dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

1 075 000 zł58,06 m² 18 515,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie z funkcjonalnym rozkładem, dającym poczucie przestrzeni oraz z widokiem na zieleń, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,95 m² 6 344,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,95m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Jana Pawła II 10. Blok usytuowany jest ok. 150m od promenady nad jeziorem. Na przeciwko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł40,20 m² 7 139,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61 m² 12 540,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na 2 piętrze budynku z windą, przy ul. Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł34,62 m² 13 431,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone z dbałością o detale, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł26,60 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,30 m2 usytuowane na IV piętrze niskiego bloku z płyty po termoizolacji na Os. Widok. Mieszkanie z balkonem o dwustronnej ekspozycji okien.

Szczegóły ogłoszenia

544 995 zł39,59 m² 13 765,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,59 m , położonego na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą, w inwestycji "zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Idzikowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74,30 m² 7 200,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowanego przy ul. Zgody w Tarnowie. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 352 zł48,37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł64,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na cenionym Osiedlu Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, osób szukających wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo przestronne i widne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: piaseczno ul. Sikorskiego 1a W najbliższej okolicy pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł171,83 m² 5 354,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Dwustronny układ zapewnia naturalne światło i komfort codziennego życia. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,5 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku przy ul. Grodzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk południe - orunia górna. Jedyna taka oferta na rynku. Oferta wyłącznie z atutami: mieszkanie + miejsce postojowe + komórka lokatorska + siłownia. Kameralne mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie otoczone zielenią, płock, podolszyce Północ Miasto: płock Osiedle: podolszyce Północ Ulica: henryka Sucharskiego Powierzchnia: 59,83m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie w Kątach Rybackich przy ul. Piaskowej w kameralnej i świetnie zlokalizowanej inwestycji Willa Turkusowa. Lokal o pow. 28.84m2 jest położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pok. mieszkanie w bloku z 2010 roku przy ulicy Grójeckiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Holu Łazienki Balkonu Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,81 m² 11 734,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 576 zł72,64 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł56 m² 13 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 1966 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

788 900 zł45,08 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł148 m² 10 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Bolesława Śmiałego Perełka wśród kamienicznych lokalizacji * Powierzchnia: 148 m * Piętro: 1 z 3 * Kamienica trzypiętrowa * Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł49,59 m² 10 062,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w samym sercu Szczecina, na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, właśnie wyremontowane i wyposażone w nowe meble kuchenne i pełny sprzęt agd mieszkanie na zaborzu/porembie w Zabrzu. Wolne od zaraz! Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł31,72 m² 11 002,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nową kawalerkę z klimatyzacją w Centrum miasta blisko Bolesława Śmiałego i ch Turzyn o powierzchni 31,72m2. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza : -.

Szczegóły ogłoszenia

557 179 zł58,10 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 33 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 899 zł77,55 m² 9 334,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł45,20 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | Centrum Otwocka | po remoncie Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,50 m² 8 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z charakterem w zabytkowej kamienicy Z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, wykończone z duszą i charakterem mieszkanie o powierzchni 40,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 1 118.

Szczegóły ogłoszenia

375 501 zł36,85 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 1 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł31 m² 15 774,19 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Stegny 31 M2 ul barcelońska Grunt Uregulowany - księga wieczysta! Możliwy Kredyt Oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni (31 m2) przy ulicy Barcelońskiej na Stegnach w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,90 m² 12 504,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: osiedle zlokalizowanie w dzielnicy Biały Prądnik, przy ulicy Białoprądnickie. Miejsce dobrze skomunikowane z optymalną infrastrukturą, w pobliżu market Lidl, ikea, makro,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oleśnica: ul. Kochanowskiego Przestronne, funkcjonalne i ekonomiczne - M2! Cena: 499 000,00 zł (do negocjacji) Powierzchnia 48,32 m2 oleśnica, ul. Kochanowskiego, gmina Oleśnica-miasto, powiat.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij