dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze w bloku, po generalnym remoncie! doskonała lokalizacja ul. Szarych Szeregów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Poznań,wielkopolskie

824 000 zł44 m² 18 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji Nieruchomość od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera oferta limitowana! Najbardziej prestiżowy adres - Elegancka Kamienica usytuowana w sercu Poznania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł72 m² 9 059,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 4-pokojowe, idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort przestrzeni oraz wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż: powierzchnia: 45,46 m użytkowej + balkon i duża piwnica Rozkład pomieszczeń: przedpokój 2 pokoje Jasna kuchnia Łazienka z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Poznań,wielkopolskie

648 000 zł64 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1997 roku, na spokojnym i zielonym osiedlu Zygmunta Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

741 160 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

975 460 zł60 m² 16 260,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Przystań Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

834 679 zł37 m² 22 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana jest w ścisłym centrum w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł78 m² 21 154,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowe do zamieszkania, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł49 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe o pow 48,8m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Świeżo po remoncie w dzielnicy krzyki/borek niedaleko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,50 m 2 w Fordonie. Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł46 m² 17 063,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,26m2 w świetnej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

639 550 zł43 m² 14 873,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Ciepłej w Białymstoku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

587 156 zł44 m² 13 299,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji | Cena do Negocjacji | IV Kwartał 2026 | Narożne Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz sobie pozwolić i zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł36 m² 8 615,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 35,98 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

340 000 zł50 m² 6 867,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na piętrze z balkonem jasne wnętrza, spokojna okolica. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na piętrze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

429 400 zł36 m² 11 764,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,5 m , położonego na trzecim piętrze bloku z windą przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

546 000 zł103 m² 5 300,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.105m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie W kultowym falowcu na przymorzu! mieszkanie: nieruchomość składa się z ustawnego salonu, dwóch oddzielnych sypialni, funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

568 440 zł52 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Płock,mazowieckie

322 000 zł36 m² 8 892,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja Witam posiadam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 36, 21m2 położone na 1 piętrze w trzy piętrowym bloku na Skłodowskiej z oknami na stronę północno-wschodnia. Mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł46 m² 14 182,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? Zapraszam na ul. Tadeusza Sygietyńskiego do spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Dlaczego warto wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 12 021,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem na wrocławskich Złotnikach. Powierzchnia mieszkania to 55,65 m , posiada oddzielną kuchnię, balkon i pomieszczenie użytkowe. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

720 000 zł68 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Lilli Wenedy w Krakowie. Nieruchomość: na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

636 770 zł69 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły- tel! Gotowe mieszkanie od dewelopera - świetna lokalizacja i komfort życia! Na sprzedaż gotowe mieszkanie od dewelopera, położone w cichym i spokojnym miejscu, zaledwie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 832 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Krzykach | ul. Wandy | 46,68 m | 3 piętro Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,68 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł21 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 21 m w kamienicy z 1905 roku. Znajduje się na trzecim piętrze, a jego wyposażenie obejmuje pralkę i lodówkę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

465 000 zł27 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 27mkw przy ul.Kazimierza Wielkiego w Krakowie (Łobzów). Mieszkanie na 3cim piętrze w 4o piętrowym bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gniezno,wielkopolskie

323 000 zł48 m² 6 659,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim wygoda i potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m , usytuowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł97 m² 19 518,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 900 zł30 m² 4 957,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,24m2 i całkowitej 31,98m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

330 000 zł45 m² 7 410,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem funkcjonalny układ, spokojna okolica. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie do wprowadzenia.Na podłogach położono panele,na ścianach gładzie. W cenie zostaje zabudowa kuchni.Łazienka toaleta razem. Super lokalizacja. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Badurskiego

Kraków,małopolskie

960 734 zł71 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Podgórzu Duchackim przy ul. Badurskiego Lokalizacja: lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, wygodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł45 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica 12 lutego 30, 3 pokoje, IV piętro, mieszkanie po generalnym remoncie. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Elblągu.