dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamknięte, ładnie zagospodarowane, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

698 000 zł52 m² 13 451,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51,50m2 znajdujący się w podkrakowskich Myślenicach (30 km od centrum Krakowa). Mieszkanie jest wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł63 m² 7 035,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Stanisława Żółkiewicza. Wejście do lokalu prowadzi od dziedzińca, co zapewnia większy spokój i prywatność. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł61 m² 6 290,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,20 m2 położone na parterze w niskim jednopiętrowym bloku mieszkalnym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem | orunia | blisko parku oruńskiego | świetna komunikacja Z centrum Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Katowice,śląskie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Katowicach, w dzielnicy Bogucice, przy ul. Podhalańskiej. Lokal o powierzchni 73 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 104 000 zł57 m² 19 300,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się na komfortowym, nowoczesnym osiedlu w chętnie wybieranej inwestycji Budimex, z eleganckimi częściami wspólnymi i wygodnymi jasnymi mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

475 000 zł69 m² 6 846,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - piękne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie z loggią - Koszalin, ul. Orla Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

329 000 zł47 m² 6 970,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m2, zlokalizowane w bloku przy ul. Rzemieślniczej w Koszalinie!329.000 zł! Wyjątkowa okazja! W cenie typowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

525 000 zł47 m² 11 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Parter z ogródkiem - rzadkość na rynku | Wysoki standard Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Bolszewie o powierzchni 46,60 m2, położone na parterze, z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł48 m² 10 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz 2-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych? Bardzo dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie idealne mieszkanie! 2 pokoje poszukiwany metraż częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Chopina 2 32 m Cena: 199 000 pln Powierzchnia: 34 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

479 000 zł56 m² 8 599,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje dla rodziny 2+2! jasne, ustawne, gotowe na nowe pomysły! Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł75 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas 75 m2 przy ul. Klonowica | 3 pokoje z możliwością 4 | Balkon | Parking | Zadzwoń i umów się na prezentację Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł39 m² 21 802 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Miechów

Miechów,małopolskie

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w stanie deweloperskim w miejscowości Żarnowiec, 10 min. drogi od Wolbromia, 20 minut drogi od Miechowa! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudolska

Kraków,małopolskie

510 000 zł29 m² 17 782 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Interesujące 2-pokojowe mieszkanie do wejścia o powierzchni 29 mkw. położone przy ul. Sudolskiej na Prądniku Czerwonym. 2020 r. - generalny remont. 2026 r. - odświeżenie. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poronińska

Szczecin,zachodniopomorskie

895 000 zł79 m² 11 346,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 78,88 m2, zlokalizowanego w zacisznym miejscu willowej części Gumieniec. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł47 m² 6 772,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! super widok! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 ,1m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nagórskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł63 m² 15 079,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gocławia jednej z najbardziej funkcjonalnych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 739,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,60 m , położone na osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

699 000 zł46 m² 15 091 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do oferty nieruchomości na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

415 000 zł34 m² 12 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z ogródkiem Gdańsk, ul. Kazimierza Wielkiego Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł65 m² 11 498,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 65,14 m znajdujące się przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 7/7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym 57,40 m na 11 (ostatnim) piętrze przy ulicy Mickiewicza. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 033 zł63 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł94 m² 18 074,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

770 000 zł84 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Wieliczce. Lokal jest gotowy do odbioru i idealnie sprawdzi się dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł62 m² 11 237,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

865 000 zł71 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właściciela. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

581 744 zł40 m² 14 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

719 900 zł49 m² 14 694,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne wszystko nowe po kapitalnym remoncie 3 niezależne pokoje osobna kuchnia Z oknem wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu, w pełni wyposażone i umeblowane tak jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł48 m² 14 672 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| do sprzedania nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie, o pow. 47,71 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu, przy ul. Starodomaszowskiej w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł20 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W ofercie do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 20,10 mkw położone na piątym piętrze w ocieplonym i zadbanym wieżowcu - nowe windy, klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koziegłowy,wielkopolskie

349 000 zł38 m² 9 281,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka w Koziegłowach pod Poznaniem Oferujemy funkcjonalne i jasne mieszkanie z zachodnią wystawą okien, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł72 m² 12 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta - przestrzeń, styl i spokój. Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m (+ dodatkowy pokój 14,7m2) , położone na 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij