dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 37 m , zlokalizowane na Wrzecionie - w okolicach ulicy Marymonckiej i metra Wawrzyszew w bezpośredniej bliskości Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł50 m² 12 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 50,01 m2 | 1 piętro | Niski czynsz Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Grudziądzkiej. Lokal jest środkowy, ciepły i w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1 piętrze z balkonem w budynku przy ul. Zawiszy Czarnego w Żarach. Mieszkanie jest ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 65 m | po generalnym remoncie | loggia z widokiem na zieleń | Chomiczówka Szukasz gotowego do zamieszkania, przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Łańcut,podkarpackie

999 000 zł121 m² 8 222,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasami. Łańcut. Apartament z miejscem postojowym w garażu do adaptacji. Przestronna powierzchnia daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł71 m² 13 380,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wawer, przy ulicy/na osiedlu Pod Brzozami. Powierzchnia 71 m2. Dwa poziomy. Parter składa się z dużego przestronnego salonu (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

557 848 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w Nowym Centrum Łodzi. Mieszkanie znajduje się wewnątrz podwórka, co gwarantuje ciszę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

905 000 zł52 m² 17 427,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Łatwa możliwość utworzenia 3 pokoi (2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym). 2 pokoje, 2 tarasy na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

884 493 zł72 m² 12 284,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 51 m z loggią i piwnicą Prokocim, ul. Teligi Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 51 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 400,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie, położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy w świetnie skomunikowanej części Karłowic przy ulicy Czajkowskiego. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 56 m - 3 pokoje - Osiedle na pograniczu Ustronie / Młodzianów - 295 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł72 m² 11 548,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta - gotowe do zamieszkania od zaraz! Jeśli marzysz o nowoczesnym lokalu, który nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji, znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

403 524 zł42 m² 9 635,25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

314 160 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie | ogródek | piwnica Lokalizacja: szczecin, ul. Strzelecka mieszkanie o powierzchni całkowitej 36,84 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł50 m² 11 763,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Gotowy i komfortowy lokal mieszkalny na nowoczesnym osiedlu Naturia wybudowanym przez cenionego dewelopera Budlex w Toruniu. Niebywałym plusem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w samym sercu miasta, mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł59 m² 18 952,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | Prestiżowe osiedle | Obrzeżna 5 - Mokotów Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, świetnie utrzymanym osiedlu przy ul. Obrzeżnej 5 (mokotów/służewiec). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Leszno,wielkopolskie

518 184 zł48 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkanie na IV piętrze z balkonem od strony południowej, w nowo wybudowanym budynku z windą i garażami w doskonałej lokalizacji Centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Architektów

Wrocław,dolnośląskie

679 912 zł49 m² 13 749,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taras 40,68 m tu możesz mieć unikalny taras jako swoją "oazę" spokoju. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Informacje ogólne bez pcc! Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 17 Metraż: 56m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2025 Stan prawny: pełna własność z kw Czynsz: około 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielanówka,podkarpackie

729 000 zł64 m² 11 038,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,04 m2 (powierzchnia liczona po podłodze ok 85 m2) zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

485 000 zł38 m² 12 844,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Biała Dolina - jedne z najwyżej położonych działek budowlanych w Szklarskiej Porębie na której zlokalizowana jest inwestycja Green Park Resort II. Czyste powietrze, obszary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

1 299 000 zł87 m² 14 958,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż unikatowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,84 m , będące największym dostępnym metrażem w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

399 000 zł20 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Wyjątkowa okazja! Małe, ale pełne uroku mieszkanie w sercu Kazimierza Mieszkanie posiada stan prawny w formie udziałów we współwłasności. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł61 m² 5 927,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Nowa cena. Mieszkanie z potencjałem w sercu Oleśnicy - 60,57 m (76,63 m z piwnicą) | ul. Narutowicza Wygodne parterowe mieszkanie w kamienicy + dwie piwnice. Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł37 m² 15 641,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam Na sprzedaż mieszkanie w zielonej okolicy pod blokiem park, a 5min pieszo Pole Mokotowskie. Okolica cicha, świetnie skomunikowana z całą częścią Warszawy. Mieszkanie na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61,20 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) ok. 63 m2 położone na II piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

1 095 000 zł79 m² 13 878,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone przy ul. Obornickiej. Nieruchomość została oddana do użytku w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

500 000 zł46 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: piękne mieszkanie 2 pokojowe w głębi osiedla, w nowym budynku przy ul. Piotrkowskiej Osiedle: strefa Progress znanego developera okam 2 pokoje Z loggią | nowe osiedle strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

779 700 zł63 m² 12 340,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 przy ul. Szkockiej we Wrocławiu. W Mieszkaniu został wykonany remont generalny i jest ono gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dębice

Dębice,zachodniopomorskie

159 000 zł68 m² 2 348,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 położone na II pietrze w niskim budynku wielorodzinnym we wsi Dębice, gmina Maszewo, powiat Goleniowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

488 000 zł30 m² 16 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Apartament z potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

839 070 zł35 m² 23 722,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska. Lokal idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m , zlokalizowany w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Wojciecha Szczepaniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

499 500 zł42 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najlepsza lokalizacja w Szczecinie! realny model biznesowy dla tego mieszkania (na podstawie innych nowych mieszkań w Centrum Szczecina i kilku innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Smoluchowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 167 590 zł49 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończony pod klucz apartament inwestycyjny - Gdańsk Aniołki, jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. Lokal o powierzchni 48,68m2 z loggia o powierzchni 5,96m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł42 m² 9 597,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Zawadzkiego, w niskim, zadbanym budynku na 1. piętrze. Lokal posiada dwustronną ekspozycję okien (wschód zachód), co zapewnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij