dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 333 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł71 m² 1 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w super układzie 3/1 z dodatkową komórką w mieszkaniu Czteropokojowe mieszkanie na idealnym 2 pietrze. Nieruchomość posadowiona w samym centrum miasta, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

584 870 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,99m2 zlokalizowane w dzielnicy Kazimierz. Miejsce idealne dla osób, które poszukują mieszkania jako opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

356 812 zł31 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany przez Biuro Projektów Lewicki Łatak autorów słynnego projektu przebudowy pobliskiego placu Bohaterów Getta. W budynku powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł102 m² 8 282,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Luksusowe mieszkanie w kameralnym, nowym bloku na Chomiczówce (bielany, renesansowa). Obecnie 3 pok.- istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu 4 pokojowego. Pomieszczenia: (1)pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł56 m² 5 345,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego przy ul. Petofiego w 4-piętrowym bloku na 4 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Ulica Petofiego ulokowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 653 zł73 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osiedle zdrojowe - II etap lokalizacja Jastrzębie-Zdrój, ulica Podmiejska Osiedle Zdrojowe to nowoczesny, czterokondygnacyjny blok mieszkalny o podwyższonym standardzie z miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł34 m² 4 331,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przyjemne mieszkanie na drugim piętrze w bloku ,w bardzo bliskim sąsiedztwie Opery Nova. Mieszkanie ma łącznie 34,4m2 ,pokój 24,2m2, kuchnia 5,8m2, łazienka 3,0m2, przedpokój 1,4m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

674 335 zł87 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieplaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł78 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 3 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł33 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży przytulne, ciepłe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane na 3 pietrze bloku z windą, w bliskim sąsiedztwie akademii ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

283 904 zł49 m² 5 793,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 01.04.2017 Bardzo ciekawa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł118 m² 1 686,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha. Powierzchnia: 118 m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni ze spiżarką, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

159 000 zł76 m² 2 092,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji mieszkania - 76m2 Mieszkanie jest bardzo ustawne i przestrzenne usytuowane na parterze 4-piętrowego ocieplonego bloku. Składa się z trzech dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

88 000 zł44 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice. Mieszkanie położone na drugim piętrze 3-piętrowego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładny apartament mieszkalny, kompletnie wyposażony I umeblowany. Mieszkanie- 2 pokojowe o pow. 59 m2, położone na 2 piętrze, w III piętrowym budynku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe pięcioletnie, ładne, zadbane, przestronne, trzy pokojowe mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy J. Gagarina (muchobór Wielki) w zielonej okolicy i ze spokojnymi sąsiadami. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum w pełni rozkładowe o pow.34m2.Składa się z 1 pokoju z wyjściem na balkon,oddzielnej widnej kuchni,łazienki,przedpokoju.Mieszkanie po remoncie, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

215 000 zł82 m² 2 621,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy o sprzedaży duże, wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji! Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na przestronny salon z dwoma oknami skierowanymi na południe. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pejzażowa

Kraków,małopolskie

435 000 zł79 m² 5 532,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania apartamenty w kameralnej inwestycji/ Bronowice Wielkie okolica ul.Pejzażowa/ Na Polach. Komfortowe apartamenty w kameralnej inwestycji, w spokojnym sąsiedztwie, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

182 148 zł42 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

# nowoczesny, czteroklatkowy budynek z mieszkaniami w metrażach od 28m2 do 84m2. Wykończenie lokali - stan deweloperski. Na podłogach wylewki, ściany - tynki maszynowe gipsowe, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

179 938 zł25 m² 7 299,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis Przytulna kawalerka z dużym pokojem dziennym Praga Południe. Prowizja 0%. Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do 20% Komunikacja: rondo Wiatraczna: tramwaje oraz autobusy - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł53 m² 5 668,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny , wielorodzinny z garażem podziemnym. Został usytuowany na działce o powierzchni około 6 100 m2. Dojazd do nieruchomości odbywać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie,bardzo zadbane na 2 piętrze,umeblowane,wyposażone w dobry sprzęt agd,ciche.Blok 10 piętrowy,2 nowe windy,zadbany,ocieplony.Dużo zieleni,nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

221 000 zł30 m² 7 491,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) Mieszkanie o pow.29 m2 z Balkonem - W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI na Bemowie w pobliżu Fortów Bema Bardzo ładny rozkład - okna mieszkania wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Kraków,małopolskie

595 000 zł138 m² 4 311,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! oferta rynku pierwotnego - kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie II poziomowe znajdujące się w kameralnym budynku w cichej, spokojnej okolicy Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

590 224 zł80 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nasza oferta prezentuję mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż, zlokalizowane w samym sercu Starego Podgórza w bliskiej odległości od Kazimierza i Starego Miasta. Apartament o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

222 000 zł24 m² 9 132,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funcjonalna kawalerka Idelana na start lub pod zakup inwestycyjny Pokoj 17,15m2 Hol z aneksem kuchennum 3.5m istnieje mozliwosc połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

249 000 zł60 m² 4 136,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie W centrum świdnika - na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Świdnika, mieszkanie składa się z 3 nieprzechodnich pokoi o pow. 18, 12 i 8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Witam Państwa, przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego do wprowadzenia mieszkania w poszukiwanej lokalizacji, blisko pkp Legionowo. Lokal składa się z przestronnego salonu z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

485 344 zł52 m² 9 326,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 z oddzielną widną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 8-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ruczaj

Kraków,małopolskie

273 818 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w cichym zakątku Ruczaju. Inwestycja to pięciopiętrowy budynek, w którym zaplanowano 42 lokale mieszkalne o najbardziej popularnych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

502 267 zł78 m² 6 399,12 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Prezentuję Państwu mieszkanie w bardzo ciekawej, nowopowstającej inwestycji deweloperskiej, która została stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służbowa

Łódź,łódzkie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 008 zł43 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Śródmieściu w pełni rozkładowe w bloku na 4 piętrze o pow.38m2.Składa się z 2 pokoi,oddzielnej widnej kuchni,łazienki,przedpokoju.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

183 000 zł53 m² 3 452,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, Krowodrza

Kraków,małopolskie

333 111 zł32 m² 10 531,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W naszej ofercie mieszkanie 2-pokojowe. Zlokalizowane w centrum miasta. Bardzo dobra opcja inwestycyjna. Mieszkania w tym miejscu wynajmują się bardzo szybko i korzystnie finansowo. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

598 000 zł80 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży nowocześnie zaaranżowane, przestronne, 80metrowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Chełmońskiego. Położone jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku znajdującego się.