dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

2 870 000 zł115 m² 24 965,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Zabytkowa, przedwojenna kamienica na Warszawskim Powiślu, której mieszkańcy byli świadkami i uczestnikami Powstania Warszawskiego. W tej kamienicy była ukryta powstańcza radiostacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

525 000 zł28 m² 19 028,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazańska

Łomża,podlaskie

934 240 zł117 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 116,78 m znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2009 roku. Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o pow. 8,20m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł53 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,9 m , idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal znajduje się na ostatnim, 4. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Białystok,podlaskie

434 554 zł34 m² 12 595,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,5 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Bohaterów Getta 11 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

267 000 zł26 m² 10 152,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

865 000 zł73 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam gorąco! Piękne, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe, 73,15 m2, z balkonem 9,6 m2 i tarasem 11 m2. Budynek z 2006 roku, bardzo zadbany, osiedle ogrodzone i monitorowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

809 000 zł42 m² 19 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim? Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na wizytę! Atuty: - świetna lokalizacja, - dla mieszkańców inwestycji siłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Luboszycka

Opole,opolskie

485 000 zł62 m² 7 866,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62 m z potencjałem! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

3 520 000 zł80 m² 44 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament do sprzedaży w prestiżowej, nowej inwestycji Rezydencja Emilii Plater, zlokalizowanej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 000 zł46 m² 7 183,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Widne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000-lecie,blok przy Parku i przy aquapark opis nieruchomości Lokal 45,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

429 000 zł45 m² 9 554,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,90 m , zlokalizowane na 2. piętrze ocieplonego bloku z 1978 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego, dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

616 574 zł64 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

231 904 zł26 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka na drugim piętrze z balkonem! Stan deweloper ski. Metraż to 25,77m2 plus balkon 4,80m2. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. W budynku dostępne komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł32 m² 18 547,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawne i funkcjonalne mieszkanie o wyjątkowo praktycznym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w fazie Rezerwacji! Przedstawiam państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, z klimatyzacją, widokiem na zieleń i dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36m2, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Nieruchomość położona jest przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

999 000 zł58 m² 17 164,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 58,20 m . Rozkład: - aneks kuchenny z salonem, - 2 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyłom

Poznań,wielkopolskie

707 940 zł51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

8Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje: 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam kawalerkę 27 m2, 12 piętro, windy, balkon z widokiem na Ślęże. Lokal składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 948 zł59 m² 13 338,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ważne: brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Są również dostępne inne mieszkania na tej inwestycji: oferujemy komfortowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 064 375 zł70 m² 15 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży mieszkania osiedle widok Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego, docieplonego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

616 296 zł39 m² 15 802,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Piaseczno,mazowieckie

645 000 zł72 m² 8 983,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Super oferta - 4 pokoje - przestrzeń , prywatność tuż obok warszawy doskonała, wyjątkowa wręcz idealna lokalizacja! Na sprzedaż piękne mieszkanie położone w urokliwym Piasecznie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł43 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł68 m² 8 512,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie trzypokojowe zadbane z dużym balkonem, umeblowane w bloku z cegły na Kapuściskach. Polecam gotowe do zamieszkania! Położone na osiedlu w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł49 m² 11 045,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Poznania 48,8 m , 13 piętro Poznań, os. Tysiąclecia 70 Polecam do zakupu jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania, które znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, znajdującym się przy ul. Janickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

429 312 zł45 m² 9 474,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-4, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, rozkładowego apartamentu o powierzchni 94,55 m , położonego na 2. piętrze zadbanego budynku. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

833 869 zł45 m² 18 460,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja oddana do użytku Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wysokiej klasy apartament o powierzchni 45,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

875 000 zł65 m² 13 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie W ramach tej inwesycji *** gotowe do odbioru *** bez prowizji bez podatku od czynnosci cywilno-prawnych bezpośrednio od dewelopera *** Mieszkanie: do dowolnej aranżacji miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł41 m² 18 135,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 2 pokoje, bemowo/wola, blisko M2, ciche, zachód, garaż podziemny, komórka obok lokalu, klimatyzacja, bez prowizji. Sprzedaż obejmuje mieszkanie z komórką lokatorską oraz opcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdynia,pomorskie

749 000 zł56 m² 13 370,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni. To idealna propozycja dla osób ceniących współczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł55 m² 12 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Osiedle ogrodzone, wjazdy zamknięte szlabanami tylko dla mieszkańców. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł37 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Przytulne mieszkanie w kamienicy w centrum Wejherowa - ul. Jana III Sobieskiego W specjalnej cenie promocyjnej!- tylko 299.000 zł, oszczędzasz aż 30.000 zł! Na sprzedaż 2- pokojowe.