dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

1 699 000 zł100 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament premium na ostatnim piętrze | 3 tarasy | prywatna winda do mieszkania Wyjątkowa nieruchomość dla najbardziej wymagających - apartament o powierzchni 100,12 m (84,89 m w kw),.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł37,80 m² 6 005,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rydułtowy | 2 pokoje | 37,8 m | po remoncie | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez dodatkowych nakładów? A może rozważasz zakup pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

914 400 zł40,64 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kraków - Stare Miasto, ul. Wita Stwosza | 40,64 m | 1 pokój z balkonem I parter Na sprzedaż jasne, nowoczesne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Wita Stwosza, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł31,81 m² 13 486,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 32 m2 na parterze budynku z 2011 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie Obiekt położony w odległości ok. 300 m do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 51,31 m ul. Hubska, wrocław-Krzyki Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone i umeblowane! Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 51,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

681 000 zł31,82 m² 21 401,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 31.82m 2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku, w okolicy ul. Michała Drzymały. Blok położony na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92,50 m² 8 421,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej i bardzo cenionej lokalizacji Osiedle Stylowe w Niemczu, przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 93,25 m2, które znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku z 2010 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł98,60 m² 9 127,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego usytuowanego w samym centrum miasta, w pobliżu sądu, na I piętrze urokliwej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż apartament W dzielnicy skiereszewo! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej w budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł72,80 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronny apartament z antresolą i dużym balkonem o powierzchni 72,8 m , położony w sercu Międzyzdrojów przy Placu Neptuna. Do plaży zaledwie 500 metrów!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 129 zł28,95 m² 23 285,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Mokotowie blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,33 m² 9 116,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duże mieszkanie na parterze w Gdyni! lokalizacja: mieszkanie znajduję się na parterze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł64,88 m² 5 779,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Wyczerpach przy ul. Kontkiewicza w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej oraz licznych punktów handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem idealne dla pary lub singla! Skład mieszkania: -Pokój 1: przestronny i jasny, doskonały jako salon lub sypialnia. -Pokój 2: równie duży, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 900 zł67,50 m² 16 887,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego w wysokim standardzie mieszkanie 4 - pokojowe w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 936 zł34,93 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - wyróżniki: - cenie mieszkania: inteligentny system Smart House- bez dodatkowych opłat, pozwalający na oszczędność energii do 30 % - ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 678 zł46,71 m² 15 899,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji w dobrze skomunikowanej części Wildy. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oddzielna sypialnia łazienka przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z możliwością przejęcia użytkowania przydomowego garażu i ogródka. W mieszkaniu wydzielono: - salon z aneksem kuchennym - pokój, - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 880 zł82,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,32 m² 9 929,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz Tychy, ul. Biblioteczna 26 Powierzchnia: 45,32 m Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Piętro: 2 Na sprzedaż mieszkanie, które możesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,68 m² 10 767,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,68 m2, znajdujące się w spokojnej miejscowości, niedaleko Dziwnówka - 2,5 km od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,60 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,6m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu Kołobrzeskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2000 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy domów jednorodzinnych I lasu W małym kacku Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza Unii Europejskiej! Prezentujemy do zakupu mieszkanie idealne dla singla lub inwestycyjnie pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bałkańskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone na dzielnicy Węglin Południowy, usytuowane na 4 piętrze z 5 w bloku z 2024 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł43,70 m² 2 723,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie do remontu Świebodzice ul. Bolesława prusa Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,70m2 w Świebodzicach,ul.B.Prusa Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Osiedle Europejskie to jedna z najbardziej cenionych i dynamicznie rozwijających się części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 560 zł55,24 m² 16 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkania z Garażem ulica Szarotki w Krakowie zapraszamy do zapoznania się z oferta nowoczesnych, komfotrtowych mieszkań położonych przy ulicy Szarotki w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł60,02 m² 12 995,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Półwieś w Opolu przy ul. Partyzanckiej. Nieruchomość znajdującą się na II piętrze stanowi apartament.