dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

438 417 zł63 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| mieszkanie W szeregówce | 62.64 m2 | I PIĘTRO | 2 MIEJSCA PARKINGOWE | Mieszkania w szeregówkach przy ulicy Warneńczyka powinny zainteresować każdego kto szuka mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Równa

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przyjdź I zaproponuj swoje warunki transakcji! 120 mkw! 4 pokoje z salonem + kuchnia z jadalnią + 2 łazienki + wc + spiżarnia. Ta dobra oferta jest tylko u nas! Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł49 m² 5 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 49,47m2 - salon 20,38m2 - kuchnia 8,60m2 - sypialnia 11,39m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł65 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

409 000 zł58 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości sib Hejnał zaprasza na prezentacje mieszkania - 2 pokojowego - znajdującego się na parterze w 7 piętrowym budynku z 1998 roku zlokalizowanego przy Osiedlu bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

405 928 zł72 m² 5 599,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Dębickiej. Inwestycja podzielona na 17 segmentów dwu-lokalowych. Mieszkania posiadają dwa miejsca postojowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

249 000 zł48 m² 5 209,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok 48 m2, usytuowane na parterze niskiego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

400 000 zł38 m² 10 526 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu pięknego 2 pokojowego mieszkania przy ulicy Stawowej w zielonej dzielnicy Bronowice Niebywałym atutem jest lokalizacja na zamkniętym kameralnym, ogrodzonym osiedlu Bronowickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł40 m² 8 240,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka- mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Z ogródkiem ok.50mkwGłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń ogródekNieruchomość złożona z: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

386 000 zł50 m² 7 797,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 49,50 m2 zlokalizowanego na osiedlu jar w cenie 386 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: pełen rozkład / balkon Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48,8 m kw. na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

619 000 zł78 m² 7 935,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie na sprzedaż przestrzenne, rozkładowe, przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie, na parterze dwukondygnacyjnego, jednoklatkowego budynku z 2011 roku. Budynek znajduje się w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

100m2 potencjału inwestycyjnego i nie tylko! mieszkanie Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 100 m2. W mieszkaniu zmieniony został układ pomieszczeń i obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 164 500 zł85 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Odstąpię udział w nowej inwestycji - wkład na mieszkanie o powierzchni 85 m2 z tarasem i z miejscem postojowym, w kameralnym apartamentowcu na Marymoncie. Ulica Kolektorska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 082,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam, mieszkanie,3 Pokoje, 53m2,Bródno, malborska. Osoba do kontaktu: , mieszkanie trzypokojowe o klasycznym, modelowym rozkładzie tuż przyszłej stacji metra Kondratowicza. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36m2, na 1 piętrze, w nowym budownictwie, położone na osiedlu ogrodzonym, zamkniętym z automatyczna bramą. Usytuowane 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem znajdującego się przy ul. prof. Michała Bobrzyńskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż! Nowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rybnickiej, o powierzchni 45 m2 z balkonem. Zapoznaj się ze wirtualnym spacerem top 3 informacji O nieruchomości 1. Nowe, niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawlikowskiego

Kraków,małopolskie

950 000 zł90 m² 10 556 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 90 m2 znajdującego na trzecim piętrze bloku przy ul. Pawlikowskiego. W skład mieszkania wchodzą - 4 pokoje ( 26m2, 18m2, 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

358 000 zł31 m² 11 548,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Piękna zadbana kawalerka po remoncie o pow. 31 m2- położona w Warszawie okolice Jana III Sobieskiego róg Nałęczowskiej ( obok nowopowstałej inwestycji developerskiej) , na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł45 m² 10 889 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy ordona. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

366 100 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

515 654 zł83 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Super Oferta! Gotowe do odbioru , przestronne mieszkanie przy ulicy Awicenny! Idealne dla Rodziny! Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz klimatycznego wykończonego i wyposażonego mieszkania w dobrym standardzie na prestiżowym osiedlu. Dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie to aktualnie zdecydowanie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

313 680 zł39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie Bronowice Osiedle zlokalizowane jest w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, z której dojazd do centrum zajmuje jedynie kwadrans. Bezpośrednie sąsiedztwo Jurajskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

tel. Super mieszkanie W centrum! (ok. Ogrodu Botanicznego, placu Grunwaldzkiego) Budynek-otoczenie Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowej plombie z windą w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 90 m2, zlokalizowanego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

204 215 zł37 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy państwu do sprzedaży nowe mieszkania W kameralnym budynku na os. Zacisze. Mieszkania bez podatku pcc I prowizji dla biura W trzypiętrowym budynku powstanie 21 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie na Pradze Północ,2 pokoje, 47 m2, stalowa 39, duży balkon 6m2 Cesja bezpośrednio od dewelopera! Kupujący zwolniony z pcc 2% brutto! Nowe miejsce na Nowej Pradze Stalowa 39 to nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustroń ścisłe centrum Zapraszam na prezentację i do zakupu mieszkania położonego w centrum Ustronia na 4 piętrze z windą. Mieszkanie posiada wygodny układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

268 000 zł49 m² 5 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w centrum Wadowic. Lokal po generalnym remoncie o powierzchni 49 m2. Rozkład: 2 sypialnie, przedpokój, pokój który można wykorzystać jako jadalnie, bawialnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Wieliczka,małopolskie

559 000 zł141 m² 3 976,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wrzosowa polana centrum to kameralne i nowoczesne osiedle w zabudowie bliźniaczej oraz doskonałej lokalizacji w centrum Wieliczki. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Wieliczka,małopolskie

449 000 zł66 m² 6 758,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wrzosowa polana centrum to kameralne i nowoczesne osiedle w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w centrum Wieliczki. Oferujemy Państwu 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Najświętszej Marii Panny

Legnica,dolnośląskie

260 820 zł43 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję Państwu jedno z kilku dostępnych mieszkań znajdujących się w centrum Legnicy w apartamentowcu o nazwie Apartamenty Manhattan. Usytuowanie inwestycji apartamenty manhattan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

523 904 zł82 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w Podgórzu! Nowe mieszkania przy ul. Krygowskiego Spokojna i malownicza okolica Wysoki standard mieszkań Balkon lub ogródek przy każdym mieszkaniu Krakowskie Podgórze to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

320 000 zł54 m² 5 876 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Parter! 54,46 m2, 3 pokoje (2 niezależne oraz salon z aneksem kuchennym) dwustronne balkon do mieszkania przynależy komórka lokatorska - dodatkowe 1,84 m2 miejsca do przechowywania do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

320 000 zł58 m² 5 536 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie dwupoziomowe! Oferta ta dotyczy mieszkania 3 pokojowego o powierzchni całkowitej 57,73 m2, + II poziom ok 20 m2 pow.użytkowej co daje łącznie ok. 78 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

345 000 zł47 m² 7 403,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 46,6 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2007 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, słoneczne (okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 000 zł33 m² 8 413,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na ul. Hetmańskiej. Nieruchomość zlokalizowana na parterze niskiego budynku z 1950 roku. Świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

310 000 zł53 m² 5 849 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie Z ogródkiem! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,79 m2 które składa się z: doskonale doświetlonego i ustawnego salonu z gdzie jest wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym (bardzo ładny widok z okien). Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie objęte jest księgą wieczystą. Blok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij