dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

1 665 000 zł78 m² 21 483,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (38 m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż, gotowe, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie o powierzchni 50 m2, z balkonem, piwnicą i oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brzeg

Brzeg,opolskie

255 000 zł37 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze bloku. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

511 000 zł48 m² 10 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam dwustronne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł38 m² 14 880,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

469 000 zł46 m² 10 107,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Perłowa 3 pokojowe bezczynszowe mieszkaniew nowym budownictwie w Lubinie na ul. Perłowej (deweloper Urbex) o powierzchni użytkowej 46,4m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł74 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach - 74 m , idealne do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł27 m² 15 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- spokojna okolica! - Osobna kuchnia z oknem! - Balkon! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę o metrażu 26,8 m2 zlokalizowaną na Grabiszynie przy ul. Bzowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

440 000 zł74 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu rynku! Oferujemy niezwykłą nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum, idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

646 212 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 1 piętro, 58,80 m2, centrum miasta, 660 000 zł. PO wstępnym remoncie - do indywidualnego wykończenia. 58,80 m2: - pokój dzienny / salon, z wyjściem na balkon od strony podwórza, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł42 m² 14 964,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą, w samym sercu warszawskiego Ursynowa. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

520 000 zł63 m² 8 240,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentuję ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,1 m , położonego na 3. piętrze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi - Radogoszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzielna muranów Mieszkanie, które rośnie z człowiekiem. Dzielnica, która daje wolność. Adres, który czeka na kogoś wyjątkowego. Są miejsca, które nie potrzebują krzyczeć, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

496 051 zł28 m² 17 503,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji inwestycyjnej? Ta funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

470 000 zł49 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Opole, ul. Zwycięstwa Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Opola? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko komunikacji miejskiej, przystanek tramwajowy 4 min od bloku, dzięki czemu mamy świetny dojazd do pobliskich dzielnic, - dobry dojazd do Gdańska Głównego - w pobliżu plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Radwanice,dolnośląskie

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 900 zł60 m² 8 052,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Elbląga, przy ulicy Robotniczej 160. Idealne dla rodziny z dziećmi lub par, które cenią przestrzeń i wygodę. Lokalizacja ułatwia codzienne życie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł65 m² 19 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Warszawa od nowa Twoje serce bije w rytmie stolicy, a jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny, komfortowy styl z przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł48 m² 12 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Joker House Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym narożnym tarasem oraz miejscem parkingowym znajdujące się w dzielnicy Drabinianka przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

587 000 zł61 m² 9 696,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Okazja! lublin - bronowice- droga męczenników majdanka 55! Na sprzedaż unikatowe 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Klatka zabezpieczona jest domofonem, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbarska

Gryfów Śląski,dolnośląskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 47 m Gryfów Śląski, ul. Garbarska Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Opole,opolskie

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwazcja do 05.03.2026 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m, zaprojektowane z dużą dbałością o funkcjonalność, estetykę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

5 mieszkań na sprzedaż | 64 m | ogródek | 2 miejsca postojowe ul. Dworska | Cena: od 685 000 zł do 709 000 zł Nowoczesne mieszkania dla wymagających | 64 m + ogródek + 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Opole,opolskie

559 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To wnętrze zostało zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu z nutą eleganckiego minimalizmu. Bazą aranżacji jest ciepła podłoga o wyraźnym rysunku drewna, która nadaje wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Opole,opolskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na III piętrze budynku z wszystkimi mediami miejskimi. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem garażowym w prestiżowej dzielnicy Katowic! oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Piastowska 104, gdańsk (przymorze) Opis mieszkania: *powierzchnia: 38 m *liczba pokoi: 2 *układ: salon + sypialnia *ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

730 000 zł54 m² 13 458,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (z możliwością zmiany aranżacji na 3-pokojowe) o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 49 m kw, usytuowane na 4 z 4 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paska

Sulęcin,lubuskie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Sulęcinie. Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

348 000 zł40 m² 8 689,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 220,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone w górnej części Bielawy. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Tarnów,małopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż bez pośredników komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 84 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł14 m² 22 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Jeżeli szukasz niewielkiego mieszkania w miejscu, które łączy historię, zieleń i doskonałą komunikację, ta kawalerka o powierzchni 14 m przy Placu generała Józefa Hallera jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł56 m² 8 097,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni 56,19 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku z windą. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

645 922 zł56 m² 11 590,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się rejonie Poznania idealne dla osób, które cenią komfort, estetykę i świetną lokalizację. Mieszkanie zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł42 m² 11 528,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł64 m² 7 507,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, które pozwalają żyć wygodnie w mieście, a jednocześnie odpoczywać w ciszy i zieleni. Tak właśnie mieszka się przy ul. Świerkowej w Elblągu w spokojnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij