dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

550 000 zł57 m² 9 681,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 znajdujące się na Osiedlu Białostoczek. Lokal znajduje się na najwyższym - 3 piętrze, w niskim bloku, wybudowanym w 2013 roku. Bardzo spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 60M2, 3 pokoje, pruszków, ul.JASNA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Tuplice,lubuskie

110 000 zł52 m² 2 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Tuplicach przy ul. 9-go Maja. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z których jeden jest przechodni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrklowa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł51 m² 11 230,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne, po generalnym remoncie, świetnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Gocławia. Jeżeli nadal wynajmujesz, a cena czynszu znowu wzrosła, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: cegła, blok po remoncie; Dodatkowo: nie ma windy, piwnica, Plac Zabaw; W pobliżu: apteki, banki, bankomat, park, ośrodek zdrowia, plac targowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

449 000 zł37 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Podgórzu Duchackim 10 min spacerkiem od Centrum Handlowego Bonarka City Center. Oddanie mieszkań: III kwartał 2023 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 040 760 zł87 m² 11 984,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Czteropokojowe mieszkanie z tarasem w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Metraż: 86,84 M2 taras: 11,34 M2 balkon: 5,27 M2 piętro 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduty Ordona

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł54 m² 8 860,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie o metrażu użytkowym 54,17m2 zlokalizowane w dzielnicy Pogodno przy ul. Reduty Ordona, na nieruchomość składają się: - pokój 11m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł55 m² 10 725,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium/krzyki-ołtaszyn/2pok/55m2/top Do sprzedania przytulne 2-pokojowe m/ 55m2 mieszkanie, które idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem - lokalizacja blisko autostrady A4 oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

473 000 zł45 m² 10 600,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Powierzchnia użytkowa: 44,62 M2 Loggia: 4,60 m2 Piętro 1 z 5 Cena mieszkania: 473 000 pln Możliwość aranżacji 3 pokoi Stanowisko postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

269 900 zł53 m² 5 092,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4 położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Pomorskiej. Powierzchnia 53 m2 w skład wchodzą trzy nieprzejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

507 475 zł53 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw108-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 53 m2 Cena: 507 475 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

209 781 zł33 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja sprawdzonego inwestora Arenda Park to inwestycja obejmująca pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z funkcjonalnie oddzieloną częścią o przeznaczeniu komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu Z widokiem na morze! Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z balkonem i niesamowitym widokiem na morze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga na Bystre

Zakopane,małopolskie

1 184 550 zł79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż pięknie położony 3-pokojowy apartament z widokiem na Giewont! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, jasne i przestronne, bardzo ciche. 2min piechotą do Ronda Jana Pawła, 20min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

482 000 zł46 m² 10 586,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XVI Bieńczyce

Kraków,małopolskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy oddzielne pokoje po remoncie, balkon, piwnica, os.NIEPODLEGŁOŚCI (BIEŃCZYCE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

585 549 zł57 m² 10 299,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż mieszkanie 3-pok. w inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim. Za realizacje przedsięwzięcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł94 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław Stare Miasto, okolice Rynku. Do sprzedaży dwustronny lokal mieszkalny o pow. 94m2. Możliwość zrobienia z tego dwóch mieszkań. W tej chwili są tu cztery pokoje (30m2, 30m2, 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

549 813 zł48 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje Z tarasem /przy parku/15 min do centrum oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. 2 pokoje/taras/20minut do centrum 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

290 000 zł42 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum mieszkanie Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 42,4 m2, jest w pełni rozkładowe oraz dwustronne. Mieszkanie jest bardzo ciepłe, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

472 076 zł47 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Bytom,śląskie

72 000 zł35 m² 2 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Kołłątaja 1/18 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł81 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam apartament 80 mkw z tarasem 70 mkw w centrum miasta! 2 pokojowy apartament o powierzchni 80,6 mkw , usytuowany na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku. Apartament jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 329 000 zł111 m² 11 954,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam w stanie deweloperskim piękne czteropokojowe mieszkanie z dużym bo aż 22m2 balkonem w pobliżu centrum. Oferowane mieszkanie znajduję się ósmym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł30 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

2017 r. /30,40m2 / kawalerka z balkonem /grabiszyn Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 30,40 m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w budynku z 2017 r. Inwestycja kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł29 m² 7 849,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam zakup studio w zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, a zarazem w spokojnym miejscu - przy ul. Św. Wojciech 30. Komfortowe warunki mieszkania w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie z balkonem. Lokal położony jest na trzecim piętrze zadbanego bloku. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł61 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe na wrocławskim Gądowie. Oferowana nieruchomość znajduje się jednym z najlepszych osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu, oferującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

473 000 zł45 m² 10 600,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

434 000 zł51 m² 8 563,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pruszcz Gdański - Osiedle Bursztynowe Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, na II piętrze w budynku z 2008 roku. Komfort podnosi duży słoneczny balkon. Okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Białystok,podlaskie

299 500 zł30 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** po generalnym remoncie *** *** Z garderobą *** *** Z pełnym agd kuchni *** Polecam nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

428 377 zł42 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc (2%), balkon ok. 3 m2 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się w samym centrum Piastowa. Inwestycja ukończona w 2022 roku, w związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Rzeszów,podkarpackie

235 336 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka w tej lokalizacji to idealna inwestycja ul. Architektów w Rzeszowie. Inwestycja będzie składała się z 2 bloków, między którymi powstanie wspólny dziedziniec. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwardii Ludowej WRN

Ciechanów,mazowieckie

249 000 zł51 m² 4 844 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Ciechanowie o powierzchni 51,40m2. Mieszkanie wymaga gruntownego odświeżenia, szczególnie jeśli chodzi o kuchnię. Elektryka w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

47 m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentynowicz

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

359 000 zł35 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 35,3M2, 2 pokoje, konstancin-jeziorna, ul.ANNY WALENTYNOWICZ REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63 m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, w 10 piętrowym budynku z wielkiej płyty. Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleska

Mikołów,śląskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dziękuje za zainteresowanie ogłoszeniem i szanując czas czytającego od razu przechodzę do konkretów: z najważniejszych informacji: - bez pośredników - ul. Podleska 1 - 1 piętro - 59,4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

2-pokojowe, ciche mieszkanie w kamienicy z 1921 r. w świetnej lokalizacji przy Mazowieckiej Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stuchowo

Stuchowo,zachodniopomorskie

229 000 zł50 m² 4 626,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 17 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno w Stuchowie. Nieruchomość o powierzchni 49.50 m2 znajdujące się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij