dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

65 000 zł34 m² 1 940,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze, atrakcyjna lokalizacja. Powierzchnia mieszkania 33,5m 2 , dwa pokoje w tym jedne z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokoje sypialnia, mały pokoik i salon z kuchnią. Jest po generalnym remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna, wygładzone ściany, podwieszone sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

86 900 zł38 m² 2 286,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Armii Krajowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 38 m. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

295 533 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja na Prądniku Czerwonym w Krakowie to sześciopiętrowy budynek wielorodzinny, z parterem usługowym i podziemnym garażem z miejscami postojowymi. Położenie gwarantuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

180 000 zł55 m² 3 254,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiżowe M-4 chabrowa 175 000 Prestige Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-4 położone na drugim piętrze bloku przy ul. Chabrowej w Rybniku z balkonem po remoncie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł58 m² 7 497,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł53 m² 8 672,70 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjny apartament w idealnie skomunikowanym miejscu na Ochocie Nowoczesny budynek wybudowany po 2000 roku. Mieszkanie na ostatnim piętrze, duży balkon ok 11 m2. Piękny widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Niski czteropiętrowy budynek z lat 50-tych u zbiegu ulic Odyńca i Baboszewskiej. Zadbany, po wszelkich remontach, ociepleniu i odnowieniu elewacji. Czyste i odnowione klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł84 m² 10 136,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

DO natychmiastowego odbioru - apartament wykończony pod klucz Atrakcyjny, dwustronny, rozkładowy apartament z rynku pierwotnego wykończone w wysokim standardzie do natychmiastowego odbioru Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

130 000 zł32 m² 4 024,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania na Oś. Westerplatte. Mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Warszawa,mazowieckie

537 000 zł77 m² 6 974,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia kw znajduje się na iiip. w IV p. budynku rama H /bez windy/ 4 pokoje: 20/14,5/12 / 9, kuchnia oddzielna 6m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

317 000 zł48 m² 6 651,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej kawalerki znajdującej się w prestiżowej inwestycji o uroczej lokalizacji w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł62 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie położone w cichej otoczonej zielenią okolicy .W okolicy ścieżki rowerowe , park Balaton.Dobry dojazd do Centrum 20 min. Dwie sypialnie 12 m i 9m salon 20m ,kuchnia wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

456 739 zł65 m² 7 030 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krakowskie Nieruchomości polecają mieszkania na sprzedaż/ Stare Podgórze w okolicy ul. Limanowskiego/ Św. Kingi. Proponujemy Państwu mieszkania w nowej inwestycji na Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

85 000 zł73 m² 1 158,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - unisław śląski Na sprzedaż mieszkanie w Unisławiu Śląskim. Nieruchomość o łącznej powierzchni 73,40 m2 w tym powierzchni użytkowej 46,20 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

382 500 zł54 m² 7 018,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł124 m² 4 556,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Kup bez prowizji! Interesujące, dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym bloku na strzeżonym osiedlu. Lokal zajmuje 3 i 4 piętro budynku. Na pierwszym poziomie mamy salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł83 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienica w centrum miasta. Parter. Lokalizacja dobra również pod wynajem. Mieszkanie rozkladowe, przestronne, ustawne. Pokoje: 20, 20, 16mkw, kuchnia: 8mkw, łazienka z wc: 5mkw. Garderoba: 4mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

150 000 zł57 m² 2 650,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu górnym W pile! Mieszkanie o powierzchni 56,60 m 2 Pokój o powierzchni 17,3 m 2 Pokój o powierzchni 14,5 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

219 769 zł36 m² 6 155,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu ofertę 53 mieszkań w nowej inwestycji firmy dom.NB zlokalizowanej przy ul. Zalesie 44. Budynek liczyć będzie 4 kondygnacje, a w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

542 117 zł72 m² 7 499,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 72m2 w nowej inwestycji na Podgórzu. Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na piątym piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

246 990 zł40 m² 6 252,91 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie o pow. 39,5 m w Piasecznie, mieszczące się w budynku apartamentowca Sand City Tower. Mieszkanie studio z aneksem kuchennym oraz wydzieloną sypialnią; meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnicza

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł102 m² 7 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie jasne i przestronne, podłogi w pokojach wykończone drewnem jesionowym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbie

Kraków,małopolskie

232 932 zł39 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący płaci 0 % prowizji. Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy płaszów/dąbie. Nieruchomość o powierzchni 39,48 m2 składa się z sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

382 811 zł49 m² 7 830,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,89m2 w nowej inwestycji na Podgórzu. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku wykonanego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

284 900 zł60 m² 4 720,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta bez prowizji od Kupującego. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 60.36 m2, usytuowane na 3 piętrze, składające się z 2 niezależnych pokoi, samodzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

175 000 zł50 m² 3 532,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na osiedlu Południe. Blok ocieplony z ładnie zagospodarowanym otoczeniem, placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

315 000 zł90 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedania dwupoziomowy apartament z ogrodem, składający się z następujących pomieszczeń: parter 1.Salon + aneks kuchenny - 30,60 m2 2.WC- 1,90 m2 3.Schowek- 4,60 m2 4.Korytarz-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do obejrzenia atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego położonego przy ul. Grota Roweckiego ( okolicy ul. Kapelanka). Mieszkanie o powierzchni 62,8m2 znajdujące się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł71 m² 1 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w super układzie 3/1 z dodatkową komórką w mieszkaniu Czteropokojowe mieszkanie na idealnym 2 pietrze. Nieruchomość posadowiona w samym centrum miasta, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

584 870 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,99m2 zlokalizowane w dzielnicy Kazimierz. Miejsce idealne dla osób, które poszukują mieszkania jako opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

356 812 zł31 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany przez Biuro Projektów Lewicki Łatak autorów słynnego projektu przebudowy pobliskiego placu Bohaterów Getta. W budynku powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł102 m² 8 282,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Luksusowe mieszkanie w kameralnym, nowym bloku na Chomiczówce (bielany, renesansowa). Obecnie 3 pok.- istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu 4 pokojowego. Pomieszczenia: (1)pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł56 m² 5 345,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego przy ul. Petofiego w 4-piętrowym bloku na 4 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Ulica Petofiego ulokowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 653 zł73 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osiedle zdrojowe - II etap lokalizacja Jastrzębie-Zdrój, ulica Podmiejska Osiedle Zdrojowe to nowoczesny, czterokondygnacyjny blok mieszkalny o podwyższonym standardzie z miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł34 m² 4 331,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przyjemne mieszkanie na drugim piętrze w bloku ,w bardzo bliskim sąsiedztwie Opery Nova. Mieszkanie ma łącznie 34,4m2 ,pokój 24,2m2, kuchnia 5,8m2, łazienka 3,0m2, przedpokój 1,4m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

674 335 zł87 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieplaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł78 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 3 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł33 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży przytulne, ciepłe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane na 3 pietrze bloku z windą, w bliskim sąsiedztwie akademii ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

283 904 zł49 m² 5 793,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 01.04.2017 Bardzo ciekawa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł118 m² 1 686,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha. Powierzchnia: 118 m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni ze spiżarką, łazienki z wc, przedpokoju.