dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 254 ogłoszenia

980 000 zł68 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

We speak English. Feel free to contact us for more details. - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Gwarancja niczym niezakłóconego widoku na Wał Wiślany, tuż po generalnym remoncie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł128,50 m² 3 735,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II największe zalety: - duże słoneczne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 348 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowy apartament z widokiem na park | Stara Krowodrza Łobzów Nowy, starannie zaprojektowany apartament o powierzchni 68,71 m , położony w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,27 m² 12 599,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m . Lokalizacja: warszawa, bielany, osiedle Piaski. Bielany są jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Opis mieszkania: przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji we Wrocławiu idealne na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Wszystko, co potrzebne do życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Bolesława Śmiałego w Białogardzie. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 64,64 m2, położone na IV piętrze bloku mieszkalnego. W skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Hot oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja, - ok. 1000m od morza, - cicha i spokojna okolica, - pełna infrastruktura usługowo-handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Jeleniej Góry - Zabobrzu. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,16 m² 14 696 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze o powierzchni 57,16m2 z ogródkiem 29 m2. Inwestycja to kameralny 3- piętrowy blok, który posiada 8 nowoczesnych mieszkań oraz podziemny parking na 10 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 529 zł73,71 m² 8 459,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja inwestycyjna przy cytadeli | -3 300 zł/m | blokada ceny na2026 Instrument inwestycyjny z dyskontem wejścia 28% względem poprzedniej ceny m . Kupujesz w cenie sprzed kilku lat,.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 000 zł289 m² 6 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka o powierzchni 289 m2, położona na urokliwej działce o wielkości 2038 m2 w malowniczym Siecieminie. To miejsce łączy w sobie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 925 zł53,23 m² 22 448,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 53,23 m z ogrodem | Park Szczytnicki | Zacisze - Śródmieście Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,23 m z dużym prywatnym ogródkiem, położone przy al. Ludomira.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania dla siebie lub lokaty z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta może być idealna! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł38,34 m² 8 346,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe 38,34 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni z balkonem "francuskim". - przedpokoju - łazienki z prysznicem Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 310 zł77,06 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowo wybudowanym budynku mieszkalny przy ul. Choroszczańskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z trzech sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,40 m² 10 093,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie przegap okazji w standardzie premium. Nowość w doskonałej lokalizacji! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł100 m² 39 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez cenioną pracownię architektoniczną dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł38,20 m² 5 942,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na III Osiedlu, ul Tuwima w Koninie. Nieruchomość idealna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim; poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

621 068 zł43,71 m² 14 208,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Ulica: sielawy Miejscowość: poznań Województwo: wielkopolskie Cena od: 534 476,00 pln do 1 217 223,00 pln Powierzchnia: od 27,01 m2 do 90,35 m2 Termin oddania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament z piwnicą znajdujący się na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Krakowa - świetna lokalizacja przy Starym Mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,18 m² 10 088,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł64,27 m² 6 177,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania, wysoki standard! Na sprzedaż prawdziwa perełka - piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 64,27 m , które zachwyca jakością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania na start lub gotowej inwestycji pod wynajem 2 pokoje, 38 m . Atrakcyjna cena 235 900 zł Na sprzedaż przytulne, 2pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł30,52 m² 24 901,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny - Kraków Na sprzedaż oferuję wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie o powierzchni 30,52 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 700 zł35 m² 10 905,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rentowny apartament z możliwością obsługi najmu i wykończenia pod klucz. Szacowana roczna stopa zwrotu (roi) wynosi ok. 7%, co czyni inwestycję konkurencyjną względem tradycyjnych form.

Szczegóły ogłoszenia

1 704 000 zł79,71 m² 21 377,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 80 m z tarasem i ogródkiem 38 mkw. | 3 pokoje | Osiedle Hubertus | Mokotów Na sprzedaż bardzo atrakcyjny 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw., położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 774 zł78,22 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

364 230 zł35,50 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,50 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,03 m² 6 150,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z widokiem na park i rzekę Rega | 52 m | Gryfice, ul. Nadrzeczna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,03 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 900 zł52,45 m² 19 349,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, kupujący nie płaci 2% podatku pcc! - oszczędność 22 tyś. Pln! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m2 w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie W centrum gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym centrum miasta, na pierwszym piętrze. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,20 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a rano do metra dojdziesz w 7 minut? To mieszkanie na Bemowie łączy w sobie kameralność, nowoczesny standard i najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł79 m² 9 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszym biurze do sprzedania atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79m2 składające się z 4pokoi,kuchni z oknem,aneks kuchenny, przedpokoju, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Centrum Lwówka Śląskiego 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 50,10 m2 piwnica 21 piętro kamienica, ul. Sienkiewicza po kapitalnym remoncie 2,5 roku temu!.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie w centrum Bydgoszczy, o powierzchni 37,67 m2. Kawalerka w bloku z 2005 roku, to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 502 zł66,67 m² 10 492,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł78,55 m² 10 732,02 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą na osiedlu Gaj usytuowanym pomiędzy pięcioma parkami. Mieszkanie znajduje się w 11 kondygnacyjnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,28 m² 11 183,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,28 m2 w bloku z 2023 roku, do którego przynależy komórka lokatorska, ogród oraz miejsce parkingowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij