Luboniu os. Lubonianka na 3 piętrze w niskim bloku z 1996 roku. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 22 m2 (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładne mieszkanie położone w cichym miejscu na Kozanowie we Wrocławiu.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,osobnej jasnej kuchni,łazienki z wc, pom.gosp. z pralką oraz balkonu,dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bema

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Ładne klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy na wrocławskim Śródmieściu.Mieszkanie składa się z 4 pokoi /w tym jeden przechodni/,osobnej jasnej kuchni,dużej łazienki,osobnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Polesie

Łódź,łódzkie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Witam, sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe na dziewiątym piętrze w wieżowcu z duzym balkonem typu loggia z fenomenalnym widokiem na osiedle mieszkaniowe. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Śliczne mieszkanie we Wrocławiu na Krzykach przy ul.Stysia o pow.75m2 składające się z 3 pokoi,osobnej, wyposażonej kuchni,łazienki, oraz przedpokoju.Mieszkanie jasne,słoneczne,po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł52 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 52,4m2. Trzy nieprzechodnie pokoje, jasna osobna kuchnia, łazienka osobna z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

127 000 zł39 m² 3 256,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku.Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń-pokoje są niezależne (pokój większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucharskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i słoneczne mieszkanie o pow. 60m2 z dwoma balkonami usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne, jasne, słoneczne mieszkanie z garażem i tarasem na Partynicach. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dużego tarasu( 30m2). Taras od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wirek-okolice ulic osiedlowej/krasińskiego-oferujemy słoneczne, środkowe mieszkanie o pow. 37 m2, położone na I piętrze IV-piętrowego ocieplonego bloku. W chwili obecnej lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kamienica w II linii zabudowy otoczona zielenią - do metro Wilanowska 5 minut spacerkiem. Nieruchomość dla osób ceniących spokój , cisze a jednocześnie doskonale skomunikowane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

223 000 zł35 m² 6 371,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z lat 50 -tych. Budynek otoczony zielenią. Nieruchomość rozkładowa : pokój 18m2 kuchnia widna 9m2 przedpokój 4m2 łazienka 4m2. Możliwośc przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

177 948 zł49 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Kraków,małopolskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe z osobną, jasną kuchnią w małej kamienicy nad zalewem Bagry. W budynku tylko 3 mieszkania, mała wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 51 m kw. na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 930 000 zł120 m² 16 083,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament o pow. 120 m2 , 3 pokojowy w Śródmieściu , ul. Kruczkowskiego, położony w otoczeniu parków na osiedlu patria. Widok z okna na Park J. Porazińskiej. Osiedle zaprojektowany.